За детските бански

  • 2 772
  • 53
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Ползвахте ли бански за  манъците,когато ги водихте на плаж(не е задължително на плаж с пясък) или ги пускахте нуди,по пампи или...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Да, слагах/слагам бански на Сиси. Според мен така е редно. За моя радост, на повечето басейни вече не допускат чисто голи деца.

# 2
  • Мнения: 1 544
Ами аз винаги съм ползвала бански , първо е по хигиенично и второ по симпатично според мен де  Crazy

# 3
  • Мнения: 1 214
На момиченцата задължително трябва да се обличат бански.Чела съм , че ако им влезе пясък може да се получи инфекция и да стигне и до бъбреците.

# 4
  • Мнения: 577
и аз мисля че е по-добре за децата да са с бански,гледах няколко в данет-не са лоши.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
В началото я пусках без бански, но след това купих бански.
Но пък беше голям смях в магазина. Отивам и искам бански за момиченце. И ми казват "имаме половинки, стават за над 3годишно момиченце, на вас ще са ви много големи, и са пращки". И аз щях да падна. Хем малко големи, хем и прашки, и с една панделка отзад.
Миналата година, заради плуването й купих цял бански и мисля това лято на морето да е с него. Макар, че Дияна иска някакъв новичък да й купя.

# 6
  • Мнения: 10 758
Щерката винаги е била с бански.Сина не сме го водили още на море, тази година ще му е за сефте, но и той ще е с бански.

# 7
  • Мнения: 4 668
Аз купих на малкия бански - боксер . Много е сладък , от Адидас . Който иска за момченце може да отида да ги види , страхотни са . Дамски няма обаче . В този смисъл , аз съм " ЗА " банските , това му е първо море , но ще е с бански , ако не стане номера ще е с памперс - бански , някакси не ми харесва да е гол !   Nature Sun With Face

# 8
  • Мнения: 1 866
За мен е по-хигиенично да е с бански. Дъщеря ми още миналото лято беше с бански. Тогава беше на годинка. Имаше един цял и една половинка. Много сладка беше. За това лято съм купила пак така. Даже за бебето което още не се е родило съм купила за след една година бански Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 3 630
Аз купих на малкия бански - боксер . Много е сладък , от Адидас .

Би ли споделила къде се намира магазина и колко струва? Има ли и за по-големи дечица? Мерси  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 102
И ние сме с бански,много сладко им стоят на малките дупета.
и аз купих от Адидас за 18лв. беше,видях че и тази година са толкова.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И двете си имат бански и си ги искат - изобщо не понасят да стоят по пясъка по голо дупе. Пък и не е редно.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Да допълня въпросите към заглавието:кажете какви бански сте купили,защото аз също съм в чуденка.Откъде,колко струват,а ако искате и снимки ни покажете Laughing

# 13
  • Мнения: 1 645
Задължително със банси .
Гол не го пускам, а от памперс банските съм меко казано разочарована.
Миналата година "този проблем " ме хвана неподготвена та се наложи да купя на малкият бански от морето.Взех му боксер - бански.
Много е сладък с тях, като спортен пич е ,и тази година ще му купя още едни.

Pipinka, тези боксерки на Адидас по тялото ли са newsm78, и скоро ли ги купи.
Аз петък ще водя малкият във София Ленд, и мога да отскоча до Адидаса.

# 14
  • Мнения: 2 255
Миналото лято Калоян беше на плажа с памперс-бански, а това ще видим, ако успеят да го научат в яслата да си казва  Joy може да минем и на нормални бански  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт