Първата ви голяма любов....

  • 8 530
  • 63
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 163
Мъже, кажете ( а защо да не се включат и жените с отговори? Simple Smile )... колко време ви беше необходимо да преживеете първата си голяма любов?  Wink
Вярвате ли, че е възможно и случвало ли ви се е , да си останете много близки приятели и след това с нея/него ? Simple Smile
Ако тятой след години поиска да сте отново заедно , а за вас вече има друга жена/мъж, която  представлява интерес за вас, бихте ли се върнали при първата си любов?



# 1
  • Мнения: 8 917

колко време ви беше необходимо да преживеете първата си голяма любов?  Wink - 20 и... години
Вярвате ли, че е възможно и случвало ли ви се е , да си останете много близки приятели и след това с нея/него ? Може и да стане, знае ли се, но не ми е приоритет
Ако тятой след години поиска да сте отново заедно , а за вас вече има друга жена/мъж, която  представлява интерес за вас, бихте ли се върнали при първата си любов? - Не мисля Naughty




# 2
Ако наистина е била ГОЛЯМА, то тя не се преживява никога, според мен.
Моята е такава - непреживяна Embarassed
Чак приятели Rolling Eyes - надали, просто добри познати.
Да се върна назад, заради каквото и да било - НИКОГА! Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 39 715
Имам си една такава любов. И 2мата сме семейни, той с две деца, аз с едно.
Просто добри познати сме.
Не бих се върнала назад.

# 4
  • Мнения: 3 569
Още ми е на сърцето това момиче... като се сетя за нея и ми става блажко /като кажа блажко и се сещам за пръжки с лук/.
Бях на 16, тя се казва/ше/ Ралица, с руса, къдрава коса, зодия Телец ... Мисля, че е в Щатите сега. Не съм я виждал повече от 10 години...

# 5
  • Мнения: 1 370
Аз съм първата любов на мъжът ми(поне за сега). Запознахме се, когато бяхме 7-ми клас, та така до днес

# 6
  • Мнения: 614
 Голямата ми любов - слад малко ще си легна до нея. smile3508
След раздяла да останем добри приятели??? 
Глупости! Приятелството може да прерастне в любов, но любовта в приятелство никога . Единият винаги ще го боли повече и ще се усмихва насила.
Ако поиска отново да сме заедно?!
 Зависи от момента, от човека до мен... но малко неща ще ми попречат да се "гмурна".

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
Моята първа голяма любов, е толкова голяма, че все още не мога  и не искам да говоря за нея, макар че минаха 17 год.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 123
ами аз бях на 17,а мъжът ми на 19г.,когато станахме гаджета.Той е имал няколко краткотрайни връзки преди мен,но аз съм му първата любов(поне така казва Wink)-и то от пръв поглед.Аз пък го обикнах в течение на времето,но определено той е голямата ми любов.

# 9
  • Мнения: 2 657
Нито аз съм му първата,нито той на мен Mr. Green
Аз неговата първа я познавам и знам,4е е тя WinkПоздравяваме се говорим си,но те двамата дори и не се поздравяват-незнам защо newsm78 и не ме интересува Mr. Green
Аз с моята първа голяма любов също не се поздравявам,защото така се стекоха обстоятелствата Mr. GreenДаже ми се ще да не е бил той Mr. GreenАма съдба #Cussing outМинало-заминало,даже не се и сещам за него Joy

# 10
  • Мнения: 877
С музика се занимава. Видяхме се случайно, аз бях с бебето. И понеже тя се казва Раена, той я пита къде са и раетата и горката така се разстрой  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Той е прекрасен човек, страшно развит и благороден...., а и красив.

# 11
  • Мнения: 1 153
С първата ми любов нищо не се случи,тоест аз го харесвах но така и не станахме гаджета,три години ми държа топло,демек се надявах че нещо ще се случи,но така и не стана,сега ми е безкрайно безразличен,дори не го харесвам,както и предишните си любови,просто вижданията ми се промениха Peace

# 12
  • Мнения: 515
И аз такива въпроси си задавах (към  моят половин насочени). С времето видях, че единствено и просто ревнувам от това момиче. Явно не е трябвало да ми разказва за нея. Но тогава, когато ми разказа за нея, ние - с моят половин дори не бяхме гаджета... Wink
Та-а-а...така. Всичко е в главата ни, и главата ни е в нас...

# 13
Първата любов, немога да я нарека голяма. Може би най-жестоката обида в моя живот.
Още помня всяка дума от края. Смени ме за човек когото не обича, но който щеше да я осигури материално.
Когато я видя пак се чувствам унижен и нищожен.
Често наемам мъжа и да свърши някоя работа, той нищо незнае(като че ли имаме някаква неписана договорка нищо да не му казваме) пък и с нищо не ми е виновен.
А казват че първата любов................................

# 14
  • Мнения: 1 992
Изживях я. Започна, когато бях на 16г, продължи някъде две години и той реши да заминава в чужбина. Що ревове, що чудо беше, обещания, че след време ще ме вземе, писма... И минаха няколко месеца и аз реших, че още съм малка и ми се живее и забравих на бързо, че го чакам Stop
Виждаме се от време на време, понеже имаме общ приятел и хич и нищо не ми трепва, даже се чудя какво толкова съм виждала в него. Детска му работа Whistling

Общи условия

Активация на акаунт