PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 8

  • 124 391
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 070
Аз съм много недоволна от GOODBOX, много слабо според мен...

Сериозно Sad Серума не  ли хубав  Sad Какво друго има  Hug

Единственото,което и хареса е озаряващия елексир, който беше разкрит продукт.

Скрит текст:
Скрит текст:
Има: 1.Ексфолиант за тяло с лавандулово масло
2.Охлаждащ спрей за сред слънце
3.биоГел от Aboca
4.Сурово барче -ОТВРАТИТЕЛНО СЛАДКО-
5.Студен чай Мурсалска магия
6.Овесена каша
7.Мостра на слънцезащитен продукт
Скрит текст:

# 16
  • Мнения: 155
Получих Pinks и на мен ми харесва. Доволна съм от кутията, заслужава си според мен този месец Simple Smile. Но се чудя с увеличението на цената дали да продължа абонамента.

За любопитните в нея има:
Скрит текст:
1. Farmona - душ гел или душ пилинг за тяло - пълноразмерен. На мен се падна душ пилинг с нар  и портокал.
2. Bodi beauty Биле РН балсам за устни SPF 30 - пълноразмерен
3. Wet`n`wild балсам за устни с блясък и цвят - пълноразмерен. Моят е  Pink Promise
4.Wet`n`wild  палитра с коректори Cover All - пълноразмерен.  Малко ме е срам, но някой може ли да ми обясни как се ползват тези коректори, трябва ли като ги нанесеш да ги покриеш с пудра или с нещо...Много съм неука в гримирането с подобен вид грим Grinning .
5. Koмплектче за път с хидратираща мицеларна вода, слънцезащитен крем и ежедневен хидратиращ крем на Биодерма, съответно 20 мл, 2 мл и 15 мл.

# 17
  • Мнения: 1 519
И аз съм много доволна от пинкс. 4 пълноразмерни продукта и нито едно саше,а малки мострички,браво  smile3501 newsm10

# 18
  • Мнения: 604
Много съм доволна от Goodbox  Party Този елексир мирише уникално!
Момичета, защо не ви харесва кутията?  Confused

Скрит текст:
На мен и скръба и спрея също много ми допаднаха  Crazy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз получих Goodbox преди малко, харесва ми. Peace
Ето снимка и описание на продуктите:

Скрит текст:


# 20
  • Мнения: 518
И двете кутии са супе, чак ме е яд, че не поръчах никоя Sad

# 21
  • Варна
  • Мнения: 147
И двете кутии са супе, чак ме е яд, че не поръчах никоя Sad
Влез в сайта на Пинкс и виж дали са останали бройки от последната кутия. И аз не се абонирах този месец, но като прочетох какво е имало проверих в сайта дали има наличност, и си поръчах кутията. Късмет  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
Брей, Пинкс ме изненадаха  Flutter Добри продукти, без тонове мостри, браво! Замислям се, макар че ги бях отписала во веки  Mr. Green

От Гуд Бокс съм очарована  Heart Eyes Прекрасно съдържание, но аз съм им фен де, почти няма кутия, която да ме е разочаровала. Всичко до едно си използвам винаги. Серума обаче е просто страхотен. Аз съм с много суха кожа и днес умишлено го пробвах без крем отгоре. Цял ден кожата ми е супер хидратирана и не усещам грам сухота, и до момента. Страхотен!

# 23
  • USA
  • Мнения: 7 289
Pinks доста добре се представят последните 2 месеца.Не знам защо мнозинството се отказахте.
А аз продължавам да следя темата и да се вълнувам редом с вас.

# 24
  • Мнения: 99
Много ми допадна и на мен кутията на Goodbox.

# 25
  • Мнения: 261
GoodBox си изглежда добре , жалко че не можах да поръчам този месец Wink

# 26
  • Berlin
  • Мнения: 11 248
Добре е Goodbox, мааалко в повече ми е храната този път, чаят не можах да го изпия от сладост. Laughing Серумът изглежда много примамливо в шишенцето.

http://allsortsof.blogspot.bg/2016/06/good-box-2016.html

# 27
  • Мнения: 7
Здравейте относно коректора в кутията е моя беше разбит отвътре написах коментар и го изхвърлих,но пинкс ми писаха,че ще ми изпратят някоква компенсация съответно без никакво предизвистие днес ми звъннаха от спииди да им предам счупената стока, но аз не си бях вкъщи съответно писах на пинкс..На някой случвало ли му се е подобно нещо и какво следва

# 28
  • Мнения: 2 838
Пинкс изглежда добре, но все едни и същи марки..

# 29
  • Мнения: 548
Писах им, че продължавам абонамента, но не ми изпратиха кутия. Доста дразнещо. 

Общи условия

Активация на акаунт