Идва празник най-голям, нека всеки е засмян!!! (17.04 - 23.04)

  • 4 900
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 543
Мили момичета, нека с настъпването на Светлото Христово Възкресение, за всички да дойдат по-добри и безгрижни дни!!! Hug

# 1
  • Мнения: 997
Дано в най-хубавата седмица, да има само добри новини! Praynig

Слънчева и весела седмица на всички!  bouquet 

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Дано е хубава седмица!

Аз пък по Велик ден ми е много мъчно, защото ми става тъжно какви сме ние неблагодарни хората, какви предатели сме - как за една седмица този когото сме короновали го разпъваме на кръст! И не ме успокоява, това, че Господ е знаел и е дал съгласие. НИе сме си гадни - хората - май сме си по душа такива! Ама все се надявам, че ще се поучим от грешките си! ДАй Боже!
Обожавам коледа - там няма нищо лошо - само се заражда нещо чисто, свято и хубаво.

Желая ви много любов, вяра и надежда, с които да се заредите на тези празници - защото освен горнит негативизми, това е едно ново начало за нас - дано хората го осъзнаем и почнем да спазваме морални норми и етични правила!

# 3
  • София
  • Мнения: 9 848
Здравейте!Весела и щастлива седмица и от нас!

За съжаление ние вчера не успяхме да се вредим и да влезем в църквата-толкова хора имаше.Но нищо,почетохме празника с много цветя и усмивки.Аз нещо съм се притеснила за малката си госпожица.Прави ми впечатление,че като ходи си криви крачетата навътре,в смисъл стъпва с пъстите навътре.Забелязва се само като е с обувки,а като е боса не личи.Една позната ми каза,че така стъпвали децата с рахит!?Смятам при първа възможност да я заведа при педиатъра.
Най-накрая и аз да се науча да качвам снимки-приемам поздравления. Вие ще сте първите "привилигировани",моля:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=16742&AlbumId=48751

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мила Сети, да са ти живи и здрави малките топуркащи крачета! Честито! Да вървят смело напред в живота, да не се уоряват по стръмнините, да бъдат бодри по извитите пътеки на съдбата и да има с кой да си топуркат в дует когато му дойде времето, а до тогава - винаги да има и др топуркащи крака когато трябва помощ, когато се уморт или са несигурни на къде да поемат.

Наде, много целувки на Мимето и моля те да й подариш разходки тази седмица! Престраши се и излиз с Габи. Аз направо ще се пръсна по шевовете от яд, че съм далече - иначе щях да ви протъркам обувките от обикаляне на Южния Wink
Изведи я и пробвай слънчетерапия, да диша чист въздух, да почива на природа - хората казват, че това е лековито! Пробвай! Може да не я излекува, но пък ако я успокояват разходките навън - можа да намалеят гърчовете! Успех! Целувам ви!

# 5
  • Мнения: 4 414
здравейте:)
нека тази седмица възкреси надеждите ни, нека ни даде сили, а защо не и малко чудеса  bouquet
Ния продължава да се дави, макар че сополът и почти не тече вече. днес е на ясла пак. в сряда съм и записала час за хомеопат, защото като се сетя, че предната хрема я влачихме 3-4 месеца без прекъсване и лошо ми става.
много слънце в душите ви пожелавам  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 333
 Здравейте!  Grinning

Агнешка, толкова хубаво си го казала - нека наистина през тази седмица станат чудеса и нека във всеки един дом има свидетелство за силата и безграничната любов на нашият спасител  Praynig Praynig Praynig


Послушах съветите ви мили майчета и Вчера направих 2 часова разходка в парка Simple Smile Обаждах се на Габи за компания, но тя беше на приятно гости Simple Smile
Затова 1 час бях самичка с Мими, а после се престраших и звъннах на една колежка и я поканих на среща . Тя също беше ангажирана, но 15мин  след това вече бързаше задъхана към парка, не искаше да изпусне уникалната възможност да се види с мен и бебка (нали 10м живеем в пълна изолация от света). И така - направих първата крачка Simple Smile Дано следват още много и да ставам все уверена и да не се притеснявам от погледите на майките и бабите и от отправените въпроси, на които да се чудя как да отговарям.
Мъчно ми е друго - нашият тати не иска да излиза с нас..... все си намира оправдание ... дали един ден ще се реши и той да ни прави компания???

Времето ще покаже .

# 7
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Нанди, мила- браво на вас. Страхотни сте. Тате ще се престраши- покажи му че всичко е наред и той ще го преме така. Просто ще му трябва малко време. Целувам ви.

# 8
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Nandy, браво, че сте излезли!
Не се притеснявай от въпросите, ако отговаряш спокойно и хората реагират спокойно.
Мими е едно хубаво бебе, и никой няма да седне да те разпитва веднага.
Насе го разхождах даже и със сондата, защото на него му харесваше, сондата се вижда и хората питаха, ама им казвах, че така се налага и това е.
Измисли си някакви отговори от сорта "така се налага", "така се случи" и подобни и не се тревожи.
Виждай се с приятелки без деца като за начало... с тях е по-лесно... и си говорете за други теми - работа, някакви общи интереси и тн.
Излизай, така ще ти се отпусне душата, а и Мими ще контактува със света, като е в изолация няма как да трупа впечатления.
 Hug   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 1 333
firebird , за съжаление аз нямам приятели в София
Всичките ми познати и приятели са свързани с фирмата в която работех, а сега не ми се иска да поддържам мн връзки с тях , само с определени хора, на които мога да рзчитам че няма да ме одумват и да раздухват пробме ана детето ми. И почти всички са с деца, а тези които нямаха досега вчера разбрах че повечето са бременни и скоро ще се увеличи броя на бебетата във фирмата. Не е сега времето да им говоря за болести и т.н.
по-добре е да изкарат една щастлива и спокойна бременност и никога да не научават за болни дечица.
В началото ще се разхождам сама, а с времето сигурно ще стана по-смела и ще създам приятелства в парка или пък ще си карам сама... ще видим
Разчитам мн на Габи и Бобо, но искренно й пожелавам да си намери хубава работа и да бъде запълнен денят й с интересни занимания.
3 години са един достатъчно дълъг период изкаран в домашна обстановка за една млада и амбициозна жена.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте и от нас с Бобо! Желая на всички ви една хубава, емоционална, семейна седмица, в която всички да се чувствате обичани и да се срещнете с много любими за вас хора. И не на последно място, да боядисате шаренки яйчица, а някои по-добри домакини може и козунаци да омесят...Не визирам себе си определено.

