Detskata kuhnia - Do mamite v Mladost3

  • 860
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 671
Zdraveite opitvam se da zapi6a malkia na kuhnia no ne znaia ot kade da zapo4na  razbrah 4e 6te mi e nai-blizo 59-ta gradina no se zapisvalo niakade drugade kadeto se namiralo Dana4noto i az edna nedelia s tatkoto go otkrih no dali e sa6toto neznam i za tova ako mojete mi pomognete:

Taka zna4i zapisvaneto v onazi kuhnia deto e v Mladost 1 i kadeto ce namira nemskoto 4astno u4ili6te Doi4e 6ule li stava ?

Kakvi sa iziskvaniata za da se zapi6em i ako niakoi znae tel. za vrazka tam mnogo 6te sam blagodarna da mi go dadete za6toto sam sama v ka6ti i mi e trudno s malkia da brodia postoianno Simple Smile

Pozdravi na vsi4ki mami i bebotsi ot nas Simple Smile  Simple Smile

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да - в Данъчното в Младост1 (до Дойче шуле) става записването.
Като начало можеш да си подадеш МОЛБА свободен текст(написваш я на гърба на сниманият Акт за раждане-и него искат) и после да представиш бележка от GP-то си,че детето ти не е алергично. Чакаш. Звъниш и питаш. В момента не мога да ти дам тел. за връзка там - дано усепя да ги намеря по-късно. Една подсказка-звъниш на 144(услуги) и искаш тел. на ДЕТСКА МЛЕЧНА КУХНЯ - клон Младост.
После като те 'одобрят' носиш 30 бурканчета на Ганчев, плюс 60 капачки - купуваш си купони( купона за един ден=0.80лв.) и обявяваш от коя детска градина ще взимаш храната. Купоните се продават 2 пъти месечно от 9-12 часа и при пропуск - оставаш без кухня за следващият месец.
Май е това,..ако още нещо те притеснява - питай, но ако е възможно на КИРИЛИЦА!  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 671
Мерси много
интересува ме още нещо  - тези бурканчета на Ганчев от новите които са 200г. или от старите 190г. трябва да бъдат?
Молбата до кого се адресира ?
От 144 имали няколко номера на детски кухни и не знаеха кой да ми дадат абсолютна каша Rolling Eyes

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 728
Детска млечна кухня клон Младост тел:74-50-08
За бурканчетата-не знаех че има разлика между новите и старите,но предполагам че е по-добре да са от старите.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Off от темата, ама като чета колко е сложно да се запише човек в София на кухня, чак се радвам, че във Варна положението е къде-къде по-добро. Никакви молби, никакви бурканчета - всеки вторник се продават купони за следващата седмица, и никой не ти иска бележка от педиатърки, ми, сам преценяваш, ще понесе ли храната детето или не...И защо така са го направили СЛОЖНО в София? - убий ме, не мога да разбера  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 671
Благодаря за телефона fun
А да и аз си мисля, че можеше да не се престарават толкова с процедурата за записването на тази кухня

# 6
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Аз като се записах ми казаха да чакам до януари, но по съвет на другите се наредихме на опашката още следващия месец. Така че, ако бебо е навършил 10 месеца се направи на 2 и 1/2 и отиди да си вземеш купони. Помоли им се, обади се първо по телефона да видиш какво ще ти кажат и ходи. Освен мен още две майки бяха като нас без да им е дошъл реда. Просто ще те накарат да изчакаш до последно, за да не би да не останат купони за записаните. Дерзай!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 728
Една от лелките ни беше казала че няма да получим купони за месеца в който малкия навършва 2 години,но после една майка си взела(детето е родено предния ден) и ние също отидохме.Била друга и си ни даде купоните.Та малко лъжат белким дадеш нещо под масата!

# 8
  • Мнения: 671
Ох направо ми е мъка какво ни чака  аз разбрах че всащност нямало толкова желаещи колкото говорят
Живот и здраве веднъж да стартирам процедурата пък ще видимМ

# 9
  • Мнения: 920
Другият вариант е да се запишеш на частна детска кухня - не помня точно цената но беше около 30-40 лв на месец. Говоря за кухнята с която работи бебешкия магазин "Ламчо" - бл. 317. Моя приятелка храни детето си от там и за сега е доволна. Не са и искали нито молба, нито купува купони - дали са и някаква карта с която взима папото всеки ден.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
частна 30-40лв. <=> 15-18лв.държавна!?!?!  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
така да се каже - въпрос на избор (и дебелина на портфейла Wink ).
хихихихи-майтапя се  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт