PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 8

  • 124 393
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Хасково
  • Мнения: 592
Писах им, че продължавам абонамента, но не ми изпратиха кутия. Доста дразнещо. 
В сайта има налични бройки от кутията за юни.. Simple Smile Може да си я поръчате

# 31
  • Мнения: 548
Разбирам това, но ми се вижда идиотско да се абонирам три пъти, за да получа едно нещо. В крайна сметка плащам и за обслужване, при това вече на по-високи цени.

# 32
# 33
  • USA
  • Мнения: 7 292
Че то това за издирване ли е? - вода,минерално олио,силикони,парабени.
По-добре се мажи със свинска мас,по-полезно ще ти е.

# 34
  • Мнения: 433
Здравейте! Simple Smile Поръвах си Goodbox за втори път и останах доволна. От майската кутия най-много харесах ментовата вода, а от юнската еликсира за лице и скраба за тяло с лавандула. Свърши ми ментовата вода и голямо издирване падна докато я намеря, но успях.

Ще ви следя с интерес, а може и още някоя кутия да поръчам. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 548
Че то това за издирване ли е? - вода,минерално олио,силикони,парабени.
По-добре се мажи със свинска мас,по-полезно ще ти е.
Нека всеки сам си отговаря за здравето и за това кои популярни течения ще следва... Защото целият шум около парабените например е първо недоказан, второ съмненията са само за един вид продукти и един вид болести, но масовата нагласа е, че абсолютно доказано и парабените причиняват всичко. Та нека не се съдим толкова бързо.

Пуснали са някакви нови кутии, лошото е, че бюджетният вариант е 35 лв, а най-скъпият - 100. При това пише, че абонаментът е за 6 месеца, макар че май има възможносст да се откажеш от него.
http://www.pickndazzle.com/bg

Последна редакция: пн, 18 юли 2016, 11:17 от *Coraline*

# 36
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Аз поръчах една промо кутия пък ще видим  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 045
мен ми се струва чудесно, обаче марките не ме впечатляват изобщо  Thinking голяма част не съм ги чувала(което пък като се замисля може и да е плюс, защото ще мога да ги тествам). За цената не ми се рискува, поне на този етап  newsm78 Наличието на парфюми ме притеснява също - шанса аромат да ми хареса е 0,001% към 1000

П.с. Намерих снимки на кутията в Холандия и нещо не ме грабва

# 38
  • Мнения: 281
Някой да е поръчвал BOPS - първата в България кутия с книга-изненада? Какво има в нея и какво ви е мнението?

# 39
  • Мнения: 2 045
Някой да е поръчвал BOPS - първата в България кутия с книга-изненада? Какво има в нея и какво ви е мнението?



Доколкото виждам е поредната бутафория

# 40
  • USA
  • Мнения: 7 292
Права си,Коралин.Идеята е,че формулата е евтина,обикновена,мега химична.Сходни,даже идентични кремове от кварталния супермаркет ще вършат същата работа,като този от кутията.

Много ми допада кутията с книга-изненада.30 лв на месец за книга +1 или два аксесоара...Не знам дали си струва.

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 06:38 от Beautyholicа

# 41
  • Мнения: 548
Ох, това с аксесоарите ми е толкова мех...
Не че нещо, но на тази цена бих си купила калъфка (единственото нещо, което ми хареса в кутията, макар да имам съмнения за качеството) , свещ и книга сама, при това по мой вкус, а не по техен. А точно тази книга в момента в Ориндж е намалена на 5 лв, така че определено са разчиствали залежали количества. Нещо повече, книгата е първа част от поредица, която не ясно кога и дали изобщо ще бъде продължена.  Много неподходящ избор, очевидно продиктуван от идеята да спестят пари, а не от читателите.

# 42
  • Мнения: 2 045
Абсолютно съм съгласна, най-малкото като за първа кутия да бяха залъгали хората с нещо по-така, пък то..

# 43
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
На, който му е интересна първата Pick N Dazzle кутия за Бг, може да види какво съдържа тук:
http://www.beautifullsin.com/2016/07/pick-n-dazzle-box.html

# 44
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
От Pinks са разкрили първият продукт от кутията за юли-август...Май ще продължават в същия дух  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт