проблем с бившата

  • 9 442
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Тези постове не съм ги чела . Не знам.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
   So Lucky* ги е цитирала на миналата страница. Вярно, че маймуницата трудно се чете, но от тях става ясно, че авторката яко послъгва. С каква цел – само тя си знае. Peace

# 32
  • Мнения: 2 850
Защо й е да лъже, че бащата на едното й дете е починал?

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
   Е, идея си нямам, това само тя си знае, но едва ли ще се включи, за да поясни.

# 34
  • Мнения: X
Нямам нерви да чета на маймуница и прескочих - извинявам се .

# 35
  • Мнения: 25 732
Защо й е да лъже, че бащата на едното й дете е починал?
За да спечели нашите симпатии... Crazy
Тя от де да знае, че ние можем да прочетем 3 страници. hahaha

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
   Толкова неграмотен човек едва ли може да спечели нечии симпатии. Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 25 732
   Толкова неграмотен човек едва ли може да спечели нечии симпатии. Rolling Eyes
Прочетох и творчеството, станала е донор на яйцеклетки, не мисля че е лош човек, по скоро има психологичен проблем. Rolling Eyes

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
   Дано е истина, 'щото може и това да е лъжа. Rolling Eyes

# 39
  • sofia
  • Мнения: 32
Маймуната се включи ,онази неграмотната лъжкиня ,не е ли ви под достойнството ,да коментира те мен лъжкинята .... та вие сте безгрешни.Знаете всичко ,ровите се навсякъде просто нямам думи ,защо когато човек иска съвет вие го правите на лъжец и незнам още какво ,за какво ми е да лъжа за квото и да било ......................ако се замислите аз няма какво да спечеля от вас,исках само да ми кажете как да постъпя ,защото никой не е застрахован ,че ще бъде щастлив винаги с човека до себе си налииииииииииииииииииииии.............илии   пък ,че когато дъщеря му стане на 7 и пита къде е истинския ми татко ,трябва да се излъже нали или вие не сте майки ,не сте седяли като мен по парковете  сами с детето си ,когато другите деца са били с татковците си ...и когато сте били на море вечер късно да гледате  звездите от не май къде и от това детето ви  да не се чуства не искано  и изоставено да му кажете ,че истинския мубаща е горе и винаги ще бъде до него ,да в този случай съм маймуна налииииииииииииииии  дано не ви се налага  а вас без грешни те

# 40
  • Мнения: 2 850
Не сме "без грешни". Не е разумно и детето да лъжеш, защото може някога да разбере истината от друго място. Това си е твоя работа, така си предпазваш детето. Поне, като порасне, му кажи истината, да я чуе от теб.

# 41
  • here and now
  • Мнения: 4 200
Маймуната се включи ,онази неграмотната лъжкиня ,не е ли ви под достойнството ,да коментира те мен лъжкинята .... та вие сте безгрешни.Знаете всичко ,ровите се навсякъде просто нямам думи ,защо когато човек иска съвет вие го правите на лъжец и незнам още какво ,за какво ми е да лъжа за квото и да било ......................ако се замислите аз няма какво да спечеля от вас,исках само да ми кажете как да постъпя ,защото никой не е застрахован ,че ще бъде щастлив винаги с човека до себе си налииииииииииииииииииииии.............илии   пък ,че когато дъщеря му стане на 7 и пита къде е истинския ми татко ,трябва да се излъже нали или вие не сте майки ,не сте седяли като мен по парковете  сами с детето си ,когато другите деца са били с татковците си ...и когато сте били на море вечер късно да гледате  звездите от не май къде и от това детето ви  да не се чуства не искано  и изоставено да му кажете ,че истинския мубаща е горе и винаги ще бъде до него ,да в този случай съм маймуна налииииииииииииииии  дано не ви се налага  а вас без грешни те

Психолог, психиатър + редовно вземане на лекарствата.

# 42
  • sofia
  • Мнения: 32
РАЗБИРА СЕ ЧЕ Е ТАКА ,СПОР НЯМА ,НО ВСЕ ОЩЕ Е РАНО ...

# 43
  • Мнения: 25 732
Скрит текст:
Маймуната се включи ,онази неграмотната лъжкиня ,не е ли ви под достойнството ,да коментира те мен лъжкинята .... та вие сте безгрешни.Знаете всичко ,ровите се навсякъде просто нямам думи ,защо когато човек иска съвет вие го правите на лъжец и незнам още какво ,за какво ми е да лъжа за квото и да било ......................ако се замислите аз няма какво да спечеля от вас,исках само да ми кажете как да постъпя ,защото никой не е застрахован ,че ще бъде щастлив винаги с човека до себе си налииииииииииииииииииииии.............илии   пък ,че когато дъщеря му стане на 7 и пита къде е истинския ми татко ,трябва да се излъже нали или вие не сте майки ,не сте седяли като мен по парковете  сами с детето си ,когато другите деца са били с татковците си ...и когато сте били на море вечер късно да гледате  звездите от не май къде и от това детето ви  да не се чуства не искано  и изоставено да му кажете ,че истинския мубаща е горе и винаги ще бъде до него ,да в този случай съм маймуна налииииииииииииииии  дано не ви се налага  а вас без грешни те

Няма какво да се засягаш, патологичен лъжец си. Дори от лъжите си сама вече не знаеш кое е истина и кое не е. Последно, не те е оставил заради друга, и не е виждал детето защото не го иска? Той е светец...

# 44
  • Мнения: 19 473
Авторката, и аз се зашеметих от версиите ти, честно. Нали мъжът до теб е осиновил дъщеря ти - какво самотно седене по градинки споменаваш, не мога да разбера. Първоначално е добре да разбереш какво искаш да попиташ, какъв съвет търсиш, пък тогава ако не го получиш да се обиждаш. И не е зле да разясниш откъде идва разнопосочната информация в постовете ти, която провокира съответнте реакции във форума.

Общи условия

Активация на акаунт