Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 226

  • 104 870
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 962
Привет следобедно!  Hug



Преди да напиша тук, ходих да почета малко в темата на Киво, както обещах. Направо ви завиждам, че си имате сериал, който да си обсъждате, макар вероятно не за първи път!  Peace
На нас тук не ни се получават повторенията и повторните обсъждания.  Crossing Arms Все се готвим да гледаме заедно отново някое дизи на Туба, и все не ни се получава... ooooh!
На някои не ни е интересно второ гледане, други си имат нови сериали, трети  го смятат за загубено време да гледаш нещо, което знаеш как точно ще стане... Confused
Разбира се, в своето време съм гледала избрани части от Аси, Пленителката, 20 минути, а сега и от КРА по  стотици пъти, но за обсъждане някак не ставам, освен след първото гледане, когато имам по-силна емоция. Peace
Прочетох, че Фенка  Hug има празник в семейството, да й е жив и здрав още дълги години рожденика!   newsm59



Айра  Hug Фенче  Hug благодаря за материалите!  bouquet
Аз лично няма да ги чета.  Peace
Искам новия партньор да бъде бял лист за мен и да не се влияя от нищо!  Peace
Много съм податлива на влияние.  ooooh! Спомням си как лошо ми повлияха феновете на ЕА в началото на КРА, та не успях да видя актьора и играта му през първата половина на филма, защото ме заслепяваше гнева и омразата от феновете му.  #Cussing out
Сега реших да бъде на чисто. Както се случи с МЙ, БИ и ДЕ. Виж, ИА го бях гледала в Брак с чужденец и до края си остана комичен за мен. Sick
Искам да харесам Киво и се пазя от влияния!  Laughing
Но Баги  Hug се събуди от "зимния сън" Wink, и сега й трябва да хареса човека Киво, преди актьора.  Simple Smile Както виждате, и в това сме различни!  Laughing
А бе, в тази тема,  един с един не сме на едно мнение по много неща, ама по фундаменталните, общо взето, мислим приблизително (с голямо приближение  Joy) еднакво.  Peace



Сега за друг мой любимец!
Ферзан бей си смени профилната сн в туитър с много хубава  сн от 2013 г. от Банког. Красавец!  Heart Eyes



И нещо като общо наблюдение от туитър да споделя.
От  нощта на преврата чак днес в някои постове на тези турци, които следя в туитър, се промъкнаха снимки и мисли на Ататюрк.  Направо се страхувам за тези хора.  Sick
Това беше само да кажа, че има надежда и турския народ ще се събуди полека, полека... Peace

# 736
  • Мнения: 18 474
Линка  Hug благодаря!  bouquet Да ви почерпя и вас за РД на моя татко  Heart Eyes
Скрит текст:


Може и да си права да не искаш да знаеш нищо за Киво ... но с омраза при нас няма да се сблъскаш, бъди сигурна. Споделяме, ако някой актьор не ни се харесва, но омраза няма  Peace А и как бихме мразили човек, когото не познаваме  newsm78 На мен пък ми е любопитно дали и като човек ще ми се хареса актьор, когото съм забелязала, в случая Туба - всичко ми е интересно около нея и ви благодаря, че тук успях да науча много за нея  Peace
И в нашата тема не сме на едно мнение за всичко винаги, събира ни общото харесване на патрона. И да, сега с удоволствие си обсъждаме за н - ти път един любим сериал  Heart Eyes И отново не за всички  Laughing Жалко, че скоро ще свърши ... По едно време гледахме три едновременно по нашата телевизия и беше голям карашък, всеки си пише за някой, ама беше много весело  Laughing

Последна редакция: сб, 23 юли 2016, 18:15 от queen_fenka

# 737
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug

Заповядайте в
НОВАТА ТЕМА



Приятен ден!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт