На пазар във Варна - 43

  • 75 966
  • 749
  •   1
Отговори
# 600
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Романтичка, снимай цялата рокля.Бг-мамите из модните теми ще кажат коя е марката, почти съм сигурна  Peace

# 601
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
А не може ли да я пробваш тази рокля? Как няма да ти даде да я пробваш  Thinking Попитай, ако ти откажат пусни една жалба в КЗП сайта. Като ти я дадат да пробваш ще видиш етикета.
За такова нещо не може да се оплаче в КЗП. Право на търговеца е да определя какво да прави с дрехите от витрината. В много магазини витрините не се развалят, особено в големите марки. В Зара например си има човек, който работи само това и обикаля всички магазини в страната и им прави витрините. Персоналът в магазина няма право да пипа витрините, камо ли да сваля нещо от там. Вече за показването на етикета, може да се е заенатила продавачката, а може да е прибран някъде заедно с други етикети от витрината и пак да няма достъп.
Добре де , би трябвало да имат друга бройка, как ще си купиш рокля от магазин и то едва ли за 20, 30 лв без да я мериш. Не знам дали се е заИнатила, но за мен е безумие.

# 602
  • Мнения: 291
Момичета трябват ми ученически униформи за 7 СОУ,,Найден Геров" за пети клас,казаха ми,че можеш да си купиш обикновенни бели ризи и да се извеза само логото на училището.Някой да има инфо по въпроса,или да е правил подобно нещо.

# 603
  • Мнения: 11 334
Трябва ми калъф за Киндъл 4. Някой скоро да си е купувал и да ме ориентира в цена.
В оlx може да надникнеш - там ще придобиеш много добра представа. Моите калъфи си ги купих от Амазон, но цените бяха сходни с оlx(като добавиш и доставката), доколкото помня.

Благодаря! Поръчах си от Алиекспрес.

# 604
  • Мнения: 600
Здравейте виждали ли сте някъде да продават глинен сач и също къде има разнообразие на детски български анцузи.

# 605
  • Мнения: 1 510
Сачове заедно със стойката има на п-р Чаталджа,там където продават керамиката

# 606
  • Мнения: 600
Сачове заедно със стойката има на п-р Чаталджа,там където продават керамиката
А случайно да си забелязала на каква цена са.

# 607
  • Мнения: 1 510
около 10-тина лева

а това е по улицата на зеленчукова борса
http://comunicatorbg.com/deva_73.html

# 608
  • Мнения: 600
около 10-тина лева

а това е по улицата на зеленчукова борса
http://comunicatorbg.com/deva_73.html

 bouquet

# 609
  • Мнения: 46
Момичета, витрината не можело да се разваля до следващото аранжиране,което е  в края на август, когато ще поставят новите неща за сезона.
Но това, което ме изнерви е ,че продавачката не показва етикета,защото така също щяла да развали "манекена"..това беше в петък, а в понеделник,витрината с тази рокля беше  със спуснати транспиранти ...пред модела ...и отзад, така , че не съм сигурна дали ще успея да я снимам.
 В края на работния ден също така са спуснати по всички витрини транспиранти,в събота и неделя също.
Ако не успея днес...не зная .Роклята е от бял шифон ,на цветя.дълга е, с дълги ръкави и е една единствена останала..моята мечта е.
Ако сте гледали клипа на една от последните песни на Adele-Send my love...Това е почти като копие.
В този магазин,зареждат много неща от POLO GARAGE- Но не знам дали е тяхна,рових,рових ...но не намерих.
Ще отида още веднъж,  да пробвам  за снимка.... #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: вт, 23 авг 2016, 17:17 от Романтичка

# 610
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Добре, след като са Herry, не зареждат ли именно техни неща? Те си имат и сайт, и онлайн магазин.Логото на Herry Турция изглежда същото.

# 611
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Аз даже няма и да си я купя тоя рокля при такива луди изисквания. Голямо криене голямо чудо. Евала няма да им направя никога.

# 612
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Абсолютно! Това е един от няколкото магазина във Варна, който се чудя как издържа толкова години и то на топ локация. Винаги изглежда пуст. А и Турция вече е обичайна дестинация за пазар и който иска, отива на място.

# 613
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Мен ме заинтригувахте с този велик магазин, а изобщо не се сещам къде около Черно море е.

# 614
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Абсолютно! Това е един от няколкото магазина във Варна, който се чудя как издържа толкова години и то на топ локация. Винаги изглежда пуст. А и Турция вече е обичайна дестинация за пазар и който иска, отива на място.

И аз, но вече разбрах Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт