Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Гордиев възел" (Kördüğüm) - Тема 42

  • 74 087
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 261
Наде, жестоки снимки. Много благодаря  bouquet
Тези с Али-то и Ейлюл направо ме провокираха да изгледам сцената още веднъж и да си послушам пак една песен, с която всъщност ви поздравявам Simple Smile Обичам да я гледам по този начин изпълнена, защото я научавам по-лесно, пък и да си помечтая ...  Joy Joy Joy

# 616
  • Мнения: 21 201
Алексчеее, Simple Smile Heart Eyes мерсаж за песничката, а този момент към нея ми е мнооого любим. Heart Eyes
Пожелавам ти това, за което мечтаеш да ти се сбъдне.

# 617
  • София
  • Мнения: 1 261
Да, Наде, много любим момент,
но най-любимият ми е този
https://https://www.youtube.com/watch?v=kMjih-owrE8

# 618
  • Мнения: 21 201
Поредната нова фотка от Ибо и неговите приключения. Heart Eyes Радвам се, че ни прави част от тях, нагледах се на красоти в Мугла. Heart Eyes

# 619
  • Мнения: 9 541
Алексче Hug, второто клипче било изтрито, не че не съм го гледала 20-тина пъти, любимо ми е, но ме хвана яд Mr. Green Mr. Green Днес само разправии, вярно петък е, ама не 13-ти ooooh!

Караокето го гледах, дори се опитах да чета думите в унисон с песента, но нищо не се получи, изведнъж езикът ми се замота Joy Joy Joy Joy Нямах време за втори опит Heart Eyes

Наде Hug, е с тия фотки ми оправяш настроението Peace Каква природна красота само.... bouquet

Семейството на Ибрахим: родителите му на първата снимка и той със сестра си Аслъ на останалите снимки Party

# 620
  • Мнения: 21 201
Алексче Hug, второто клипче било изтрито, не че не съм го гледала 20-тина пъти, любимо ми е, но ме хвана яд Mr. Green Mr. Green Днес само разправии, вярно петък е, ама не 13-ти ooooh!

Караокето го гледах, дори се опитах да чета думите в унисон с песента, но нищо не се получи, изведнъж езикът ми се замота Joy Joy Joy Joy Нямах време за втори опит Heart Eyes

Наде Hug, е с тия фотки ми оправяш настроението Peace Каква природна красота само.... bouquet

Семейството на Ибрахим: родителите му на първата снимка и той със сестра си Аслъ на останалите снимки Party

Скрит текст:
Радвам се. Grinning
И Саадет е щура като Ибо, и обича адреналина, кефят ме.

https://www.instagram.com/p/BILWKgbDwAC/?tagged=k%C3%B6rd%C3%BC%C4%9F%C3%BCm

Нова фотка на Бел, синът й Родин и приятелката й Ирем.


Като гледам семейната снимка, баща му е бил чаровен мъж и са му отивали брада, и мустак.
Лека нощ. smile3524

# 621
  • Мнения: 9 541
 Момичета Hug

Ибрахим с племенника си Яман Heart Eyes



И мамата и сестра му Аслъ Heart Eyes



Наде Hug до началото на септември не се чуди, че много малко ще пиша, в творчески отпуск съм rotfImbo rotfImbo rotfImbo



# 622
  • Мнения: 21 201
Момичета Hug

Скрит текст:
Ибрахим с племенника си Яман Heart Eyes



И мамата и сестра му Аслъ Heart Eyes


Наде Hug до началото на септември не се чуди, че много малко ще пиша, в творчески отпуск съм rotfImbo rotfImbo rotfImbo




Лиа.  wavey Hug
Яснооо, няма да има на кой да предам щафетата когато му дойде времето, нооо каквото-такова.
Видях ги екси фотките му, но за мен са си изпяли песента, затова и стари фотки не публикувам.

NEW


Лиаааа, прочетох при подругите, че бащата на Ибо бил арабин, вярно ли е, а майка му е от Салоника, с две думи не разбрах откъде е тя, ти знаеш ли, питам просто информативно!?!

Последна редакция: нд, 24 юли 2016, 17:55 от Neidjal

# 623
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Наде,чичо Гугъл казва Гърция  Peace

Лиа,кажи какво е положението при теб,добре ли си икарвате Hug

# 624
  • София
  • Мнения: 1 261
Момичета, вижте кого ви водя. И познайте! Снимката е направена от шоколадчето, което работеше по превода на възела в Асеновград! Детето било от тук  Simple Smile

# 625
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Пу пу,голям сладур,много ме кефи това дете и браво на Шоколадчето за снимката Heart Eyes

Тенкю,Алекс Hug

# 626
  • София
  • Мнения: 1 261
Шоколадчето каза, че детето било с родителите си и било много стеснително. Питали ги с нейната приятелка дали са от тук, таткото казал "да", а сладурчето вдигнало пръстче и казало "аз съм от Турция" Simple Smile Естествено изобщо не са очаквали, че ще го разпознаят у нас и въобще изненадата е била голяма. Не са направили повече снимки, за да не стресират допълнително детето. И доколкото разбрах снимката е съвсем, съвсем прясна. Точно се смеехме, и аз пък казвах, че ако беше татю от филма, направо щях да пална колата и газ, ей го къде е  Joy Joy Joy

# 627
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Много сладка ситуация е била,а къде се е случило,не разбрах?  Hug

# 628
  • Мнения: 21 201
 wavey

Яяя какво прекрасно начало Heart Eyes на седмицата.
Аз пък Ви водя един йени деди. Laughing


Относно Ибо съм в мат, Thinking баща му е арабин, майка му е гъркиня, а той се води турчин. smile3506

# 629
  • София
  • Мнения: 1 261
Много сладка ситуация е била,а къде се е случило,не разбрах?  Hug

esstela, в Асеновград се е развивало действието.

И Наде, то какво излиза сега - сигурно затова са толкова чаровни, защото всъщност не носят гените на  съседите (шегувам се, разбира се). Днес точно си мислех и се чудех, откъде ги изнамират все такива стройни и красиви младежи и девойки (особено мъжката част) за сериалите им, като толкова много съм обикаляла из Турция и почти не съм виждала такова нещо. Пък майката на Ибо като е от Солун, или поне на мен казано ми звучи като Тесалоники, накрая да не излезе и тя с български корени  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт