Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Телевизия
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 1 037 отговора

Плевен

MasterChef е едно от най-драматичните и завладяващи TV състезания, световен хит. В България и в ефира на bTV стъпва за пръв път на 3 март 2015 г. Кастингите за шоуто започват през декември 2014 г. със задачата да намерят най-добрите любители готвачи в страната, чийто талант, креативност, отдаденост, технически умения и страст към храната ще променят живота им завинаги. Любители готвачи без ограничения във възрастта и произхода, с любов към кулинарията и мечта за кариера в нея, се сблъскват с жури от трима забавни и много взискателни професионалисти. Най-добрият състезател ще стане първият притежател на титлата MasterChef в България. Телевизионният формат за таланти е продуциран в повече от 34 държави. Излъчва се буквално всяка минута в някоя точка по света и достига до над 200 млн. Зрители. Шоуто е превърнало повече от 100 любители готвачи в професионалисти. В България продуцент на MasterChef е bTV, а изпълнителен продуцент – Constantin Entertainment - една от най-големите компании за телевизионни продукции в Германия, с фокус върху иновативни развлекателни формати, които реализира в различни държави. MasterChef се представя по света от Shine International - звеното за продажби и дистрибуция на Shine Group, и е базиран на оригиналния формат на Франк Родам.

Нека продължим тук и да чакаме следващия MasterСезон!
Цитирай

Ще чакам новия сезон със смесени чувства. Дано успеят да избегнат грешките от този сезон и новия сезон да е поне толкова добър колкото първия  Peace
Цитирай

София

Аз пък се надявам някой от форума да участва.
Цитирай

И аз.  Peace
Цитирай

Испания

К А Т Иbouquet

Чудесна идея да пуснеш нова тема.

Предполагам, че винаги ще има желаещи за участие в следващ сезон, още повече че казаха, че ще има такъв.

Във всички подобни формати проличава повече или по-малко съзнателно правените манипулации, но желанието на кандидатите да се покажат по "телевизора" надделява.  Wink
Цитирай

Евгени беше в Тази сутрин.
Цитирай

София

Peace
Цитирай

Испания

Евгени беше в Тази сутрин.

Мерси.  bouquet Не знаех.
Цитирай

Плевен

Днес всички говорят за... стреса
Коментатори тази седмица са Мариана Крънчева и Евгени от "MasterChef"

Днес всички говорят за... резултатите от матурите
Цитирай

Плевен

„Категорично, ще има трети сезон на Мастър шеф”,
заявиха в студиото на „Тази сутрин” по bTV шеф Виктор Ангелов и шеф Андре Токев от журито
на готварското предаване Мастър шеф.

В третия сезон на Мастър шеф журито ще търси
ентусиазъм, желание, дисциплина, саморазвитие, самомотивация, амбиция и отборна игра.
BTV  и  видео

Цитирай

София

След анонса за третия сезон все още не съм изгубила надеждата че може да бъде интересен въпреки че края на втория хич не ми допадна.
Цитирай

Луната ни пази

Чакам с нетърпение новия сезон. Този започнах късно да го гледам и ми беше интересен. Хванах последните десетима участници.
Благодаря за темата 💐
Цитирай

София

Няма смисъл за нова тема
Цитирай

да има едно лесно - на мотора

Благодаря на К А Т И за труда ! Не знам дали искам да гледам 3ти сезон , след като 2рия го превърнаха в " Искрено и лично " .
Цитирай

Дано третия да е по интересен
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 1 037 отговора