Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 182 отговора

1.Искам да знам нещо повече, за тази зодия и как изразяват чувствата си те?
2.А с ревността как сте?(кой кого повече ревнува?)
Цитирай

ex - Veliko Tyrnovo/ now - Sofia

Ami kak da sme.. Az znam za sebe si, che sym dosta revniva... Dori i da niama za kakvo  Embarassed Prosto, toi e hubav myj (momche  35 ) i ima pochitatelki.. Toi mi kazva, che ne e revniv, no ako tova e istina, to znachi e s dosta silno razvito chuvstvo za sobstvenost, zashtoto ako neshto prekalia s vniamnieto kym drugite myje i  #Crazy  newsm44 Osven tova se cupi kato go ostavia sam ili ne mu obyrna vnimanie.. Abe, glezlyo si e  newsm53

Tova e ot men, vie ste na hod   bouquet
Цитирай

A ti, Mi6ka? Pri vas kak e?  newsm12 smile3503 newsm51
Цитирай

Abu Dhabi

Нямате си работа, па захванете да се ревнувате....
като му създадеш повод, ясно е, че ще ревнува.
Като му намериш работа, няма и да се сети.
Цитирай

Кемер махала

Ние в нашето семейство и двамата сме скорпиони  и сме ревниви но в допустими граници . А за изразяването на чуствата мога да кажа че сме малко потайни и не всичко си казваме а го изискваме от другия.
Цитирай

Ние в нашето семейство и двамата сме скорпиони  и сме ревниви но в допустими граници . А за изразяването на чуствата мога да кажа че сме малко потайни и не всичко си казваме а го изискваме от другия.

I v kakvi sluchai ti go revnuvash? Smile
Цитирай

Ами Ели, при нас той трудно показва чувствата си и ми е сложничко някой път да разбера какво мисли, за да израза някакви по силни чувства и аз.
Скорпионка и на мен ми прави впечетление, че особедно мъжете от тази зодия не показват емоции и чувства.В къщи и свеки е Скорпион, а аз съм Везни, а сега бебо ще се ражда живот и здраве началото на Октомври и ще бъдем две на две(два Сорпиона и две Везни).Въпреки всичко между жена и мъж от тази зодия има разлика.
Потайни ли са вашите Скорпиони?
Цитирай

Abu Dhabi

мишка, и ние сме така - мъжът ми и свеки скорпиони, детето също, аз - везни. за мен най-голямата загадка е свеки, мъжът ми си има твърде имного работа, за да е потаен.
Или просто скорпионите също са различни. но пък аз изобщо не му давам поводи за ревност.
Цитирай

По мои наблюдения комбинацията Скорпоин-Везни е доста чесо явление.Имам няколко двойки приятели мъж скорпи-жена везни.Майка ми и баща ми също са така,сестра ми и тя е скорпион.Немога да кажа,че не показват емоции и чувства,но за ревността са рекордьори,особено баща ми-малееееееееее
Една от тези двойки са ми доста близки и мога да ти кажа,че той не я оставя и крачка да направи сама и само я дебне.Ревнува я от въздуха дори от собсвтените си родители.
Другото ми впечатление от скорпионите е,че такава сексуалност "нема"-женкари до безумие
Цитирай

София

ЧЕстито! и аз съм от "ужилените"! много са сложни - само това ще ти кажа! на моя съм му броила 8 пласта досега! няма да го опознаеш изобщо, ако не ти позволи! РЕВНИВИ СА УЖАСНО, но има начини да се пребориш! Аз поне не се предавам...
няма по-нежни от скорпионите! обичат ли - верни са! харизматични!

Около мен бъка от тях...
Цитирай

ЧЕстито! и аз съм от "ужилените"! много са сложни - само това ще ти кажа! на моя съм му броила 8 пласта досега! няма да го опознаеш изобщо, ако не ти позволи! РЕВНИВИ СА УЖАСНО, но има начини да се пребориш! Аз поне не се предавам...

Около мен бъка от тях...

A ti revniva li si? Smile
Цитирай

София

Около мен бъка от тях...

ПИсала съм хилядократно - ревнива, но се боря успешно с този си недостатък! почти съм го преодоляла... иначе няма оправия! безмислено утежняване на и без това сложният ни живот
Цитирай

Около мен бъка от тях...

ПИсала съм хилядократно - ревнива, но се боря успешно с този си недостатък! почти съм го преодоляла... иначе няма оправия! безмислено утежняване на и без това сложният ни живот

A kakva zodia si ako ne e taina?
Az sym Rak i sym dosta revnivichka Wink
Цитирай

София

Около мен бъка от тях...

A kakva zodia si ako ne e taina?
Az sym Rak i sym dosta revnivichka Wink
МОЛЯ ТЕ - пиши на кирилица!
СТРЕЛЕЦ съм с аксцедент козирог! Мъж ми е СКорпион с аксцедент РИБИ
Цитирай

МОЛЯ ТЕ - пиши на кирилица!
СТРЕЛЕЦ съм с аксцедент козирог! Мъж ми е СКорпион с аксцедент РИБИ
[/quote]

Ок, ще пиша Smile На мен само асцендента ми е Стрелец...А вие от колко време сте заедно?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 182 отговора