Нанди, мнгого съжалявам, че не успях да се възползвам от спонтанното ти предложение да се видим в парка. Ако знаех предварително, че ще ми звъннеш, щяхме със сигурност да дойдем, ама....
Обаче си запазвам правото скоро да се възползвам от предложението..
Целувки на всички, скоро ще пиша повече..

# 11
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Здравейте и от нас  Simple Smile. Да се включим към пожеланията за слънчева и усмихната седмица с много чудеса и сбъднати надежди!

Нанди, браво, че сте излезли. Малкото ти слънчице има нужда да го огрее слънцето на вън. Ако те натоварват хората, на първо време се разхождай и сама. Създай си поне мъничко разнообразие в ежедневието. Напълно те разбирам за страха от одумванията и погледите, но повярвай, това отминава. И мен ми се е късало сърцето при всеки втренчен поглед, неуместен въпрос или коментар, но вече въобще не ми пука, дори се изненадвам на себе си. Винаги ще има нетактични хора, така че по-добре го приеми и се постарай да не им обръщаш внимание, да ги изолираш, няма да е лесно, но ще стане. Не можем да избягаме от такива хора, но пък не си заслужава и да се крием от тях. И таткото ще се престраши, щом ти можеш и той ще успее. Много целувки.

А Яни пак е болен  Sad, случайно да не прекъсне веригата - седмица ясла, седмица вкъщи. Направо вече не знам на кой свят съм. Отново капки, отново сиропи, общо взето почнах да го тъпча с илачи от пъвия сопол, който видях (с извинение)... Хубавата новина е, че май пресекох ларингичната "лаеща" кашлица и тук от два-три часа кашлицата ми звучи по-влажна, има шанс да се разминем с треперенето и дебненето да не направи ларингичен пристъп. Но докога ще е това боледуване просто не знам, дори и ваксината не можем да почнем да даваме, защото е хубаво да е здрав, а той от както тръгна на ясла, няма две поредни седмици да е здрав, ох...

# 12
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Така ме сърбят ръцете да пиша, че не знам откъде да започна...  Mr. Green /ей, 10 дни без форума са си много време/

  Прекрасна и светла седмица желая на всички!  Hug И нека тези дни ни напомнят, че след мрака и тъмнината ВИНАГИ идва светлината! Че вярата, надеждата и любовта носят силата, от която се нуждаем всеки ден!

  Много се радвам, че успяхме да дойдем в София миналата седмица Laughing видях се отново с някои от мамите, а с други сега се запознах. Голям мерак имах да се видя най - сетне очи в очи с Надето, с Йепе, Светлето и с Нанди... Страхотни сте, момичета   bouquet На Агнешка и Петя съм сърдита до следващата среща  Crossing Arms  Mr. Green Пък и Сети ако намери начин да дойде с ходещата Лорка, ще е супер!

    gele73, още веднъж голямо МЕРСИ за транспорта до Ресурсния център, без вас трудно щяхме да се оправим. Целуни двете красавици от нас и поздрави на таткото! За стъпването с пръстите навътре, се консултирай направо с ортопед. Племенникът ми имаше такъв проблем и /по съвет на д-р Драганов от ВМА/ се оправи за месец и нещо, като вкъщи му обуваха пантофите наобратно - лявата на дясно краче, дясната на лявото краче.
  А следващия път като дойдем в София, се надявам да си направим и Люлинска разходка, ако времето пак не е лошо.

  Нанди, такава сладкишка имаш, че никой няма да ти задава каквито и да било неудобни вапроси, повярвай ми! Излизайте спокойно с Мими, радвайте се на слънчицето, пролетната зеленина, отпусни и ти душичката си поне малко! Пък таткото сам ще поиска да се присъедини към вас  Wink

  Петенце, бързо оздравяване този път, че много ви се събра

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Нанди, несе притеснявай!
ПЪрво - като сме станали родители ще има и хубави, ще има и лоши моменти.
Второ - Мими не й личи, че има проблеми и за един незнаещ и незаинтересован човек просто ще е по-спокойно дете. Като те питат кажи - такава си е спокойна, ако пък искаш да кажеш исктината - то лошо няма! Нито сте заразно болни, нито пък опасни! ЗАтова бъди смела - мисля, че въпреки горчивината и за теб ще бъде от полза да казваш нещата такива каквито са и може би това ще те примири още повече и ще намериш успокоение /доколкото може/.
Аз сама си излизах докато не дойдох тук когато ДАни беше на 7 месеца - чак към 9-10 месец имах с кого да лафя и то АКО ги срещна случайно.
Сега имам приятелки, но пък бая време ми отне да ги намеря!

# 14
  • Мнения: 816
  bouquet
Слъчнева и топла страстна седмица пожелавам на всички ви, мили момичета. Бъдете много здравички и вие и слънчицата ви.
Обичам ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт