Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София, България

Здравейте,
надявям се че можете да ми помогнете като споделите впечатленията си от вашата почивка в Турция.Четох много тези дни по сайтовете за различните хотели ол , мега хипер ултра и незнам какво си още инклузив но най-вече мнения на руснаци.
Четох хубави неща например за Али Бей, Мега Сарай, Соринтия терикова и т.н но ми се иска да прочета вашите впечатления. По ми допада идеята за HV1.
Ако някои се интересува от Тропикано Кущур в Кушадъсъ - мога да му отговоря с подробности защото миналата година бях там август месец. Споменавам го, защото видях линк към него в една друга тема във форума.
Чакам разказите ви с нетърпение! Hug
Цитирай

Може да прочетеш тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=90302.0
Цитирай

София, България

аз я прочетох много внимателно тази тема преди да отворя нова.
Не питам нито за бодрум нито за мармарис.
там не пише никакви конкретни впечатления от хотелите освен твоето че в WOW Kremlin било супер. Wink
Ако ти се пише опиши по-подробно.  Smile
Цитирай

София

преди 2 дни се върнах от Турция:) обиколих Кушадуса, Бодрум, Мармарис, Фетие и Анталия, точно с цел разглеждане на хотели Mr. Green беше страхотно, макар и много изморително, просто се очаровах от Турция. Ако някой иска конкретна информация за почивки в тези курорти, ще му пиша с удоволствие с информация от първа ръка:)))
Цитирай

Paradise

Алания, с 2 ръце за Алания; Peace
Цитирай

гр.София

Измир - на морето,но е доста далече.
Цитирай

Варна

Препоръчвам Кемер, била съм в хотел Мерит Лимра. Била съм също и в х-л Порто Бело в гр.Анталия, градски тип хотел, много хубаво като условия, но в града не е особено удобно.
Цитирай
Скъпа Мона Лиза, аз много се интересувам от Тропикано Кущур. Ще ти бъда много благодарна ако споделиш впечатленията си. Ще ходим там на медена седмица, така че чакам с нетърпение   35
Цитирай

София, България

skupa maria ivi 6te ti pi6a utre mnogo podrobno no sega niamam kirilitza  Sad
6te ti opi6a vsi4ko  Hug
 Peace
Цитирай
Thanks!  Very Happy
Цитирай

София, България

Здравейте мили момичета,
надявам се че ще съм полезна не само на Иви но е на всички вас които малко  по-късно това лято ще се отправите към Кушадасъ.
Както ми каза един тур агент - Кушадасъ е най-бедния турски курорт но за първи път в Турция ще ви се види супер!!! Wink 100%вярно
1.Кушадасъ има интересен пазар - сега разделен в петък и сряда . От Тропикано до центъра на града се взима маршрутка - около евро . Те са на 3-5 мин така че не чакате изобщо. Агентът който ще ви посрещне там ще ви обясни кои номера маршрутки са за вас - те всичкиходят в центъра но после отиват до различни хотели. Иначе градчето и симпатично- дърпат те отвсякъде да ви продават боклучета Cool но се пазарете и ако нещо ви хареса още в началото на пазарлъка казвате че сте българи и те свалят цената наполовина -  35 hahaha знаят че не сме от плащачите пък и си ни обичат колкото и да е странно- навсякъде все комши туй комши онуй  Laughing
2.Екскурзиите - не се хабете за нищо друго освен да Ефес и къщата на дева Мария - това е една екскурзия. Аквапарковете не са нищо особено , а всичко друго не струва също. трябва да се знае че до памуккале ще се убиете от път!!! Нищо че ви казват че ще стигнете за 3 часа Naughty, 4-5 часа само в едната посока! 1 час там и аййде обратно. плюс това се къпете във фалшиви басеинчета от бетон замазани отгоре да приличат на истински варовик. Истинските образувания са заградени да не се рушат от туристите.
Ефес е наистина страхотно - един ден едва стига! Там съм изщракала сигурно 3 ленти!
3. Сега за хотела - една седмица хем е малко, хем става. Толкова добре си почива човек че след тази съдмица е зареден със сили за цялата година напред. Тропикано Кущур е разположен може би на най-хубявото място в Кушадасъ и със сигурност е най-добрия вариант - има и други HV1 наблизо но са подобни а парите са двойни. напр 2та пин бея.
Стаите са готини - има и вани и душове, зависи. Навсякъде по сайтовете/руските/ пишат с умиление за ваните като лукс но аз ви препоръчвам душ - била съм отговорник на камериерки в хотел 5* и знам как се мият тези вани 35
Така или иначе за българите винаги са най-евтините стаи защото ги дават на супер тънки цени на тур операторите ни.
Яденето е страхотно - като почти навсякъде в Турция!!! Има а ла карт ресторант - не го препоръчвам - не е нищо розлично от основния. Има 2 басеина + джакузи и 2 пързалки за деца.плажът е чист, шезлонги кърпи и дюшечета безплатно. За кърпите - дават ги на 1 черна маса до басеина с пързалките! Можеш да ги сменяш по всяко време- първо трябва да поискаш талони от рецепцията като си кажеш номера на стаята - срещу талона получаваш кърпа , и обратно - талоните ги връщате чак на заминаване.
Освен трите хранения в ол инклузива са включени още - напитки в баровете и в ресторантите - алкохолни и безалкохолни, кафета, чайове и т.н. между 14  и 16.30 правят пици и гьозлемета до басеина, по пътя за плажа - хамбургери с пърж. картофки, на плажа също има бар - там освен напитки сервират и печени меса и т.н
А! има и бира навсякъде да се удавиш но аз не пия та я забравям все.
Анимацията е на ниво особено вечерните шоу програми - конкурси, смешки ...
през деня има аеробики , стрелба с лък, тенис ...
Съветвам те да кажете тур агента там че сте младоженци сигурно хотела ще направи някакъв жест. Hug
И да пишеш на лични как си изкарала!
Надявам се че ти бях полезна Peace

Цитирай
Здравейте на всички. В момента съм в период на размисъл къди в Турция да почивам лятото - и най-вече на коя туристическа агенция да се доверя. Бихте ли споделили от обслужването на коя агенция сте доволни, от коя не? Искам да пътувам някъде към септември.
Цитирай

София, България

онтравел, астрал холидейс, и горе долу алфа тур Peace
за турция най-вече он травел
Цитирай
Мноооого благодаря за ценната инфо и съветите Мона Smile  Ще пиша като се върна  Wink  То тая сватба първо да се мине - охх малко напреженийце ме обзема  #Crazy - пък почивката лесна работа  Cool 
Цитирай

Paradise

2.Екскурзиите - не се хабете за нищо друго освен да Ефес и къщата на дева Мария - това е една екскурзия. Аквапарковете не са нищо особено , а всичко друго не струва също. трябва да се знае че до памуккале ще се убиете от път!!! Нищо че ви казват че ще стигнете за 3 часа Naughty, 4-5 часа само в едната посока! 1 час там и аййде обратно. плюс това се къпете във фалшиви басеинчета от бетон замазани отгоре да приличат на истински варовик. Истинските образувания са заградени да не се рушат от туристите.

Относно Памуккале - аз горещо го препоръчвам на всички. Нито се убихме от път, нито на фалшиви басейни с ни водили Naughty
Много е красиво Love Love Love
Екскурзията е цял ден, на връщане от Памуккале спряхме в един хубав хотел, в чийто ресторант имахме обяд, а също така и кални бани - беше забавно.
Памуккале си заслужава определено да се посети
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора