Добре дошли в Люлин! Тема 29

  • 70 460
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
40 лева за риба?!  Mr. Green Ние каквито сме ящни и четиримата  eat, няма да смогнем на такива цифри. Laughing

До Тина Киркова ходи и маршрутка 35. Simple Smile

# 736
  • София
  • Мнения: 1 641
Ми, даже съм я подценила - 45 лева за кг.  ooooh! - LAX FILÉ му взимам от ИКЕА. Ми за него за веднъж седмично не ми е драма да му приготвя едно филе, пък ние с баща му си ядеме Лидълската  Laughing
Той гледа дребния аз да готвя, аз пък готвя в един ден няколко неща за детето и стерилизирам. Някои бързи неща ги правя на момента. Примерно ако сме на риба направо я правя и за тримата. Иначе ние с него сме уж на салати, та реално готвя веднъж за малкия.
Случвало се е, да му се доспи на детето и той да доготви и оправи. Помага човекът, не е да не помага, аз исках кухня, за да не яде 4-5 неща цяла седмица, а да има по-голямо разнообразие, но за сега ще си готвим мир да е и така.

# 737
  • София
  • Мнения: 3 705
Просто сипвай манджа от вряща тенджера в бурканчета и дръж с капачките надолу, за да се вакуумират. Няма нужда от допълнително стерилизиране (за 10ина дни). Това само ако мъжът ти разреши де Grinning Надявам се подразбира се, че беше добронамерена шега. Peace

# 738
  • София
  • Мнения: 1 641
О да, то и аз си вкарвам ирония в постовете   Laughing

Иначе, аз спрях с изваряването - и това съм правила. Правя същото нещо - с обръщането и сипването горещо, но все ми е гузно, че в крайна сметка правя две меса и две постни манджи и детето яде това цяла седмица, плюс тук там нещо извънредно. Само се чудя всеки път яйце да слагам ли като застройка или може да натровя човечето някой път?  newsm78

Абе ММ-то уж не се бърка много много, тамън подкаръм нещо и той реши да се изкаже. За кухнята и бурканчета бях купила и бележка от личната взех и трябваше да ходя да го запиша и той реши да се произнесе  Crossing Arms

Личи ни, че ни е първо дете  Laughing

# 739
  • В Космоса
  • Мнения: 9 877
Бихте ли ме упътили за златар, където мога да направя замяна на детски златни обеци, че на дъщеря ми вече са ѝ много малки нейните.

# 740
  • София
  • Мнения: 936
Бихте ли ме упътили за златар, където мога да направя замяна на детски златни обеци, че на дъщеря ми вече са ѝ много малки нейните.

JV Gold в Търговския център и цените са прилични.

# 741
  • В Космоса
  • Мнения: 9 877
Благодаря!

# 742
  • Мнения: 807
Предстои ми оправяне на цялото чене - вадене на зъби ,импланти,коронки.... и каквото още се сетите. Това означава, че до края на годината ще ми се налага да прекарвам поне 2часа седмично на зъболекарския стол. Затова ми трябва да е някой с много добро отношение и търпение. Не е задължително да е точно в Люлин, но поне да има адекватен транспорт до там. Ще съм благодарна за всякакви предложения

# 743
  • Мнения: 3 937
Препоръчвам д-р Пешев в бл. 401. От години цялото семейство ходим при него и сме доволни. Не работи със здравната каса  Peace

# 744
  • Мнения: 807
на мен ще ми трябва специалист, той такъв ли е ? и ако може телефон

# 745
  • Мнения: 2 980
Препоръчвам д-р Пешев в бл. 401. От години цялото семейство ходим при него и сме доволни. Не работи със здравната каса  Peace
И аз го препоръчвам с две ръце! Много е добър!

# 746
  • София
  • Мнения: 483
Д-р Александър Вълев, специалист по естетична дентална медицина. До скоро беше в Силвърцентър, но се премести на Стамболийски срещу МОЛ-а. В нета има повече за него, има описание какво предлага и как го прави, снимки доста има. Работи със здравната каса.

http://www.aleksandarvalev.com/

# 747
  • София
  • Мнения: 140
А знаете ли доктор Любка Иванова дали работи още с доктор Груева и какъв им е графикът?

# 748
  • София
  • Мнения: 5 281
За повядайте в НОВАТА ТЕМА

Вместо запис, моля напишете какво най-много ви харесва в Люлин като квартал или нещо хубаво за Люлин.

Общи условия

Активация на акаунт