Избор на столчета за кола и за хранене

  • 1 088
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 341
Трябва да си закупиме тези толкова важни атрибути, но от опит знам, че е по-добре първо да се посъветвам с вас. Има ли някакви екстри или марки, които трябва да търся? Чакам вашите съвети.
 Една прятелка каза че Макси кози (не знам как се изписва на engl.) е най-добрата марка за столчета за кола

# 1
  • София
  • Мнения: 2 819
az sam s maxi cosi i sam dovolna

# 2
  • Мнения: 246
за столчето за кола не мога да те посъветвам, защото го бях взела от сестра ми, но ако избираш столче за хранене, то по-добре да купиш такова, което после става отделно маса отделно стол и така детето ще може да го ползва по-дълго време.

# 3
  • Мнения: 90
макси кози са хубави ама са и най-скъпи,първото ни столче(кошница) беше на Хаук ,а второто( до 18 кг) беше на Сам и от двете бях адски доволна,сега си купих такова за над 18 кг на Чико( изненадващо те се оказаха от марковите най-ефтини) и засега сме доволни.Преди това си купихме пак за над 18кг. на Цам тип само долна седалка но на нас не ни вършеше работаОтносно столчето за хранене зависи дали мислиш да пътуваш с него ,защото тези които стават после на маса и столче са удобни ,но не са преносими докато сгаваемите са удобни за пренасяне ( ние го влачехме навсякъде).

# 4
  • Мнения: 1 187
Нашето столче е Чиполино Либерте. Много съм доволна има 2 позиции на облегалката, сваляща се мушамена дамаска, табличката е на 5 степени, лесно се събира и е леко, много е стабилно. Цената му според мен в сравнение с другите марки е по-прилична струва около 90лв.

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
ние сме с:

за кола: bebe confort модел до 36кг - HIPSOS
за хранене: Chippolino модел - Grand Comfort

Общи условия

Активация на акаунт