Включете се в предизвикателството и си подарете бяла усмивка

  • 11 183
  • 147
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 179
Ако искате по-бели зъби, но нямате възможност да правите скъпи процедури, можете да постигнете чудесен ефект и в домашни условия.
Красивата усмивка е нещо, което всеки иска да притежава. Тя носи чар и помага много в общуването с останалите. Но също така е и предпоставка за укрепнал и силен организъм.
За да се радвате на красива, здрава и бяла усмивка, трябва да поддържате зъбите си всеки ден.

Дентстор БГ заедно с партньорите си WhiteWash Labolatories UK предлага за пръв път в България професионални продукти за избелване на зъби. Продуктите са разработени от реномирани стоматолози в Англия и са носители на няколко награди, а освен това са и на много достъпни цени.

Дентстор БГ заедно с партньорите си WhiteWash Labolatories UK стартира за пръв път в България и благотворителна кампания, като за всеки закупен продукт се заделят средства за благотворителност при борбата с рак на гърдата и рак на простатата.

SONIC елекронна избелваща четка за зъби
Напредналата звукова технология осигурява мощно почистващо действие, което помага за премахване на зъбната плака и осигурява здрави зъби и венци. Sonic четката помага също при избелване на зъбите, като премахва повърхностните петна, което е клинично тествано. Произвежда 40 000 вибрации в минута за мощно динамично действие с 3 режима – почистване, масаж и избелване. Комплектът съдържа и 3 допълнителни приставки за смяна.



Професионална паста за избелване на зъби Whitewash със сребърни частици, 125ml
Пастата за избелване на зъби Whitewash съдържа 99,9% частици чисто сребро, алое вера, екстракт от зелен чай и витамин Е, които спомагат да се постигне чувството за удивителна чистота и свежест. Заедно със специалните микрополиращи елементи осигурява избелване и предпазва от зъбен камък.



Ленти за избелване на зъби Whitewash
Лентите за избелване на зъбите Whitewash съдържат оптималното количество избелващ гел за просто, безопасно и ефективно избелване на зъбите. С уникалната си лекa и избелващa формула предпазват чувствителните зъби и венци.
Чрез прилагане на лентите за 60 минути веднъж на ден в продължение на 14 дни може да си осигурите бяла, сияйна и красива усмивка. Като допълнение за приятното усещане и грижа лентите имат приятен аромат на мента за освежаване на дъха.
Лентите са абсолютно безопасни и безвредни.



Може да разгледате всички продукти за дентална хигиена от Дентстор БГ ТУК.


Включете се в предизвикателството и тествайте продуктите!
Дентстор БГ ви предлага да опитате трите продукта и за 14 дни вашата усмивка ще блесне в пълната си белота.
Това, което трябва да направите, за да участвате, е да напишете до 28.06.2016 г. в настоящата тема мнението си относно избелването на зъби в домашни условия. Двама от всички, включили се в темата, ще имат възможност да тестват лично продуктите на Дентстор БГ. Избраните късметлии ще получат като подарък пълен комплект за избелване (електрическа четка, паста и лентички) с единствения ангажимент две седмици по-късно да споделят тук своите резултати с избелващата система и впечатленията си от нея.

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 10:35 от Адри́

# 1
  • Мнения: 2 513
Толкова много искам да имам ярко бели зъби! Не пуша, не пия кафе, вино и всякакви неща, които оцветяват зъбите, и въпреки това те никога не са били бели. Винаги имат някакъв нюанс на сиво/жълто  Tired
Напълно съм ЗА избелването в домашни условия. Пробвала съм няколко прости начина - със сода, пюре от ягоди, активен въглен. Нито един не даде кой знае какъв резултат.
Бих била изключително щастлива, ако съм от една от късметлийките, спечелили системата за домашно избелване!

# 2
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 510
Избелването на зъби в домашни условия е много добро решение. Наистина не всеки може да си позволи скъпите избелващи процедури при специалист.
С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK! Hug

# 3
  • Мнения: 87
От няколко години имам огромно желание да се подложа на такава процедура, допитах се до стоматолог, но нямам  финансовата възможност да го направя. Ще наблюдавам с интерес отзивите на спечелилите. Чувала съм за методи в домашни условия, но не съм опитвала до сега. Надявам се на възможността и късмета за да пробвам този продукт.

