victoriassecret

  • 2 198
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 357
Можеш ли да ми кажеш от къде точно става регистрацията   bouquet
Заповядай!
Каталог

Благодаря много регистрирах се сега ще чакам!Целувки   bouquet

# 16
# 17
  • Мнения: 4 371
И аз си поръчах. Да видим кога ще дойде Party

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
На мен каталога ми пристигна 2 седмици след като си го бях поръчала. Честно казано има някой интересни неща, но като цяло хич не ме грабна  Confused

# 19
Имам проблем с изписването на адреса си,не мога да се регистрирам,защо така.Кажете ми как да изпиша на латиница правилно Свети Княз Борис 164,вх.Б,ап.29 newsm78,защото вече ще откача.Извинявам се за глупавия въпрос.

# 20
  • Мнения: 4 371
Свети ли е? newsm78

# 21
  • Мнения: 1 393
Имам проблем с изписването на адреса си,не мога да се регистрирам,защо така.Кажете ми как да изпиша на латиница правилно Свети Княз Борис 164,вх.Б,ап.29 newsm78,защото вече ще откача.Извинявам се за глупавия въпрос.

Няма никакво значение как ще го напишеш- както и да го напишеш, на тези в Америка ще им звучи на патагонски. Wink
Напиши го или го съкрати така, че да си сигурна, че българските пощи ще го разберат и ще го доставят на правилния адрес.


А за самия "каталог" исках само да уточня, че той не е само един - има нова книжка почти всеки месец и би трябвало всичките да ви ги пращат, ако веднъж сте се регистрирали на страницата им.

# 22
Ne,no pak priemam otgovor za6toto ne moga da se registriram в Victoria"s Secret

# 23
  • Мнения: 1 393
Ne,no pak priemam otgovor za6toto ne moga da se registriram в Victoria"s Secret

Добре, къде точно ти го дава този проблем?
Ей сега пробвах набързо с въображаем адрес и специално използвах нещо подобно на твоя Свети Княз Борис, регистрира ме без никаквъв проблем... newsm78
На реда, където пише street address  сложи Sveti Kniaz Boris 164.
На следващия, където пише Apt/Building.... напиши vhod Б apt. 29

Би трябвало да стане така. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 357
А я ми кажете в графата U.S. State/Canadian Province какво трябваше да избера?

# 25
  • Мнения: 7 837
Добре де, а защо ви е този каталог, като страницата им се обновява доста често, а и съдържа повече информация и модели  newsm78 А и в БГ ще идват със закъснение.

И по-хубави четива могат да се използват за в тоалетната  Mr. Green

# 26
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
А я ми кажете в графата U.S. State/Canadian Province какво трябваше да избера?

Това се предполага, че го пропускаш. По-долу има опция за държава.

# 27
  • Мнения: 2 257
Тези са ме затрупали с каталози и направо ако иска някой да му ги подаря, с радост ще се отърва от тях. Прави ми впечатление обаче, че когато пазарувам често, просто ме давят в каталози, а като се поспра за известно време - намаляват и наводненията...В този смисъл - не знам в БГ като не си купувате колко често ще ви ги изпращат...Само предупреждавам.
Относно етикетите - да, не са шити в Щатите на Виктория нещата. Но съвсем не е вярно, че всичко тук е китайско, има много парцалки с етикетче Made in USA.  Peace

# 28
  • Русе
  • Мнения: 659
Да попитам тези, които са поръчвали дрешки, как разбирате кой размер да си поръчате. Гледах ръстовите таблици, но нещо май не можах да се измеря както трябва. Имам едни джинси, които съм си купувала от Германия, на тях има таблица и според американския стандарт съм 4 или XS, но тук гледам, че има 2 ХS, под едното пише 2, а под другото 4.
 Ако някой иска да си поръча нещо пт каталога дали може да се кооперираме и да си декллим таксите по доставката  newsm78

Последна редакция: чт, 20 апр 2006, 10:30 от violet

# 29
  • Мнения: 67
 Хей да се обадя и аз по темата:до скоро живях в Щатите и  то доста време и искам да кажа че това е любимата ми марка бельо и качеството е страхотно  newsm10и си заслужава парите в сравнение с това което се продава тук в БГ smile3506 newsm10 newsm10.,имам много бански,рокли и нощнички и не са "мръднали"нито на цвят нито на размер.а това че са шити в Китай не значи че не са оригинални.Един съвет като поръчвате имаите в предвид че тяхното S е наше-XS. Peace
e дано и на вас ви хареса...

Общи условия

Активация на акаунт