пари за лекарят ,които те изражда?

  • 1 546
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Според мен трябва да му платиш ако на всяка цена искаш той да те изражда, ако той откаже, това е друг въпрос  Peace Леко раждане  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 817
Странно е да искаш да си ангажираш лекар, пък да не му платиш.... След като искаш определен екип ще си платиш. И какъв е този най-добър гинеколог  след като не ти е пускал толкова изследвания........... Сама казваш, че това не  направил, онова не е направил - Защо искаш да раждаш при него?
newsm78И аз съм на същото мнение

# 32
  • Мнения: 66
Ако лекаря, не е на смяна, мойто мнение е че трябва да му се плати.Все пак безплатни обяди няма.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 259
Без да си плаштиш може само при дежурния лекар/ екип. За другите градове не знам, но в София официално можеш да си платиш в 2 болници (може да има и други, но аз да не знам) - едната е Майчин дом, таксата е 80 лв., но колкото познати имам всичките са плащали и на ръка; другата - "Св. София" - таксата е 500 лв. срещу фактура и касов бон.

По повод записа на тоновете - нещо, което ме изуми е, че той (записа) не се поема от Здравната каса. Аз лично си го платих на д-ра, който ми следеше бременността, иначе щях да се чувствам неудобно.

По повод на самото раждане - по принцип раждането се води от акушерка, лекар присъства на изгонването на бебето. Изключения се правят само понякога при първо раждане и естествено ако възникне някакъв проблем. Ако имаш уговорка с лекар, зависи как се разберете. Бъдещи мами, не искам да ви стряскам, но аз раждах близо 13 часа, въпреки че бях с включена система; лекарката, която си избрах, през последните 11 часа беше плътно до мен и в три 3 часа посред нощ ми направи и спешното секцио. Грам не съжалявам за платените пари. Благодарна съм и на екипа, всичките се въртяха около мен, като се видя накъде отиват нещата. Естествено след като се появи беба с таткото ги почерпихме, но те си го заслужаваха!

Леко бременеене и още по-леко раждане на всички бъдещи мами във форума!

# 34
  • Мнения: 3 042
По повод на самото раждане - по принцип раждането се води от акушерка, лекар присъства на изгонването на бебето.

При мен и двете раждания си ги водеше основно лекърката. Акушерката идваше само ако лекърката я извика за нещо. Имах си предварителна уговорка за раждането с лекърката.

Общи условия

Активация на акаунт