MasterChef България - минало/настояще/бъдеще

  • 102 352
  • 1 037
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 141
Не заслужава загубата на време и нерви. Всичко е нагласено и победителят е определен предварително. Който има по-завъртяна история е с по-големи шансове да продължи напред.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Не заслужава загубата на време и нерви. Всичко е нагласено и победителят е определен предварително. Който има по-завъртяна история е с по-големи шансове да продължи напред.
Така е, но човек си мисли,че е обратно - първо показваш качества,тогава следва историята. Никой не гледа кулинарно предаване заради драма и заяждания, а заради майсторството и състезанието. Както и да е , имах  приготвена много силна история, кауза, която да въртят без край, но не дочакаха да разберат за нея.  hahaha всеки случай стана ясно,че е сценарий и им трябват актьори, не готвачи.  chef

# 62
  • София
  • Мнения: 4 192
Абе, какво стана със невероятния кулинар Севда?  Rolling Eyes

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Абе, какво стана със невероятния кулинар Севда?  Rolling Eyes
Засякох я на Месомания тази година и се снимах с нея, та я разпитах - каза,че отворила ресторант на морето, но само за месец-два лятото, после евентуално чак дрругото лято и каза,че "имам много проекти". Какви са-аз не знам. Но я виждам из кулинарни събития, явно я канят , а и може да е представител на някоя фирма за нещо си, не знам. На месоманията беше май като реклама за едни печки и печеше ... Воловани или нещо подобно. Party

# 64
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Някой писа в темата, че и преди формата е имала ресторант.

# 65
  • Мнения: 1 723
Какво по логично място да срещнеш Севда вегетарианката, освен на Месомания  Simple Smile )))

# 66
  • До морето
  • Мнения: 7 042
Какво по логично място да срещнеш Севда вегетарианката, освен на Месомания  Simple Smile )))
hahaha hahaha hahaha Точно това си помислих

# 67
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Какво по логично място да срещнеш Севда вегетарианката, освен на Месомания  Simple Smile )))
hahaha hahaha hahaha Точно това си помислих


 Joy Joy Верно!

# 68
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Какво по логично място да срещнеш Севда вегетарианката, освен на Месомания  Simple Smile )))
hahaha hahaha hahaha Точно това си помислих


 Joy Joy Верно!

Следващия сезон вероятно ще е още по-нагласен и се чудя дали изобщо да го гледам. И докато Ангелов се прави на медийна звезда ресторанта му запада все повече  ooooh! а беше доста приятно местенце.

# 69
  • Мнения: 4 290
Кога започва новия сезон?

# 70
  • Мнения: 2 070
От трети март започва.Снимките започнаха на десети януари

# 71
  • Мнения: 4 290
Благодаря!

# 72
  • Мнения: 11 565
Пали- какво готви?

# 73
  • Мнения: 2 719
Аз съм явно от зрителите, които го гледат отгоре, отгоре, не знаех, че има сценарий и е нагласен победителят Shocked newsm78 Жалко, ако е така.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Някой писа в темата, че и преди формата е имала ресторант.
не  Naughty живееше в чужбина и със съпруга си са работели като фотографи /иначе преди години той беше DJ  newsm78/

Общи условия

Активация на акаунт