Синекод

  • 2 667
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Извинявам се много, но прегледах темата за здравословните проблеми и не сам видяла никаде да се споменва за Синекод-а.
На нас ни ги предписа личната лекарка заедно със Зиртек, понеже имаме лаеща кашлица. Случайно да ми каже някой дали е ефикасно?За Зиртека, го прочетох
Благодаря предварително на всички Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 166
За упорита кашлица Синекода е страхотен! И това сме пробвали - то като се зцамисля май бая лекарства сме пили #Cussing out На листовката му даже май пишеше, че се дава преди опарции на кашлящи, за да не кашлят по време на опрецията или нещо такова беше. Та мисълта ми е, че на нас наистина ни помогна. Отряза кашлицата все едно с нож. Следващият пък, обаче, когато бяхме с кашлица не ни помогна така бързо. Явно си зависи! Стискам палци!

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 810
Точно вчера спрях да и го давам.
Ради беше болна - ларингит и едновременно с Аугментина лекарката ни изписа Синекод.
До сега не бях  чувала за този сироп, но понеже пиеше и АБ незнам от кое точно спря дразнещата кашлица, сега още покашля, но е суха кашлица и най -много 3-4 пъти на ден, а понеже 2 седмици пи сиропа вече го спрях.

# 3
  • София
  • Мнения: 98
Синекод-ът е сироп за суха кашлица и е доста ефикасен. Като сироп съществува доста отдавна, отскоро го предлагат и на хапчета за по-големи деца и възрастни.

# 4
  • Мнения: 295
Дъщерями го пиеше преди и много добре и дийстваше .Миналата година и го изписаха  кашлицата се засили  спряхмего и сменихме с друг .

# 5
  • Мнения: 5 140
На нас са ни го изписвали, доволна съм, помага. Успех и бързо оправяне.  bouquet

# 6
  • Мнения: 468
Бебка е пила капките, брат и - сиропа. И на двамата добре повлия. Аз пък повръщах от него Cry

Общи условия

Активация на акаунт