БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ - хранене и захранване - 41

  • 65 919
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Моята мишка, от както започнаха да й се показват горните 2 зъба, има страшен апетит. Преди отказваше почти всичко, освен млякото и кашите. Сега яде всичко, което й давам и по много. С първите зъби си беше намалила млякото на половина, сега какъв е този глад не разбирам. 😀 На 8 месеца е.

# 736
  • Мнения: 2 467
Vermilion`,при нас с кухнята малката прояде повече неща(е с пасиране де,но все пак)Пък и разбрах какво харесва и какво не.После зора беше и още е да го готвя по същия начин:ooooh:
Аз какво да кажа на 2 години и половина още закусва с АМ,а преди не искаше да го погледне CrazyИначе си е здрава и няма дефицити ,ама голяма любов сутрин с това мляко.

По повод на АМ, на сестра ми педиатърът казал, че до 3-годишна възраст няма нищо лошо детето да яде такова мляко. Grinning Hug

# 737
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
На мен не ми пречи АМ, ако ще до първи клас да го яде. Проблем ми е, че не иска нищо друго.   Laughing Crazy
Последните изследвания бяха добри, дъщеря ми е едра, но вися на печката и се мъча да я храня по цял ден, троша си нервите и после в кофата.  Трудно, много трудно въвеждам нови храни, защото не иска дори да опитва и ако в един ден успея да я излъжа после нямам шанс. Жив цирк сме.

# 738
  • Мнения: 9 276
Оххх, съчувствам ти. Моите за щастие се хранят много добре.
Пробвай с кухнята, на една приятелка така детето  прояде, а като  си спомня какъв ужас им беше захранването.

# 739
  • Мнения: 2 140
Lady_gothic, не няма да приключвам кърменето с хапчета. Даже снощи за първи път й отказах последното останало кърмене- сутрешно-нощното към 5-6 часа и дори не усещах после гърдите си пълни.

# 740

Общи условия

Активация на акаунт