Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 220

  • 110 664
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 41 665
Мами Hug,днес вече осъществи първата си среща с мен! Wink Heart Eyes

Нова снимка с Туба! Heart Eyes


А Мурат рекламира хайвер! Laughing

Скрит текст:
Перевод: Галина Тильман для
https://vk.com/murayildirim
Любимый актер Мурат Йылдырим свой успех в актерской деятельности перенес в деловой мир. Йылдырим стал партнером Mehmet Tosmur, , который одним из первых занялся производством икры в Турции. Йылдырим с партнерами будет заниматься продажей по всему миру икры и икорного шоколада (не знаю что за продукт ).. Волнуясь что находится в секторе за пределами актерской деятельности, Йылдырим сказал " Икра для меня совершенно другой и трудный сектор. Необходимо было начинать эту работу годами раньше. Мой партнер Mehmet Tosmur , начав производство с 2006 года , плоды своей деятельности начал получать намного позже. Mehmet Tosmur, стал успешным в этом отношении в Турции и Адане по производству икры. Идея продажи по всему миру и в нашей стране продукта , употребляемого во всем мире , очень является интересной. Несмотря на все трудности и проблемы ,Mehmet Tosmur, верит в успех . И я , будучи его партнером тоже. Рад и горжусь совместной , хоть и нелегкой для меня работой.


# 196
  • Мнения: 41 665
Привет! Hug Hug Hug









# 197
  • Мнения: 41 665
Здравейте! Hug

Нова снимка!


Интервю с Туба!
                           Tuba Büyüküstün - In Magazin - 18.08.2016


https://youtu.be/3gReAhuaxGg





# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

# 199
  • Мнения: 41 665
Добро утро! Hug



Данче Hug,добре че намина,за да пусна пост! Peace









Приятен ден! Hug




# 200
  • Мнения: 41 665
Добро утро! Hug



Последни новини за ЧБ!Да видим дали е вярно!Ще чакаме! Peace

Превод на руски език! Peace
Скрит текст:
Новости прессы к ночи...
Перевод: Mane Kazaryan

Последние новости по поводу сериала "Чёрное и белое" повергли в шок мир сериалов.

Стало известно, что Туба Бюйюкюстюн была обеспокоена тем, что сериал чересчур мужской, а Кыванч Татлытуг тем, что он должен был предстать в первой серии перед зрителями в образе слишком плохого человека. Сценарий, который был переписан много раз, не прижился к сериалу "Чёрное и белое", вследствие чего проект отменён. Уже начали присматривать места для съёмок, для второстепенных ролей были приглашены Деврим Йакут и Эркан Авджи. А сейчас стало известно, что компания Ай Япым, в которой снимается Татлытуг, приняла решение заставить ждать съёмочную команду и снять совершенно другую историю.




Хубав ден! bouquet

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро!



Злати  Hug
Ще видим какво ще излезе от всичките тези смени!
Дано все пак Туба снима!
Хубав ден!

# 202
  • Мнения: 41 665
Добро утро! Hug



Данче Hug,ще чакаме! Laughing

И нещо с Туба,когато е била на гости в Италия! Peace
https://www.instagram.com/p/BJgEkq7hJlb/







Приятен ден! bouquet



# 203
  • Мнения: 41 665
Добро утро! Hug









Приятен петък! bouquet

# 204
  • Мнения: 41 665
Добро утро! Hug






 
Желая ви хубава събота! bouquet

# 205
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте моми4ета  Hug

голямо затишие тук...и Ринка не се е мяркала отдавна, така като гледам. Дано е ОК и да си е дала интернетна по4ивка  Laughing

и каква стана тя  newsm78 Мурат го хайвер-осахме ве4е ...надали ще го видим на екран  newsm78 ама важното е да е добре и да прави , каквото му харесва и го кара да се 4увства добре  Hug

Туба с Киво  Sunglasses
успешен проект им пожелавам и дано намерят място в сърцата на зрителите. 4акам пове4е новини и фраг4ета естественно с нетърпение  Laughing

хади лятото по4ти мина...о4аквам кой къде ходи/ходил, скоро да се завърне тук, 4е да си конущваме  Laughing

