Поредната за Биотрейд...

  • 2 556
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 647
Я, да ви видя дами, които ползвате продукти за леца на Биотрейд има ли вече видими резултати? Преди седмица си взех ексфолиращия лосион и ми прави впечатление, че там където кожата започва да се лющи става червена и стои като петно.  Close Не знам дали това е само при мен, но се притеснявам дали не е изгорена.  Маската я слагам половин час след нанасянето на лосиона, но и тя щипе. Искам да разбера при вас как е и има ли вече видим ефект.  Hug

# 1
  • Мнения: 18 542
Аз ползвам ексфолиращия тоник и маската вече два месеца и съм страшно доволна.
В началото тоника всяка вечер, а от скоро разредих през вечер през две. Маската винаги след тоника.
Странно защо и тя ти щипе  Shocked не би трябвало. Като се намажа чувствам кожата леко охладена и много приятна.
Колко често се мажеш?

# 2
  • Мнения: 5 647
Аз ползвам ексфолиращия тоник и маската вече два месеца и съм страшно доволна.
В началото тоника всяка вечер, а от скоро разредих през вечер през две. Маската винаги след тоника.
Странно защо и тя ти щипе  Shocked не би трябвало. Като се намажа чувствам кожата леко охладена и много приятна.
Колко често се мажеш?

Мажа се само вечер. По цялото лице. Памукът става черен, независимо, че преди това/ 1 чес/ съм си почистила основно лицето. На местата, където имам петънца от пъпки започна най-напред да се лющи кожата. Там и щипе. Но мен ме притеснява червенината.  Thinking

# 3
  • Мнения: X
Аз бях по аблолютно същия начин-дори и маската ми щипеше на местата където кожата беше зачервена.Аз спрях тоника дикато ми мине червенината и след това когато го нанасях не обтривах със памука а с тампончето само потупвах върху кожата-да няма никакво триене и така се оправих-просто кожата ни е по-чуствителна там.

# 4
  • Мнения: 1 250
Къдрокоска, и на мен не ми понесе ексфолиращия тоник на Биотрейд. На следващия ден лицето ми стоеше едно нездраво червено и като на ситни пъпчици по бузите. Явно сме с по-чувствителна кожа. И дори след няколко седмици ползване на всяко нанасяне ми щипеше ужасно.

# 5
  • Мнения: 5 647
Пъпки още не са ми излезли от него, но явно трябва да действаме по-внимателно.

# 6
  • Мнения: 18 542
И при мен памукът става черет. Червенини имах само по бузите и за това сега там не мажа много. Основно третирам челото, носа и около него, и брадичката.

# 7
  • Мнения: 5 647
И при мен памукът става черет. Червенини имах само по бузите и за това сега там не мажа много. Основно третирам челото, носа и около него, и брадичката.

Червенината ми е главно по брадичката, защото обикновено там ми излизат пъпки и съответно има петна от тях.  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 18 542
Уф, ми не се мажи временно там където се зачервяваш и разреди като цяло мацанията през ден примерно и виж как ще е. На мен зачервяванията ми бяха по бузите където кожата ми е по-суха.

# 9
  • Мнения: 8 505
Не се мажи всяка вечер,опитай през една.Мажи по-дебел слой от маската и стой повече с нея.И не се показвай много на слънце.Всъщност аз спрях да се клепотя вече,не е хубаво при силно слънце (а то си е такова).През лятото ще действам веднъж седмично само.

# 10
  • Мнения: 5 647
Не се мажи всяка вечер,опитай през една.Мажи по-дебел слой от маската и стой повече с нея.И не се показвай много на слънце.Всъщност аз спрях да се клепотя вече,не е хубаво при силно слънце (а то си е такова).През лятото ще действам веднъж седмично само.

В тоя ред на мисли значи и мелабел-а не е никак за препоръчване вече?

# 11
  • Мнения: 8 505
Май-май...
Или за навън кремче с доста висок фактор.

# 12
  • Мнения: 2 567
И на мен ми щипе маската, но слава богу такива петна, каквито споменаваш, нямам и мога да кажа, че съм доволна. Кожата ми става супер гладка. Но понеже имам чусвтвителна кожа ползвам лосиона и маската най-много 3 пъти седмично.

# 13
  • Мнения: 5 647
За протокола да ви съобщя червенината ми се махна. Петънцата са едва забележими, а кожата гладка. Явно е била някаква моментна реакция, докато кожата "свикне", така да се каже.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт