Щастливо събитие в нашия дом и друго...

  • 3 258
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Доживях денят в който малката ми калинка се пусна от стола за който се беше хванала и направи първите си самостоятелни крачки.
Това стана вчера!
Та си имам ходещо човече (което днес не иска да ходи).
Имам си я на видео заснета как крачи, бих искала да го споделя с вас.  http://www.zippyvideos.com/3340251934792546/suc52694/

На бащата беше известено снощи вечерта, чрез email която той така и не е прочел. Но днес за първи път от около година на сам се засякохме в МСН и му показах видеото и на него. Ми... хич не беше трогнат. Аз очаквах де да знам и аз какво... бурни овации ли, що ли. Ми нищо не каза... едно ЯХАА и туй то.
Толкова ли не може да го оцени това събитие, да се зарадва малко, да покаже малко любов.
Ооо, ама да, аз забравих, той не е способен на това чувство.

И не ми е платил издръжката за миналия месец, та сега му се е събрала една хубава сумичка да плаща. Нека, нека. А новата му, мисля си, би ли се зарадвала да знае, че той си говори вече над час с бившата си съпруга и дори се и гледат с уеб камерите...

ИИИИ стана ми мааалко по- леко на душата!

# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
ЧЕСТИТО ТИ ХОДЕЩО ЧОВЕЧЕ, ЗДРАВО ДА СТЪПВА ПО ЗЕМЯТА И ЖИВОТА И ДА Е ХУБАВ И РОЗОВ.   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 809
Голяма сладурка,направо ми идваше да я гушна  Simple SmileДа ти е жива и здрава!И още много ,много мигове на щастие и радост с дечицата  bouquet

# 3
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
хе хе , е това е нещо наистина страхотно, накара ме да се усмихвам,
да ти е жива и здрави и пътят и да е само по цветя smile3525

# 4
  • Мнения: 6 315
Честити ходещи крачета на сладуранката! Да е жива и здрава, да стъпва леко по земята, малко да пада и бързо да става!   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 863
Честито МОФ, да ти  е жива и здрава и безаварийно утвърждаване на новото умение:))  bouquet

# 6
  • Мнения: 934
Честито МОФ!!! Малката Неа е страшна красавица. Да ходи все по уверено и без синини да се разминете

# 7
  • Мнения: 2 332
Честити краченца! За съжаление още не съм я видяла - ето това ми излиза:
Our server is currently under heavy load please refresh the page in a few minutes. Thank You!, но ще почакам.
А за реакцията на бившия ти... Не се учудвам много, в крайна сметка той не я гледа всеки ден, не съпреживява всяко ново нещо, което става с нея/ около нея...

Редакция: видях я, много е стабилна душата! Браво!!!   bouquet

# 8
  • Мнения: 473
4естити ви кра4енца  bouquet и да не ти пука как той е реагирал .Нищо ново под слънцето и нашия тати като мУ казаха в4ера за първи път стих4ето"татко,татко име сладко.........и т.н."реакцията беше "еми хубаво"АЗ НЯМАМ ДУМИ ,БЕЗ КОМЕНТАР.

# 9
  • Мнения: 2 099
Ха ха и аз я видях!!!
Ама тя много наперено върви,ще каже човек че цял живот си е вървяла!!
Хаха видях че и с издръжката е позакъснял убавеца а така МОФи следващия месец с повечето парички нещо хубавко та да се спраска от яд оназ неговата и тя убавица smile3508 newsm61

# 10
  • Мнения: 2 327
Честити ходещи краченца Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 39 722
Още веднъж честито ти Мофке Simple Smile
А бившия, си е бивш... и него зарежи, и жена му Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 608
  bouquetЧестито! Здраво да стъпва на земята!  bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Честити крачка!  bouquet
Да ти е жива и здрава куклата, Гери! Само радости да ти поднася!

# 14
  • София
  • Мнения: 2 828
браво на девойката  Party

Общи условия

Активация на акаунт