Отговори
  • Мнения: 3 154
Хайде на новата седмичкааааааа

Жабче, прощавай, че не ползвах твоето заглавие. Запазваме го за другата седмица Wink Grinning

Въпреки, че не пиша напоследък много, момичета, искам да ви кажа, че тръпна, радвам се, тъжа и се надявам с всяка една от вас Hug

Сосерес, честито ти положително тестче!

Весела седмичка ви желая!

# 1
  • Мнения: 4 970
ДОбро утро и от  мен! HugЖелая на всички само хубави емоции и най-прекрасните бебешки новини през тази свята седмица!

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Весела и успешна празнична седмичка!

Сънчи няма нищо, аз и без това не бях съобразила, че тази седмица е Великден  Wink
Сосерес честито! Лека и безпроблемна бременност!   bouquet

# 3
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Здравейте момичета и много благодаря за милите думи и за подкрепата!  smile3525 Направо не знам какво щях да правя без вас  Two Hearts
Сутринта направих още един тест и пак две чертички, втората се вижда ясно но не е чак толкова червена като контролната, дали е рано още - 2-дневно закъснение е само  newsm78
И яйчниците ме пробождат колкото да ме шашкат, но се чуствам отлично и чакам търпеливо!
Успешна седмица на всички страхотни бъдещи и настоящи мамчета newsm51

# 4
  • Мнения: 4 970
Браво soseress!Ето хубавата новина за на4ало на седмицата! ХАйде - дано повле4еш крак  Peace

# 5
  • Мнения: 998
Добро утро и от мен, тази седмица ще съм по активна с писането, че чакам да не ми дойде до 20.04. Успешна седмица на всички и само хубави вести да се чуват, че минлата седмица не беше от най добрите!  Peace Peace Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро и прекрасна седмица на всички!
Аз май още не мога да я преживея тая леля - снощи на връх именния ми ден такъв рев му ударих, че чак и мъжът за 1 бройка да ревне с мен.  Cry
Днес обаче съм решила - край  Naughty , няма повече сълзи и довечера срам - не срам идвам да ви видя! Ще мина за малко, но ще дойда!  Blush
Чеситит имен ден на патерица на всички празнували!   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 505
Добро утро на всички!

И аз да се отчета - в събота правих тест шуър чек /шестдневно закъснение/ и резултата е едва забележима чертичка. В неделя пак тест, този път изи тест - показа се много бледа втора черта. Тази сутрин отново едва забележима втора черта на шуър чек.

Това е, нямам никакви признаци и симптоми на бременност освен болезнените гърди. Днес мисля да се обадя на гинеколога, да видя кога ще реши да ме прегледа. 

Някой знае ли извънматочната бременност в какъв срок може да се види и кога се появяват симптомите.

Сосерес, а на теб честито!

# 8
  • Мнения: 9 990
Добро утро и от мен и успешна нова седмица за всички!Предстои ни Великден, ще меся козунаци с малката-от сега е заопявала....Заплашила съм  я, че ако продължава да не яде, няма как да стане кака, защото не спира да повтаря , че иска бебе... WinkКато цяло събота и неделя ми минаха в грижа по семейството-прането и гладенето, дето ми вися цяла седмица преди и ме мързеше да го свърша.
Честито на новите бремелинки, които са успели да се отчетат.Лека и безпроблемна им желая.Аз напрактика оставам за този месец, защото ще има нова борба-овуто ми трябва да е в  последната седмица на април.
Хайде до после....  bouquet  bouquet  bouquet


бла-бла...ами тихичко и на теб-честито.Незнам за извънматочна, но щом нищо не те боли...хайде-изчакай още 5-6-7 дена и на дофтор. Hug

# 9
  • Мнения: 4 970
Бла-бла.ЩОм има 4ерти4ка- това е добре.независимо от плътността й PeaceНе мисли сега за извънмато4на бременност NaughtyОтносно симптомите- не е задължително да ги имаш,така 4е недей самоцелно да ги търсиш и да си внушаваш  или притесняваш!Аз самата ,ве4е преполовила бременността- така и не по4увствах  нищо от прословутите симптоми( а и затова и късно се усетих 4е съм бременна  Blush...).Така 4е- спокойно! Стига с тестовете- следваща стъпка- лекар Peace

# 10
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Здравейте и от мен! Много ме заредиха новините от бременните! Честита радост, пожелавам от сърце щастлива, успешна и изпълнена с любов и красота бременност! А след това - прекрасни рожбички, живи и здрави! Установявам се в този форум, споделяйки съкровената си мечта. На всички желая една страхотна страстна седмица, която завършва с най-хубавия празник за православието - Великден. Сигурна съм, че Господ сбъдва мечтите!  newsm51

# 11
  • Мнения: 3 376
Успешна, весела и плодотворна Великденска седмица и от мен!  bouquet Ето, че великденските изненади започнаха вече с тези 2  EFP на сорсърес и бла бла. Дано има и още много изненади в чувала на зайчето (абе великденските зайци с чували ли са newsm78) за всички Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 2 044
Добро утро на всички   bouquetИ честит имен ден със закъснение на всички именичкиТова е за вас GrinningПри мен нищо интересно,освен ,че ремонта в нас приключва,почнах пролетно предвеликденско чистене,защото чакам в сряда да ми докарат мебелите,и ,ще се подготвям за великден GrinningДано великденското зайче ни донесе по едно бебче BlushЧакам тия дни да не идва лелката,но ще видим BlushЖелая ви на всичките един приятен слънчев ден,пълен само с положителни емоции и положителни тестчета GrinningНа Сосерес и Бла-бла едно тихичко ЧЕСТИТО  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Много хубави новини тук, тази седмица всички които чакат да не им дойде лелката да не я дочакат   bouquet
На видялите  EFP тихичко честито   bouquet §по-силно като отидат на дофтор§
Приятна седмица, изпълнена само с хубави емоции на всички  bouquet newsm68
[/color]

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 527
добро утро момичета, отдавна ви чета, но сега се осмелих да пиша.искам да ви пожелая всичкото щастие на света и не забравй те, че и на  bouquet великден стават чудеса

Общи условия

Активация на акаунт