Великден наближава, ще вапцаме яйца/17-23/

  • 3 763
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 716
Милена, съжалявам. Какво стана всъщност, не се получи оплождане ли?
Лили, важното е, че сте открили проблема. Това вече е голяма стъпка напред.
Ва-ва, честит цикъл.
Лея, няма да правя лапароскопия, защото първо мисля, че нямам проблеми и второ нямам време за възтановяване.

# 76
  • Мнения: 740
Милена, толкова ми е болно за теб Cry Cry Cry

# 77
  • Мнения: 1 029
Milenka,sajaliavam.
Lali...Leksi i za vas.
Eh, momi4eta davaite napred i ne se otkazvaite...6te stane...prosto taka e triabvalo...moje bi za da ocenim 6tastieto, kogato se poiavi...pregra6tam vi.
Petia, stiskam ti palci.
Momi4e, 4estita kola.I az ti jelaia sas zdrave da ia kara6.
Veseli praznici na vsi4ki!
Izvinete me za latinicata.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро, мили момичета Grinning Днес ми е едно предпразнично, еуфорично...предавам си настроението и на вас Hug Снощи боядисвахме яйца и тази сутрин ги снимах. Очаквайте снимки. Някой друг да е боядисвал яйца? Хайде да попълваме галерията Laughing

# 79
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Аз се изложих с боядисването Embarassed Embarassed Embarassed, много .
Купих си някакви нови боички за да станат като мреморни яйцата- голяма мъка едва направих 5 и ми писна. Изялзох и си купих обикновени бои в капсули и ги довърших. Снимки следобед.
Като гледах тези в готврския и чак срам ме хвана Sad Embarassed

# 80
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз не съм очарована от резултата, но все пак ще се престраша Wink

# 81
  • Мнения: 29
Много са хубави! easter

# 82
  • София
  • Мнения: 4 272
Ето ги и нашите яйца
Лекси, много са ви шарени! Браво!
Ва, и аз не съм майсторка. Колкото мога- толкова. Важна е емоцията около боядисването Wink

# 83
  • Мнения: 3 010
Привет на всички и весели празници  Wink

# 84
  • София
  • Мнения: 7 242
Туко що ни пуснаха от работа и си отивам т.е. оставам без комп. до вторник. Отивам да готвя агнешкото. Весели празници от мен  bouquet
Много се надявам във вторник Копринкова да ме зарадва.

# 85
  • София
  • Мнения: 35 937
Весели Великденски Празници

 

# 86
  • Мнения: 1 612
Благодаря на всички за съчувствието!
Миленка съжелявам!
Весели празници на всички! easter

# 87
  • София
  • Мнения: 4 272
И аз да ви пожелая весели празници!  easterРадвайте се на пролетта, на хубавото време, на половинките си и поне през празниците не мислете за нашите си проблеми Wink И дано през другата седмица "завалят" следвеликденско хубавите новини Grinning

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на всички.  bigdance2
Да си изкарате добре с много емоции и хубави изненади.
 easter
И не прекалявайте с яйцата и козунаците

# 89
  • Мнения: 957
Мен ме тръшна такъв гаден грип сега по празниците, че едва стоя права. От миналата пролет не бях боледувала и сега тъпкано ми се върна. Това ще се отрази със сигурност на качеството на яйцеклетката ми, нали? Овулацията ми трябва да е тия дни, а меря едни температури преди това - 37,6 ( не ги писах във ФФ за да не се обърквапрограмата), пия антибиотици.
В изблик на сарказъм се сещам, че имаше една книга Любов по време на холера, и си мисля, че едва ли някой е забременял по време на грип.
Айде, и тоя цикъл, вег! (или има шанс?????)

Общи условия

Активация на акаунт