хубава неделя  Hug

# 206
  • Мнения: 41 665
Добро утро! Hug



Меги Hug,хубаво е,че си наминала! Laughing Чакаме да видим какво ще стане с проекта на Туба и Къванч!Дано поне видим снимки на двамата от промото на Стар тв за новия сезон! PeaceЗа Мурат беше писано,че ще снима филм,но не е същото като да го гледаш в сериал! Laughing Хареса ли ти новия сериал с Кадир? Peace





Приятна неделя на всички! bouquet

# 207
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug
  Хареса ли ти новия сериал с Кадир? Peace

 

още не съм го изгледала със субки, набързо превъртях еп още след излъ4ването. Не намерих време след това, все още ми е лятно  Joy Joy Joy
но не съм имала кой знае какви о4аквания и това което видях ми хареса  Peace

ще видим по-натам  Laughing

# 208
  • Мнения: 41 665
Здравейте! Hug

привет  Hug
  Хареса ли ти новия сериал с Кадир? Peace

 

още не съм го изгледала със субки, набързо превъртях еп още след излъ4ването. Не намерих време след това, все още ми е лятно  Joy Joy Joy
но не съм имала кой знае какви о4аквания и това което видях ми хареса  Peace

ще видим по-натам  Laughing
Меги Hug,аз започнах да го гледам снощи,но днес ще го довърша! Laughing И на мен ми хареса! Peace
Лошото е,че започнах два летни сериала-Номера и ВО!А на есен ми продължават сезоните на Парампарча,Кара севда,Ашка и Възела! Joy Joy

А има новина от Бирсен...за сериала с Туба и Къванч!Започват след 20 септември! Laughing

http://www.ucankus.com/detay/248740/ucankus-tan-al-haberi-kivanc … ve-guzel-in-konus
Превод от Варна Hug,пуснат в една от темите за Къванч-за ЗП и КГ! PeaceБлагодаря! bouquet
Скрит текст:
Един ден красив и обаятелен мъж на име Джесур пристига от големия град в малко селце и се установява там.  Всички са пленени от този тайнствен господин. Семейството му е богато и владее земи в този район, а той се занимава с делата на семейната фирма. В селцето Джесур се запознава  с красавица на име Сюбхан.  Започва страстна любов между двамата младежи. Но и двамата имат много тайни.  Семействата им са стари врагове. Младите не познават тъмната страна в живота на бащите си и нямат представа от неуредените сметки между тях. Голямата любов попада в сянката на семейната вражда. Противопоставянето на семействата им превръща мечтите на влюбените за щастие в невъзможна любов. Големите в семейството се опитват да изгладят противоречията и да сдобрят враждуващите страни. /може би се има предвид бабите и дядовците под "големите"/ Междувременно с времето става ясна и причината, поради която Джесур пристига в това селце.

Освен това Бирсен пише, че Туба и Къванч са счели, че героите в ЧБ не са подходящи за тях и е рисковано за кариерата им да играят в този сериал.
Сема и Ейлем са работили почти цяла година и са били доста разстроени.  Те са едни от най-добрите имена в сектора, а  е трябвало да се сблъскат със "свещените"  кариерни планове на актьорите. Керем Чатай смята непременно да реализира с други актьори проекта, върху който са хвърлени толкова много усилия. Туба не искала да участва в сериал с толкова силно "мъжко" начало и със сюжет, въртящ се около мафията. За да намерят изход от ситуацията извадили сценария на Едже Йоренч, който "чакал в кьошето".

Режисьор пак ще бъде Али Билгин.
Снимките започват след 20 септември. Двамата актьори харесали историята.
"Много хубав и сърдечен любовен сериал"

Разглеждат се за място на снимките  Durusu ve Çatalca около Истанбул, където да  може да има площадки със селска панорама и чифлици .

Започнали са да отправят предложения към различни актьори. Предложили са и на Devrim Yakut, която щеше да играе майка на Къванч в ЧБ. Актрисата в момента четяла сценария и вероятно щяла да намери място в каста. И двамата герои имат големи семейства и се провеждали срещи с актьори, които да играят другите роднини.
 
Нов клип-Asi y Demir - Seras - ( Tuba Büyüküstün ) ( Murat Yıldırım )


https://youtu.be/661d8IBc67w
Приятна вечер! Hug



# 209
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Здравейте!
Меги,  Hug радвам се да те "видя" отново в темата!
Злати  Hug
И аз го загледах новия сериал на Кадир. Очертава се да е интересен!
Злати дано вече започнат да снимат, че колкото се изписа за това дизи!



Хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт