Пуснах бебо сам с баща му!

  • 1 192
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 488
Но майка ми много се притеснява, че той няма да се справи с него. Баща му не знае кога яде, нито кога спи, нито как се сменя памперс и никога не е бил сам с него.
Та се чудя да се притеснявам ли и аз?

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Предполагам, че си му обяснила какво да прави, снабдила си го с всичко необходимо, пък той да е бил наоколо и да е помагал, ако не-сега ще се научи или поне ще оцени какво е.
Иначе си мисля, че за няколко часа не е така фатално-той си е почти човек твоят човек.  Peace

# 2
  • Мнения: 7 640
нали ти има телефона, като закъса, ще звънне. Пък и детето от снимката не е съвсем бебе, не се безпокой Hug

# 3
  • Мнения: 2 550
Не мисля, че има място за притеснение!
Ще се справи човека! Ако не ще звъни на пожар  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
Не се притеснявай. Ако не се справи сигурно ще почне да звъни.

# 5
  • Мнения: 488
  Благодаря за успокоението, справил се е , но майка ми каза, че и е звънял няколко пъти. Вече си е при мен.Heart Eyes.

# 6
  • Мнения: 3 634
С какви впечатления остана самата ти?
Мислиш ли да му дадеш детето отново?

# 7
  • Мнения: 488
С какви впечатления остана самата ти?
Мислиш ли да му дадеш детето отново?

Явно му е харесало на Криси, защото после не искаше да се отдели от баща си и да тръгне с мен. Липсва му мъжкото присъствие. Аз бях спокойна, но майка ми се притесняваше.Мисля, че спокойно мога да му го давам..

# 8
  • Мнения: 312
щом ти си спокойна, значи всичко е наред!  Laughing

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
първо - мисля си, че не е нужно да си екстрасенс за да усетиш дали можеш да дадеш детето си на бившия или настоящия си мъж. щом си го дала - усещала си, че може и да не се справи перфектно ама ще се справи. детето е голямо - и жадно и гладно и с извинение и насрано да остане за 1ч-2ч нищо лошо от подсечено дупе няма да се случи! вече е мъж, а не бебе!
а и ти отдавна си разделена - щом чак сега даваш детето само - значи си преценила кога е време!
успехи  се радвам за трима ви че сте намерили някакво равновесие

# 10
  • Мнения: 2 863
Много добре си направила, още по-добре че таткото е проявил жеалание да го взезме.... смело му го давай, колкото по-често- по ангажиран и способен ще се чувства да се грижи за него... а и това си е малко време за теб на спокойствие.. детето все пак е с баща си не е с чужд човек, а  и щом му е харесало- значи добре са си прекарали:))

Общи условия

Активация на акаунт