Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

До хладилника, който обичам

Една идея от мен да ви предложа. Нямам спирала 2 в 1, а и не искам да си купувам.
Имам обаче малката спирала на Буржоа за подхранване на миглите, ок. 7-8 лв.

Нанесох първо нея (на горните и долните мигли), оставих да изсъхне, после си сложих втори пласт обикновената ми спирала (в случая - Panoramic Curl, L'Oreal)

Резултатът беше по-обемни и по-подчертани мигли, все едно съм сложила от спиралите 2 в 1.
Рапорт даден  Very Happy
Цитирай

sofia

Рапорт приет newsm08
Цитирай

София

Тази спирала бяла ли стои, както тези 2в1, или е безцветна?
Цитирай

на Север

ами дай и фото, плс:)
Цитирай

До хладилника, който обичам

Тази спирала бяла ли стои, както тези 2в1, или е безцветна?
Съвсем безцветна е.
Цитирай

Пазарджик

Аз съм чувала, че като нанесеш 1 слой спирала, слагаш малко пудра върху миглите и чак тогава нанасяш втория слой, но не знам да не стане много драматично.
Цитирай

в мъжки прегръдки

Страхотна идея. Благодаря. Аз имам подхранващата спирала на орифлейм така че ще пробвам веднага.
Цитирай

София

Пудра знам,че се слага на сухи мигли иии след това се нанася спиралата,има ефект наистина.
Цитирай

София

аз съм екпериментирала засега само с 2 цвята, за да получа синьо-зелен цвят и синьо-сив
Цитирай

Страхотна идея. Благодаря. Аз имам подхранващата спирала на орифлейм така че ще пробвам веднага.
Можеш ли да ми кажеш нещо повече за тази спрала. Харесала съм я, но незнам какво представлява?
Цитирай

ул. "Свобода"

Дудка, а ще стане ли добре ако нанеса пудра, бялата част и черната част - имам една на Лореал, но не съм много доволна, двусъставна е с бял и черен накрайник, та търся начин да я оптимизирам?!
Цитирай

София

Това с пудрата наистина има ефект Peace Ако е много рядка спиралата, можеш да сложиш и между първия и втория слой - но да е добре изсъхнал.
Друг номер за оптическо удължаване - с черн молив се слагат точици между миглите. Не линия отгоре, не и отвътре на клепача, а между самите мигли. След това спирала.
Цитирай

София

това с пудрата ще го пробвам още утре сутринта! Smile Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.