Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора

varna

Към майчетата които са раждали секцио с какво трябва да си мажа операциата за по бързо заздравяване и заличаване на белега.И още един въпрос имаме лампа Бионика на Цeптер мога ли да я ползвам за белега?
Цитирай

София

С каквото и да се мажеш няма да се заличи, поне на мен така ми казаха.
Аз след дълги опити се добрах до крем от Пирогов за заличаване на белезите, дано помогне.
Цитирай

Abu Dhabi

абе пробвай с контрактубекс, поне няма да навреди.
Цитирай

Някъде там...

Първоначално пръсках с Бивацин - спрей, за да не се инфектира. После с Контрактубекс. Резултатът е - белегът в момента си личи около 5-6 см. само в средата.
Цитирай

Контрактубекс или Мадеказол , също така има един крем Витасин ,много рядко се намира обаче.
Цитирай
Освен изброените дотук препарати ще ти помогне и времето.Белегът ще избледнее, но няма да изчезне.Не е болка за умиране,нали?
Цитирай

Торонто/Сливен

С нищо не съм се мазала. Белегът ми е съвсем малък и изобщо не ми пречи. Peace
Цитирай

гр. Козлодуй

И аз не съм се мазала с нищо. Почти не се забелязва, а и не ми пречи.
Цитирай

София

Не съм се мазала, нямам и намерение. Само 6см. си личат, нито се вижда над бельото, нито е толкова ужасен. Не виждам смисъл в мазането на този белег.
Цитирай

При хората, които обичам

Не съм се мазала, нямам и намерение. Само 6см. си личат, нито се вижда над бельото, нито е толкова ужасен. Не виждам смисъл в мазането на този белег.

И при мен е така, моите белези са два един над друг. С времето става все по-тъничък, като конец /но аз съм лепена и двата пъти/
Цитирай

Софийското дъно на световните гащи:)

С нищо не съм се мазала. Белегът ми е съвсем малък и изобщо не ми пречи. Peace

И аз.
С времето избледнява Peace и е толкова ниско, че ако някой Mr. Green не знае, няма и да го забележи. Споко!!!
Цитирай

Burgas

Аз моя белег вече 6 месеца го мажа с Контрактубекс сутрин и вечер и съм супер доволна. В момента си личи, но съвсем леко, стои като тънка чертичка. Hug Ще избледнее и още с времето, но дори и сега изобщо не ме притеснява вече.
Цитирай

С нищо не съм го мазала. Прилича на косъм. Само лекари досега са ме питали от какво е операцията, иначе просто не прави впечатление Peace
Цитирай
С Контрактубекс, но белегът е доста дискретен, нищо, че толкова малко време е минало, може би защото съм лепена .
Цитирай

Montreal, Canada

С Контрактубекс, но белегът е доста дискретен, нищо, че толкова малко време е минало, може би защото съм лепена .

Аз съм доволна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора