ПрЪвУписТни идеЙ за всякЪкви случаЙ по-български- 105

  • 48 190
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 064
Цитат
За една джажа

# 16
  • София
  • Мнения: 20 045
Атти, страхотно!  Hug
Мен много ме впечатлиха и "глохарче" и "мензохарче".  Laughing

Цитат
на пиедиестал
Това би могло да е неволно закачане на съседна буква, но не мога да преценя.  Blush

Как може да допускат такива елементарни грешки. Пише се "жажа".  Naughty

# 17
  • София
  • Мнения: 39 744
Цитат
стискай те палци

# 18
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 392
Ех, нося нещо скучничко за запис!
Цитат
разправий

# 19
  • Мнения: 10 051
Цитат
плевмония 
панелена гасониера

# 20
  • Down south
  • Мнения: 7 667
Цитат
Koga triabva da izkupim bebito
Става дума за малко кученце лабрадор.

# 21
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Цитат
Съдържа етерично масло, комбинация от масло от жожоба, масло от бадеми и алантоин който е растворим в масла и мазнини и подпомага на раствора да проникне през кожата.
http://www.zoocc-bg.com/category/501/spot-on-formi-kapki.html?pa … e=1&view=list

# 22
  • София
  • Мнения: 9 850
Цитат
ще дойде в пощтата
Цитат
ухаее на сто години застояла стока, мухал

Последна редакция: чт, 16 юни 2016, 08:51 от Малко Сладко Коте

# 23
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
там си знам три те хранения на ден и това е

Цитат

2 големи моркава рендосани на ситно

Последна редакция: чт, 16 юни 2016, 09:19 от smileys

# 24
  • Мнения: 2 760
Цитат
И какво ако се печеш по бикини и си сложиш бельо пражка

Неволна грешка, на други места в поста  е прашка  :lol

# 25
  • София
  • Мнения: 11 464
Цитат
Aaa интересно да кажа и аз свекарми вчера идва в нас и почва да шета като че е домашна прислужница после почва дасе кара по телефона с свекървата обръшта се към мен и почва свали прането от простора измии чашата в мивката защо няма прах за пране като му показах че има прах това не било прах викам си тоя сигорно пак е пиян...почна да отваря хладилника и да обяснява кво има тук и аз му казвам ми ние ядем и тои няма да ядете всеки ден през ден може. Вече тотално си помислих че е многоо пиян варха беше обаче като се обадил на деверми и му казал че аз говорила некви небивалици че аз и етърва ми сме някакви мърли едвали и неси гледаме децата..и накрая взе че ми каза дане раждам а да взема да си купя от пазара бебе да несе мъча видиш ли.

# 26
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
Цитат
Aaa интересно да кажа и аз свекарми вчера идва в нас и почва да шета като че е домашна прислужница после почва дасе кара по телефона с свекървата обръшта се към мен и почва свали прането от простора измии чашата в мивката защо няма прах за пране като му показах че има прах това не било прах викам си тоя сигорно пак е пиян...почна да отваря хладилника и да обяснява кво има тук и аз му казвам ми ние ядем и тои няма да ядете всеки ден през ден може. Вече тотално си помислих че е многоо пиян варха беше обаче като се обадил на деверми и му казал че аз говорила некви небивалици че аз и етърва ми сме някакви мърли едвали и неси гледаме децата..и накрая взе че ми каза дане раждам а да взема да си купя от пазара бебе да несе мъча видиш ли.

 Joy Joy м'ого си бърза.
точно с това тичах насам  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 11 464
 Laughing Задъхах се, докато го прочета  Laughing

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
леле, тази със свекъра кога си поема дъх? ooooh!


[quote
И аз искам някой да е загрижен за мене и да ми се обажда всеки ден, но има и опастност да умръзне!
[/quote]

или да измръзне, или да премръзне....


Скрит текст:
Не ми се получават нещо цитатите. Как правите така, че да изглежда като цитат, без да се вижда автора?

# 29
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
копираш

И аз искам някой да е загрижен за мене и да ми се обажда всеки ден, но има и опастност да умръзне!

маркираш с мишката и натискаш жълтото балонче горе  Peace

Цитат
И аз искам някой да е загрижен за мене и да ми се обажда всеки ден, но има и опастност да умръзне!


на твоя пост липсва една квадратна скоба  Peace

Общи условия

Активация на акаунт