някой правил ли е диета с прясно мляко само?

  • 19 220
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте.Искам да попитам някой правил ли е диета само с прясно мляко? Какъв е ефекта и колко време се прави? По колко прясно мляко може да се пие на ден?

# 1
  • Мнения: 2 241
Ето това имам аз в базата данни, копнато отнякъде, но не съм я изпитала лично, че не съм голям почитател на прясното мляко. Simple Smile

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Млечна диета

 Тази диета често е използвана в Холивуд. Благодарение на нея много екранни красавици демонстрират талия като на оса, плосък корем и стегнати бедра.

И така, в първия ден на "млечния пост" ще ти се наложи да изпиваш по чаша мляко с масленост 3,6% на всеки 2 часа от 8 часа до 20 часа. Сметките са следните: за целия ден от 1,5 мляко ще получиш 45г белтъчини, 48г мазнини и 70г въглехидрати. Енергийната ценност на тази диета е 870 ккал.

На следващия ден ще трябва да изпиваш по 1 чаша мляко на всеки час и половина, на третия ден по 1 чаша на всеки час.

Консумирайки повече от 2 литра мляко, ще се наложи да намалиш неговата масленост на 2%. За да не станат червата лениви, създай им работа - 10-12 сушени сливи дневно, а поредната чаша мляко замени с плодов сироп.

Млякото трябва да се пие много бавно и най-добре през сламка. Ако организмът ти лесно приема такова количество мляко, няма какво да се страхуваш от запек, отичания, няма да те измъчва и острото чувство на глад - с една дума, ако леко понасяш "млечните пости", може да продължиш диетата и на следващия ден.

На четвъртия ден се препоръчва изпиването на чаша мляко на всеки половин час.

Преминаването от млечната диета към обикновеното хранене трябва да става по следния начин. Пий мляко до 15 часа, след това не яж нищо до 19 часа, а след това си приготви лека зеленчукова салата. Направи същото и на втория ден, а на третия ден вече можеш да си позволиш обикновените закуска - обяд - вечеря.

Ценността на тази диета е в това, че човек взима от млякото всички необходими за живота минерали, витамини, белтъчини, мазнини и въглехидрати. И при това гладът няма да те измъчва. Помни, че при всяка разтоварваща диета може смело да включваш в храненето мляко, по-добре е това да бъде нискомаслено мляко. Всяко мляко, независимо дали е високомаслено, нискомаслено или обезмаслено, съдържа еднакво количество калций и важни хранителни вещества. Разликата е само в съдържанието на мазнините и количеството калории.

# 2
  • Мнения: 4 546
 Shocked това ми звучи като прекарване на 2 дни само в тоалетната  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 475
И според мен е доста екстремна!И обикновенно бързо свалените килограми-бързо се връщат!

# 4
а колко кг се свалят?

# 5
  • Мнения: 18 542
Здравейте.Искам да попитам някой правил ли е диета само с прясно мляко? Какъв е ефекта и колко време се прави?
Не съм правила, но мога да предположа какъв ще е резултата - нон стоп в двете нули  Grinning

# 6
# 7
  • Мнения: 2 241

Какво пък, значи ще се отслабва Laughing

# 8
  • Мнения: 4 546
мда, а после 1 седмица на варени картофи и обезсолено сирене  Wink

# 9
  • Мнения: 210
мда, а после 1 седмица на варени картофи и обезсолено сирене  Wink


Хихихихих, расмяхте ме, еее след варениете картофи и сиренето, ще станем едни слабиии, ходещи скелети , въх въх.



Оххх, забелязали ли сте кооооолко теми за диети се вихрят из Красива мама и всеки ги хвали ... Ами ако дейстеваха, нямаше да са център на внимание, т.е. никой нямаше да има нуйда да ги спазва повече от веднъж, пък то ...

# 10
  • Мнения: 27 524

Е,да,само на мляко няма начин.Или само на вода,само на чай,само на таратор...ама колко време така ще изкараш?А после? Тая работа със срането е ненужна  Stop  Joy

# 11
  • Мнения: 7 430
Аз обичам мляко и не ходя често до 00 заради не го, може и да пробвам - а ако стане така - ще си взема РС-то там Mr. Green

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
На мен прясното мляко не ми действа така както на вас и си пия по 1 литър сама на ден, та по повод на това, че ми бяха извадили зъб не можех да сложа нищо в устата си увеличих дозата на 2 литра и 3 дена само това консумирах. Резултата беше, че за тези 3 дена бях с 4 кила по-тънка, но според мен това е не от млякото, а просто защото нищо не хапвах.

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Навих се да я пробвам от утре, стига като преспя да не ми дойде друг акъл.

# 14
  • Мнения: 382
За дните на диетата се връщаме във възраст от 0 до 2 години Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт