Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София

... какво да си правя двойната брадичка?  Twisted Evil
Цитирай

София

ходи с високо вирната брадичка.... не си личи Smile
Цитирай

Чувала съм за упражнения против двойна брадичка,едно от които е да си поставиш  юмрук под брадата и натискайки да я отваряш и затваряш.Имаше цяла серия преди време в едно списание,но за съжаление не съм запомнила нищо повече.
Цитирай

София

Чувала съм за упражнения против двойна брадичка,едно от които е да си поставиш  юмрук под брадата и натискайки да я отваряш и затваряш.Имаше цяла серия преди време в едно списание,но за съжаление не съм запомнила нищо повече.

Хмм, знаех си че може да мине и без липосукция  35
Ще пробвам
Цитирай

Ето няколко упражнения за двойна брадичка и шия:
1.Представете си че имата закачена на брадата голяма тежест,която трябва да повдигнете.Повдигайте бавно брадата и навеждайте главата назад,като напрягате всички мускули на шията.Минимум 5 пъти.
2.Изправете глава.Изплезете езика и се стремете да достигнете с него носа.Правете същевременно с езика змиевидни движения.Отпуснете се и преберете езика.Минимум 5 пъти.
3.Затворете устата.Стиснете здраво кътните зъби,като същевременно притиснете силно върхът на езика към вътрешната страна на резците.Отпуснете.Наи-малко 5 пъти.                                                                         

Цитирай

Burgas

Ако не стане с упражнения отивай на пластика /ако е чак толкова зле положението/, не е кой знае какво процедурата, сигурно няма и да е много скъпо.
Цитирай

vidin

И аз преди време някъде четох за едно упражнение. Поставяш юмрук под брадата и с  малък натиск триеш към шията Crazy. Дано си ме разбрала, както го обясних, че за друго обяснение не се сетих Rolling Eyes
Цитирай

Все на втория етаж

... какво да си правя двойната брадичка?  Twisted Evil

А ти какво мислиш да си я правиш?  Аз имам доста познати с двойна брадичка и много ме кефи. Голям чар е. Wink
Цитирай

Все на втория етаж

Hmmm...На кое викате двойна брадичка? Че аз май нещо бъркам. Thinking
Цитирай

мисля че има предвид двойна гуша
Цитирай

На това:

Цитирай

София

А ти какво мислиш да си я правиш?  Аз имам доста познати с двойна брадичка и много ме кефи. Голям чар е. Wink

Ами направи си и ти  Smile
Цитирай

Все на втория етаж

На това:

Това не е ли двойна гуша наистина?

Двойна брадичка аз викам на брадичката гледана отпред с тръпчинка. Crazy Аз се изказах ужасно, но дано някой ме разбра. Нямам снимка под ръка.
Цитирай

Все на втория етаж

А ти какво мислиш да си я правиш?  Аз имам доста познати с двойна брадичка и много ме кефи. Голям чар е. Wink

Ами направи си и ти  Smile

Аааа Naughty гуша не искам. Нещо не можем да се разберем кой за какво говори. newsm78
Цитирай

София

Това не е ли двойна гуша наистина?

Двойна брадичка аз викам на брадичката гледана отпред с тръпчинка. Crazy Аз се изказах ужасно, но дано някой ме разбра. Нямам снимка под ръка.

Ами и аз не съм сигурна, знам си го като двойна брадичка. Под гуша разбирам болестта..
А иначе правилно имах предвид това от снимката (макар и не в този фрапиращ вариант Mr. Green)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора