MAC & Sephora - 36 тема

  • 123 641
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 342
Имам интерес към продукти за лице на Paula`s choice, но единственият ми проблем е доставката, защото не изпращат до България.

Мартина, ще се включа набързо само по този въпрос - от европейския сайт на Паула може да се поръчва и в България.

http://www.paulaschoice-eu.com/

# 721
  • Мнения: 34
Paula's Choice доставят до БГ, но струва 14 Евро.

# 722
  • Мнения: 10
Благодаря много за отговора!
Явно съм доста заблудена. Имам чувството, че явно не съм гледала правилния сайт, защото директно отворих линк в описанието на едно youtube видео. Тогава видях, че доставят до Румъния, но не и до България. Все пак наистина излиза скъпичко да бъдат доставени, така че може би ще изчакам някой познат да ми донесе като се връща тук.

# 723
  • Мнения: 190
Получих имейл за Its A Strike колекцията на MAC... предполагам, че ще я пуснат тези дни. Разгледах я в интернет, но нищо не си харесах... някой да има мнение за колекцията?

# 724
  • Мнения: 1 401


Какво можете да ми кажете за тези каял имате ли наблюдения?
И кои спирали имат минита?

# 725
  • Мнения: 797
Момичета, останал ли е в София някъде червеният лак-глос от последната колекция на Шанел?
Този, който Денси показа  bouquet

# 726
  • Мнения: 31 172
Момичета, останал ли е в София някъде червеният лак-глос от последната колекция на Шанел?
Този, който Денси показа  bouquet
Да, тези дни е заредена колекцията в Нотос галери в Ринг Мол и го видях като тестер. Обади се и попитай, мисля, че още работят.
Там и в Сефора са заредени и новите мат червила на Диор, които са прекрасни. Аз си купих тъмно синьото и ще го нося отгоре с белия глитър на Мас от Тролчетата, който също взех днес. Комбинацията е убийствена. Heart Eyes

# 727

Общи условия

Активация на акаунт