Омбре и балеаж- снимки, препоръки, фризьори

  • 7 319
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 914
Здравейте,

Момичета с омбре и балеаж. Simple Smile Моля, препоръчайте ми фризьори в София, от които сте доволни. В момента ходя в салони Stephan и съм много доволна, но ми идва прекалено скъпо (цялостно омбре около 200 лв).  Rolling Eyes  Работят  с бои Inoa, които ми действат чудесно, но не можеш да си ги купиш от друго място, трябва в салона, което също оскъпява.

Ще се радвам да споделите и вие снимков материал. Да почерпим идеи за идващото лято.  Laughing

Днес попаднах на това и много ми харесва, но не мога да се престраша за толкова светъл цвят.

# 1
  • Мнения: 2 450
Аз ходя в Младост 4 в nailsclubbg, спасиха ми косата след един злощастен опит за балеаж в Ladies point сега си имам доста прилично омбре. Не знам какви са им боите, но цените със сигурност са доста по-ниски. Омбрето с все ампула подхранваща и сешоар ми излезе 70 лева, за официална прическа ми взеха 30 наскоро. Много съм доволна от мацките, иначе нямаше да се разкравам от манастирски чак дотам.  Peace

Аз пък за такова се замислям, бях с ярко розово/червено вече:

Последна редакция: ср, 18 май 2016, 13:42 от faiona

# 2
  • София
  • Мнения: 1 914
О, Младост 4 ми е перфектно. Някоя конкретна мацка ли да търся или при когото се падна ?

Червеното и лилавото е много яко, но е по-трудно за поддръжка.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 450
О, Младост 4 ми е перфектно. Някоя конкретна мацка ли да търся или при когото се падна ?

Червеното и лилавото е много яко, но е по-трудно за поддръжка.  Rolling Eyes

Ми те са 2 - Мария и Нанси, и двете са много добри, но мария по-скоро за боядисване, нанси за плитки и такива неща сякаш, но те обикновено мимето забърква и на нанси боите така че горе-долу е все тая. Аз проблема с поддържането го решавам с временни бои ми забъркват - хем имам шашав цвят временно, хем после се измива бързо до русо и мога лесно да го сменя.

# 4
  • Мнения: 2 309
 Laughing шашав цвят  Laughing
И аз искам да се наклепам така, че след раждането точно по фризьори ще имам време да тичам, с тази разлика, че ще отиваме към русо

# 5
  • Мнения: 433
Записвам се да следя. Обожавам омбрето. Имах русо и после червено. Ами сега като искам пак да мина на русо...едвам се отърван от оранжевото. Боядисам го, то след две седмици пак се показва... Сега пръскам със спрей за изсветляване и започват да се получават нещата. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 309
Пробвай със махането на боя с витамин ц Wink

# 7
  • Мнения: 433
Може, да. Опитвах в салон, но не се получи и се наложи да ми боядисат краищата със същия цвят като корена, за да се изравни.
Ще пробвам с витамин C. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 150
Пробвай със махането на боя с витамин ц Wink
Как с витамин Ц?

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 438
Записвам се да следя. Обожавам омбрето. Имах русо и после червено. Ами сега като искам пак да мина на русо...едвам се отърван от оранжевото. Боядисам го, то след две седмици пак се показва... Сега пръскам със спрей за изсветляване и започват да се получават нещата. Simple Smile
Моля те, би ли споделила какъв е този спрей. Ако е удобно, и  с линк ...  Peace

# 11
  • Мнения: 433
Спреят е на Балеа от серията Мор Блонд.

https://www.dm.de/balea-professional-more-blond-spray-p4010355930163.html

# 12
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 096
как точно се получават нещата с този спрей? изобщо може ли нещо повеече да разкажеш. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 433
Според етикета се Пръска на влажна коса на 2-3 дни и после се изсушава. Аз пръскам когато се сетя и само в краищата, защото там искам изсветляване. Чела съм в блоговете, че може да се пръска и в корените. За съжаление няма как да ви покажа как изглежда, защото миналата седмица си скъсих дължината и русото си отиде. Продължавам да пръскам пак, за да ми стане карето на омбре. Simple Smile

Да добавя само, че има ефект само при руси и светло кестеняви коси.

# 14
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 096
Ясно, мерси .

Общи условия

Активация на акаунт