Дайте идея за диета

  • 10 638
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, дайте идея за диета, която да включва сирене?
Пробвах на ВЧ диетата, но постоянно прегрешавам, защото не мога без сирене..

Други идеи освен 90ДД?

# 1
# 2
  • Мнения: X
Това ли е темата на НВД ?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=908366;topicrefid=19

Защото чета там, че не можело мляко и сирене, а само месо и яйца? Confused

# 3
  • Мнения: 3 031
Не, това е безвъглехидратната.

Мисля, че това е темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=918068;topicrefid=19

# 4
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Сиси, защо не желаеш да пробваш/пробвала 90 дневната?
Аз съм доволна от нея, след първото раждане свалих 8 кг, но не съм я спазвала точно.
Наскоро родих за втори път и мисля да мине малко време и да я приложа отново, защото съм +9 Confused

# 5
  • Мнения: X
И аз бях свалила 8кг от 90ДД, но после не спазвах почивката и си ги върнах.

Не я искам, защото е много дълга и се отчайвам. Отделно, че деня на ВГХ ми действа много зле, макар ужасно много да обичам тесто, не ме наяжда и ям като прасе този ден.
Отделно, че не обичам плодове и повечето пъти стоях гладна до обяд, а в плодовия хапвах салати..

# 6
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Hug
Виж и тези двете по-горе, може да ти допаднат. Тая безвъглехидратната не е за мен. Blush
Аз освен 90 дневната, друга не съм спазвала.
Като тийн правих "зелевата супа", ако сте я чували, оттогава мразя зеле във всякаква форма. hahaha

# 7
  • Мнения: X
Не, това е безвъглехидратната.

Мисля, че това е темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=918068;topicrefid=19

Благодаря, май ще я пробвам.

# 8
  • Мнения: X
Ивекс, успех с 90ДД.

Скрит текст:
и честита втора рожба  Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 126
След първото раждане имах да свалям 15 кг и тогава отслабнах със сиропа на Гарабитов- всеки ден сутринта тежах -1 кг понякога -1,2 или -0,8 , пазих ч 10 дни и и отслабнах с 10 кг а при захранването още 3. Бях мноого доволна че за 2седмици си влязох в дрехите... (не качих нито кг след това, което беше и най-големия ми страх)
Но сега след втората бременност (сега) имам да свалям 5 кг и някак си ми е по-спокойно и не ми се започва със сиропа, затова си измислих диета , която е компилация от няколко... Шведска, система -60 и др Папе, лунна
Общо ввзето ям елда с изкиснато сирене (иначе ми е много безвкусно), ако ми омръзне си варя яйце или хапвам нискомаслена извара, ако много ми се яде сладко ям плод но само един вид на ден и гледам да е преди 16:00ч, След 18:00 не ям нищо и пия едно чайче Сание. Когато дойде пълнолуние съм си запланувала да съм на сиропче 24 часа

Доволна съм, не гладувам, не съм изнервена и свалям всеки ден ( средно по около 0,5) а и си пречиствам организма...по-нататък може да включа кисело мляко или чисто месо Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 031
Не я искам, защото е много дълга и се отчайвам. Отделно, че деня на ВГХ ми действа много зле, макар ужасно много да обичам тесто, не ме наяжда и ям като прасе този ден.
Отделно, че не обичам плодове и повечето пъти стоях гладна до обяд, а в плодовия хапвах салати..
Същата работа и при мен. Въглехидратите ми отваряха зверски апетит и нямах наяждане.
Сега съм на месо, сирене, яйца, кисело мляко, зеленчуци и се засищам много бързо и за дълго. Плодове ям от време навреме като ми се прияде (не съм им фен).

# 11
  • Варна
  • Мнения: 126
Познавам се и нямам волята да пазя дълги диети като 90 дневната, предпочитам по-бързичко да се свършва и да си ям каквото си искам Simple Smile с едно наум разбира се

# 12
  • Мнения: 832
Здравейте, дайте идея за диета, която да включва сирене?
Пробвах на ВЧ диетата, но постоянно прегрешавам, защото не мога без сирене..

Други идеи освен 90ДД?
Яж основно сирене,зеленчуци и месо... и нищо друго...
Когато яденето е еднотипно, и то за дълго време се отслабва...
По същия начин можеш да свалиш и със шоколад,но едва ли ще изкараш и седмица само на сладко...

# 13
  • Мнения: 834
След първото раждане имах да свалям 15 кг и тогава отслабнах със сиропа на Гарабитов- всеки ден сутринта тежах -1 кг понякога -1,2 или -0,8 , пазих ч 10 дни и и отслабнах с 10 кг а при захранването още 3.
Какъв е този сироп?  Simple Smile


Записвам се и аз да следя темата. Искам да сваля 3-4кг, но не ми се прави някаква строга диета.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 126
След първото раждане имах да свалям 15 кг и тогава отслабнах със сиропа на Гарабитов- всеки ден сутринта тежах -1 кг понякога -1,2 или -0,8 , пазих ч 10 дни и и отслабнах с 10 кг а при захранването още 3.
Какъв е този сироп?  Simple Smile


Записвам се и аз да следя темата. Искам да сваля 3-4кг, но не ми се прави някаква строга диета.

Мадал бал на др Гарабитов се казва - кленов сироп с много витамини и минерали. Има начин по който се разрежда и си го пиеш цял ден (ходиш си с бутилката като алкохолик и като усетиш глад пиеш) Наистина засища и не усещаш глад . При мен трудното беше навика да си гризвам нещо Wink това е по-строгия вариант в който не ядеш нищо... и отслабваш бързо

Но можеш и да заместваш едно хранене (например вечер ) с чаша сироп и пак си отслабваш просто не така ударно, той засилва метаболизма и засища . Заедно със сиропа ти подаряват една книжка, където са описани различни варианти на диети и ти си избираш кой е най-подходящия за теб. Гарабитов често го дават при Гала На кафе и там си обяснява... има доста информация в интернет за него

Общи условия

Активация на акаунт