# 4
  • Мнения: 1 548
Аз съм ЗА избелването в домашни условия. То е доста по-щадящо от това в кабинетите на зъболекарите.  Имам приятели и познати, които използват подобни системи за избелване и са доволни. Бих се радвала да имам възможност и аз да пробвам такава система.

# 5
  • Мнения: 28 704
Смятам, че всеки трябва да полага грижи за зъбите си, не само да са здрави, но и за цвета им. Много бих искала да изпробвам системата за избелване в домашни условия, която не те ангажира с ходене на зъболекар, а може да се направи в удобството на дома.

# 6
  • Gulyantsi
  • Мнения: 225
Опитвала съм различни методи за избелване на зъби в домашни условия, но уви без резултат. Ще съм много щастлива ако имам късмета да опитам този нов продукт за избелване и да се уверя в резултатите лично!

# 7
  • Мнения: 47 821
И аз искам бели зъбки, но не знам- генетично ли е или каква е причината, но зъбите ми са доста жълти  Embarassed Не консумирам вино и храни, които оцветяват, нито пуша, но е факт че зъбите ми, макар и здрави, не са бели. На дъщеря ми са същите, и затова бих искала да попитам след като комплекта е безопасен за употреба, дали може да се използва от 15 годишен тийнейджър?
Нямам възможност за професионални процедури, а и ме е страх да не са прекалено агресивни и да ми увредят зъбите, защото сега поне са здрави Simple Smile Бих пробвала безопасен комплект за домашна употреба. Всъщност съм голям фен на домашните процедури, носи ми удоволствие да си правя сама  разни маски, маникюр и прочие, особено откакто дъщеря ми попорасна и също се включва Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 978
Едва ли има жена, която да не мечтае за прекрасна, бяла усмивка и едва ли има човек, който да ходи с желание на зъболекар. В този ред на мисли, определено съм "ЗА" избелването в домашни условия,като задължително условие е продуктите да не увреждат зъбите и венците. С радост бих се включила, както в тестването на продуктите, така и в споделянето на резултатите и мнение за целия процес.

# 9
  • Мнения: 358
Винаги съм искала да имам соник четка, чувала съм страхотни мнения. В комплект с избелващи продукти със сигурност ще има ефект!

# 10
  • При децата ми
  • Мнения: 5 970
С удоволствие бих изпробвала четката "Соник". Твърдо "За" съм за избелването на зъбите в до домашни условия! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 528
Опитвала съм какви ли не пасти за зъби или домашни рецепти за избелване на зъбите. До сега резултатът не е бил задоволяващ, ако изобщо има резултат. Винаги съм мечтала за красива и бяла усмивка! Много ме заинтригува този комплект за домашно избелване, тъй като като повечето жени по майчинство разполагам с ограничен бюджет за разкрасителни процедури. Още повече, че използването му в домашна обстановка е голям плюс за мен. С малко бебе, кърмаче е трудно да се организирам да ида при специалист, дори и ако имах финансовата възможност. С огромно желание бих изпробвала продукта и бих споделила своите впечатления!

# 12
  • Мнения: 579
С правилните продукти избелването в домашни условия може да е повече от задоволително. С удоволствие бих изпробвала тази система, не съм я използвала до сега.

# 13
  • Мнения: 601
Мисля, че избелването на зъби в домашни условия е много удобно и е чудесно, че има такива продукти.
Както писаха повечето хора преди мен, опитвала съм различни домашни рецепти за избелване, но без резултат. А имам проблем с цвета на зъбите и ми се иска да го реша по някакъв начин.
Финансовата част също не е без значение - не мога да си позволя скъпи стоматологични процедури.

# 14
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 731
Смятам, че трябва много да се внимава с избелването на зъбите в домашни условия,защото на пазара има много ментета! Информирах се за вашите продукти и съм очарована от отзивите, с удоволствие бих тествала и ползвала продуктите Ви! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт