Моля за информация - машина за хляб Nordmende

  • 595
  • 3
  •   1
Отговори
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Зная, че темата не е типична за тук но моля модераторите да не я прехвърлят, защото май само чужбински мами могат да ми постнат повече информация!

Моите роднини, решили да ми изпълнят една отколешна мечта и да ми купят машина за хляб. И без да ме питат са купили някаква Nordmende NB 001, което на мен нищо не ми говори. След дълго търсене в Google, разбрах, че въпросната машина се продава във верига от супремаркети ASDA - което пак нищо не ми говори!

Моля, ако някой има такава машина или може да даде повече информация за нея и фирмата - страх ме е да не е некачествена, да сподели! Още има шанс да я върнат, ако има негативни отзиви!

Благодаря предварително!   bouquet

ПС. Този въпрос май е отправен към мамите в UK

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
За тази машина нищо не мога да ти кажа, но се зачетох заради марката Grinning
Ние имаме телевизор от същата марка, който е на почти 30 години и не е мръднал нито като кинескоп, нито се е повреждал, нито му е сменяно нещо. Така че ако са си запазили нивото и качеството, страхотен подарък са ти направили Grinning

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Наталина, с удоволстив бих ти помогнала, но нямам представа каква е.Все пак съм от скоро в Англия.Много искам и аз такава машина, но не разбирам нищо от тях.Дано някой ти даде съвет Heart Eyes

# 3
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Хедра, Билянче - благодаря за отзивите  bouquet  Hug - дано да се включи някой с по-добре информация! И аз видях, че фирмата се занимава главно с електроника, та се надявам поне програмирането да е качествено!
 
Ами май ще им кажа да не я връщат - аз си бях харесала една Unold, но е 4 пъти по-скъпа, а тази всъщност ще е подарък, така че за мен е много добре! Нали има една поговорка - Дават ли ти - вземай, гонят ли те- бягай! А и все си казвам, ако има някакви проблеми, може да навия мъжа ми да ми купи нова, след като вече е опитал вкусен домашен хляб - той до сега се дърпаше, защото си мисли, че това е излишно - нали не меси той Simple Smile

Та така - ще чакам и други отзиви!

Общи условия

Активация на акаунт