Професионални серии за коса - тема 107

  • 99 783
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Момичета, каква е тази серия Керастаз Магистрал? Нова ли е, сега я чувам?!? Кремът от серията кога се ползва и кога маската? Hug

# 736
  • Мнения: 5 500
Момичета, каква е тази серия Керастаз Магистрал? Нова ли е, сега я чувам?!? Кремът от серията кога се ползва и кога маската? Hug
Белла и аз се зачудих-видях я преди 2 седмици някъде по сайтовете, имам чуството обаче че е преформулирана стара серия (или просто нова опаковка)- може би на Термиците  newsm78
Крема пише че се слага на влажна коса преди/след сушене (без измиване).

# 737
  • Мнения: 15 023
От Арлен са ми изпратили код за 10 % намаление. Аз обаче леко се изненадах от цените на продукти, които съм пазарувала от тях на доста по-ниска цена.

# 738
  • Мнения: 3 260
Може ли да пооля за препоръка за протеинова или балансирана маска, която прави косите ви по-обемни и плътни?
Моята коса харесваше само хидратация и винаги съм се чудела как така ви се проенят косите и харесвате протеини. Сега се сплесква доли от Vitamino Color маската, която е лека и винаги ми е давала обем.

# 739
  • Мнения: 5 500
От Арлен са ми изпратили код за 10 % намаление. Аз обаче леко се изненадах от цените на продукти, които съм пазарувала от тях на доста по-ниска цена.
кои продукти ?

на Марокан има увеличение-но то е отдавна (май вносителят се смени доколкото си спомням).

# 740
  • Мнения: 15 023
Това например: http://www.arlen.bg/product/1813/eliksir-za-rastezh-loreal-profe … e-force-50ml.html. Взех на по-малко, по спомен 29.

# 741
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Нищо чудно преди да пуснат намалението да си вдигнат цените. При тях и в ЗР вече нищо не може да ме учуди. Само да ме ядоса. Mr. Green

# 742
  • Мнения: 5 500
този серум дълго време беше на промоционална цена, сега е на редовна  Peace
не следя всички марки-затова ми стана интересно какво са увеличили.

# 743
  • Мнения: 15 023
Добре, че не съм се излъгала да го взема на редовна, че и без това никаква работа не ми върши.

# 744
  • София
  • Мнения: 4 305
Да, дълго време свикнахме с цената от 29 за Серум дю форс на ЛП. И аз не бих дала 50 лв. за него, макар че според мен косата израства бързо при редовна употреба (друг е въпросът дали е наистина по-силна)

# 745
  • Мнения: 3 248
Май чакате новата тема?  Mr. Green Blush Flutter

ЗАПОВЯДАЙТЕ!

Общи условия

Активация на акаунт