KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 78

  • 75 635
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12 152
Кенан говори за загиналите.


Скрит текст:


..............







И едни усмихнати хулигани  Grinning Grinning Grinning










В Геджето съобщили, че след Къванч и Кенан , Ръза ще си партнира с Чаатай.

Рускините пишат, че автора е пропуснал Езел, който е преди Кузей  Wink Grinning Grinning





Режисьор на сериала ще бъде Улуч Байрактар. Предвидени били 39 епизода. Peace




И още една прелюбопитна новина  Joy Индийския режисьор  Берза Дасгупта гледал сериала Езел  английски субтитри и много харесал  Кенан Имирзалъолу. Дасгупта казал, че Кенан е много добър актьор и, че индийците трябва да почерпят опит от успешните турски сериали и филми.

# 706
  • Мнения: 7 068
Честит Рожден Ден, Пипи! Hug baloni
Пожелавам ти здраве, щастие, добри приятели и късмет! Two Hearts Flowers Four Leaf Clover

Прекрасен празник!



# 707
  • Мнения: 5 686
Пипи, честит рожден ден!  newsm59

Да си жива и здрава и обичана! bouquet

# 708
  • Мнения: 9 732

Честит рожден ден , Пипи ura

Здраве, благодат и сбъднати мечти Hug

Весел празник bouquet




# 709
  • Мнения: 2 556
Тук  Hugнай после. Трябва да се работи, няма как.Да почерпя аз, вече не пораствам, а се вдетинявам Joy Joy Joy Благодаря на всички за прекрасните пожелания, обичам вии нещо по темата love001

# 710
  • Мнения: 12 152
I miss them😔💗! #KARADAYI https://twitter.com/Rdmrash/status/755291000738807809



От списание  Life magazine (October 2007) след заснемането на филма Kabadayi






След "1001 нощ", "Каква е вината на Фатмагюл" и "Съла", " Езел" е четвъртият турски сериал, който ще се излъчва в Бразилия. Тв канала Band  е решил да го публикува след успеха на "Съла" с участието на Джансу Дере.



# 711
  • Мнения: 2 556
 newsm78 Пак съм аз. http://www.tvaktuel.com/kenan-imirzalioglu-ve-sinem-kobaldan-yen … -surprizi-101200/ С гугъл преводача разбрах, че Кенан искал за партньор в новия сериал Синемка. Ама дали е вярно кой знае.

# 712
  • Мнения: 12 152
 Heart Eyes





newsm78 Пак съм аз. http://www.tvaktuel.com/kenan-imirzalioglu-ve-sinem-kobaldan-yen … -surprizi-101200/ С гугъл преводача разбрах, че Кенан искал за партньор в новия сериал Синемка. Ама дали е вярно кой знае.

ЖДНБ!  Wink Laughing Laughing Laughing



Откъде пък изкочи това  newsm78 Пише, че както Халит Ергенч предложил съпругата си Бергюзар , за да играят в един сериал, така и Кенан Имирзалъолу направил същото за Синем Кобал.Ай Япъм оценяват предложението.

# 713
  • Мнения: 15 391
И азе не съм от най-вярващите за новите мераци, ама да видим  Wink с едното очо ли ще гледаме или с двете  Laughing Laughing Laughing Laughing

Хулиганитеее,  Hug Hug Hug скрехнах поредната тема  Heart Eyes Пускам я една идея по рано, щото утре и да искам нема да ми се получи.  Peace

Те тва е пътеката към нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=935107.new#new

# 714
  • Мнения: 15 391
А сега, добро утро! 



Това за събуждане  smile3503



# 715
  • Мнения: 12 152
Добро утро! Хубав и успешен ден на всички!  Hug Hug Hug

         


Хулиганитеее,  Hug Hug Hug скрехнах поредната тема  Heart Eyes Пускам я една идея по рано, щото утре и да искам нема да ми се получи.  Peace

Те тва е пътеката към нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=935107.new#new


Джиджи, вярна хулиганке благодаря ти, че се грижиш! Мерси и за стрхотния поздрав!  bouquet

Ден-два няма да мога да помагам за доизписването на старата тема, но после съм на линия
До писанка! Ловя ви всички!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Ръзичката на РД на русия Енго  Grinning


# 716
  • Мнения: 7 068
                Привет, девойки! Hug
Малко късно ви пожелавам ведър и прохладен ден! Grinning

      

                 Да пусна и следобедно кафе Grinning

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 28 юли 2016, 14:44 от HELEN60

# 717
  • Мнения: 15 391
Тюх, ши му съ и нинавиди и работата  ooooh! ooooh! ooooh! Аман! Броя на пръстите на едната си ръка вече и ще си бия камшика и аз  animal037

Косенце, по-живо по-здарво, сестро!  Hug Heart Eyes

Лени  Hug Heart Eyes




И едни усмихнати хулигани  Grinning Grinning Grinning




Знам ги тези   Laughing Laughing Laughing Имаме трима актьора и един режисьорин на снимката  Sunglasses  Хулиганите пак се водят ръка за ръка в общ проект - Песента на живота. А русите са гаджоци и играят в два различни.  Laughing

# 718
  • Мнения: 7 068
Здравейте в петък! Hug
Приятен и прохладен ден! Hug
Много усмивки и настроение! Grinning Grinning
                ------
Берг - от вчера  Heart Eyes Heart Eyes



---------------



Ето го и Ръза - този палав хулиган.... Laughing Laughing



Скрит текст:

# 719
  • Мнения: 15 391
Хелоууууу!  Hug Hug Hug Hug

Лени  Heart Eyes Hug благодаря за споделеното  bouquet Влизам да гледам и чета наготово - за друго не остава време. Още малко така ... не остана  Party Party Party Party
Радвам се да я зърна сладуша  Heart Eyes Heart Eyes Липсва ми усмивката й, но живот и здраве, надявам се скоро и нея да видим.  Praynig Praynig

Батю и йенгето отново в устите на папарациото с мераците за дизи - дали, или малко не ми се вярва ама да видим  Laughing

За Ръзичката кво да кажем, той си е хулиган от класа  Mr. Green Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт