Основен ремонт на баня.

  • 72 749
  • 165
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 54 347
Някакви отзиви за бойлерите Атлантик? Thinking

# 91
  • Мнения: X
DeVa®,
От къде ще го купуваш? Как е гаранционното обслужване? Кой е оторизираният сервиз.
Произвеждат се в Египет.
От колко години са на БГ пазар?
(за да има коректно мнение, то поне 5г)
Купувай смело Елдомовския (БОЙЛЕР 80 Л, 2Х1000 W, СУХ НАГРЕВАТЕЛ, МАЛЪК ДИАМЕТЪР)
http://eldominvest.com/bg/product/226.html

# 92
  • София
  • Мнения: 1 742
Наистина е по добре да има сервиз в града,в който живеете.Елдом реагират бързо на рекламация.

# 93
  • Мнения: X
На "Елдом" сервизът в Пловдив е:
"ТЕХНОСЕРВИЗ ЕЛДОМ" ООД
ул. „Брезовско шосе” № 176

Относно бойлерите Атлантик, вносителя е "BGR Group".
Ценова листа: http://bgr.bg/storage/ceni/boileri/1.pdf

Дистрибутур за Пловдив:  "Георг" ЕООД
ул. "Димитър Благоев" №1
тел: 0888 60 50 78;
http://bgr.bg/bg/62583

Сервиз: "България Сервиз Груп" ООД
http://www.servicebg.net/repair.html

# 94
  • Мнения: 54 347
Благодаря ви! bouquet
Аз също съм фен на Елдом, дори моят майстор ми каза да купя с неръждаем водосъдържател, обаче от Технополис и от още един магазин ме разубедиха за неръждаемия.
Този Атлантик ми го препоръчаха от Технополис, 6 години гаранция.
Не знаех, че се произвежда в Египет? newsm78

Явно ще е Елдом, изпитана марка. Peace

# 95
  • Мнения: 91
Ние си намерихме майстор. Даже вече е изкъртил старите плочки в банята. За към 800 лв. Ще направи всички - баня и тоалетна, които са отделно. Някъде към 32 квадрата са двете. Чакам с нетърпение да видя как ще се получи накрая. С такъв мерак избрахме плочките, дано всичко стане като на 3д проекта.

# 96
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Ние си намерихме майстор. Даже вече е изкъртил старите плочки в банята. За към 800 лв. Ще направи всички - баня и тоалетна, които са отделно. Някъде към 32 квадрата са двете. Чакам с нетърпение да видя как ще се получи накрая. С такъв мерак избрахме плочките, дано всичко стане като на 3д проекта.
Това 800лв. за всичко ли е? А проекта къде Ви го правиха?

# 97
  • Мнения: 110
Аз вече прекалявам със споменаването на Сико, но ние там си правихме 3D проекта. За бойлера - на Дипломат се спряхме, 80 л. хоризонтален, от тези, който са по-тумбести, което всъщност се оказа грешка, след 5 години като се наложи да го сменим ще вземем от по-дългите, защото има място. Последното място, на което решихме да го сложим е буквално на тавана, даже си влиза до половината в окачения таван. Не пречи, за момента обаче изглежда малко странно, но предполагам, че ще свикна.

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 1 359
Нашият ремонт на банята почти приключи. Ето равносметката - за Пловдив става въпрос.
Плочки за банята -  струват 12 лв/кв. на КАИ - бяха на промоция от Бриколаж.
Банята излезе 33 кв.м. Сами си изкъртихме старите плочки, изхвърлихме ги в гондола за строителни отпадъци, която е свободно стояща в квартала ни и не сме плащали и стотинка за боклука. Майсторът ни е от близките села до Пловдив, 15 лв/кв ни взе за лепене на плочки. Много добре ги направи, имаме вана и около ваната все едно машина ги е рязала. Много сме доволни от работата му - чисто, качествено, но мноого бавно. (Запазили сме си го за кухнята и коридора). Ама хубавите работи стават бавно. Сменихме вик инсталацията - роднина ни го направи за без пари, не сме сменяли ел. За душ дадохме около 200 лв, мивка+ботуш - към 80 лв, шкаф си имахме от преди, вентилатор - 2 бр х 45 лв (единият е за тоалетната). Сменихме двете врати на мокрото и пералното помещение в банята - 500 лв. Плочките в тоалетната са на цена от 16 лв/кв. пак на КАИ. Тоалетната е около 10 кв.м., и там сами си махнахме старите плочки, гърне - около 120 лв, казанче - 90 лв. За работата в банята и тоалетната майсторът взе 700 лв, като освен плочките сложи мивката, казанчето и гърнето. До момента банята и тоалетната ни струват към 2500 лв за труд и материали, като не сме сменяли ел. инсталацията, за вик инсталацията не сме давали пари за труд и в момента имаме майстор, който ни шпаклова таваните. Та може и до 3000 лв да стигнем за баня и тоалетна, като не сме гледали да е марково и скъпо, а да е среден клас, да ни харесва и да е практично.

# 99
  • София
  • Мнения: 1 609
Здравейте,

Ще ползвам темата, за да не пускам отделна, макар че не ми трябва цялостен ремонт на банята - такъв правихме преди 1 година, така че стените, мивката, душа и т.н. няма нужда да пипаме и подменяме.

Трябва ми майстор, но ми трябва не плочкаджия, а ВиК. Проблемът е, че някъде има теч. При мен проблем няма и нищо не се вижда, но отдолу на съседите им тече. Тече само в банята; има една чупка като колона и тя е просмукана от влага. Така че трябва да се открие къде е проблемът и какво трябва да подменим, за да го разрешим. Никой мой познат не може да ми препоръча човек или фирма за такова нещо и реших да питам тук.

# 100
  • София
  • Мнения: 412
Адинка, за София ли става дума? Имам познат, ако искаш ми пиши лс. Ако някоя от Вас, правилите ремонт в последно време, има възможност да отдели десетина минути за една анкета по темата, нека също ми пише лс. Много благодаря предварително  bouquet

# 101
  • Мнения: 110
Ох, сега пък ново 200 в моята глава.  Малко започвам да се чудя дали не трябваше да изберем душ кабина.. сякаш щеше да е по-добре. Само с чистенето малко... ама пък сухо ти е , приятно. Оня ден комшиите си поръчали от кераглас, че ми обясняваха какви варианти има..а пък на нас даже не ни мина през ум за този вариант. И сега ме гризе. ..

# 102
  • Мнения: 51
Здравейте момичета! Моля за съвет и информация. Предстои ми цялостен ремонт на баня и търся добър майстор или строителна бригада от Пазарджик.
Благодаря предварително!
Лека вечер на всички!

# 103
  • Мнения: 4 303
Здравейте момичета! Моля за съвет и информация. Предстои ми цялостен ремонт на баня и търся добър майстор или строителна бригада от Пазарджик.
Благодаря предварително!
Лека вечер на всички!
Може би тук трябва да питаш?http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=934694.390

# 104
  • 70% Варна, 30% Шумен
  • Мнения: 84
Здравейте,
понеже и ние сме на вълна основен ремонт, може ли да ми препоръчвате майстор или фирма за подмяна на ВиК от Варна, също така и за лепене на плочки или поне някаква ориентировъчна цена на същите услуги.

Общи условия

Активация на акаунт