Целулит - 8 тема

  • 132 560
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 18
Здравейте, при мен Venus Legacy донесе много добър резултата, даже само след 4 процедури. Обиколките на бедра, корем и седалище са наистина надолу. Вмъкнах се отново в дрехи, които бях скептична, че ще облека отново - размер  S. Купените преди няколко седмици къси панталони размер М, са ми вече широки  Grinning. Разбира се, всичко това нямаше да е възможно и без промяна в хранителния режим. С него започнах първо, не съм спазвала диета. Изключих всякаква захар, тестени изделия, внимавам с въглехидратитеи количеството на мазнините, намалих порцията и внимавам с прекалената консумация и на плодове, заради захарта в тях. Но, след като Венус намали обиколката, целулита поизчезна, не исках да се превръщам в едно слабо желе. Физическата ми активност не е никак висока, не ми харесва фитнеса, упражнения вкъщи, аеробните упражнения... Аз съм на принципа, че след като нещо не ме удовлетворява и не се чувствам добре от него и не ме прави щастлива, значи не трябва да се насилвам. Ядосвам се сама на себе си за мързела си.... И така съвсем случайно открих тренировки с електро мускулна стимулация на тялото. 20 мин тренировка, с натоварване на всички групи мускули. Бих казала, много приятна и няма нищо общо с отегчителното натоварване във фитнеса. Така аз продължавам напред с новото ми занимание EMS тренировки  Simple Smile

# 661
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Поздравления  Hug Всеки намира своя начин, затова и има разработени толкова варианти как да се постегнем  Blush

# 662
  • Мнения: 125
Здравейте, моята история е следната:
На 25 години съм,168 см 61 кг.Моята най-голяма грешка е ,че реших да се оттърва от малкото целулит,който имах.Целулитът ми беше видим при стискане и реших да започна с целутрон.Направих около 10-15
процедури и с всяка следваща той ставаше все повече и повече.Козметичката ми обясни,че
било нормално да излизал дълбокия целулит,но аз се оплаших и спрях.Вече се виждаше без стискане.Пробвах с антицелутни и вакуумни масажи,но ефект имаше час -два след масажа,и на другия ден нищо.Все същото.След това,четох много и  пробвах LPG пакет от 10 процедури,никакъв ефект.Смених козметичния център,отново 10 процедури,може би беше станал с една идея повече отново.Отчаях се.Като през цялото време не съм спирала да се мажа с каквото и да е,да пия много вода и  да избягвам вредни храни.След тези процедури,събрах пари за Vela Shape пакет 10 процедури -процедурите пареха,и винаги имах синки след тях,било нормално. Резултата - никога не съм имала толкова много целулит,той е навсякъде.Почва от колената до горе навсякъде.Видим на вълнички.Моля от сърце,ако някой някак си е успял да се пребори,не напълно,но поне до някаква степен или някой,който се е сдобил с повече вследвстие на процедури,да сподели своя опит.Благодаря Ви за вниманието Simple Smile

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 13:02 от Не се сърди, човече

# 663
  • Мнения: 4 940
И аз имам целулит, който искам да премахна и не съм го третирала с нищо. Така, че бих следила темата с удоволствие, би ми била доста полезна.
Дали има някакви домашни лекове против целулит?

# 664
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Yanira, това, което най-общо наричаме целулит, е комплекс от различни "дефекти". Например - задържани течности - мек целулит, фиброзни страствания - твърд целулит. Когато човек си има и от двете и започне с някакви процедури - то се дренират, извеждат задържаните течности и твърдият целулит става много по-видим. Липсва това, което го е маскирало, като тапицерия отгоре.

Ликвидирането на твърдия целулит е много по-трудно. Тези процедури, които си правила, и аз съм минала през тях. Най-усъвършенстваната добра за мен процедура към този момент и от моя опит е Венус Легаси. При нея няма травма. Зоната се затопля с RF, междувременно действат пулсиращи магнитни полета, които възстановяват увредената кръвоносна система в зоната. А това е важно, защото трябва да има добро кръвообращение и за да се въздейства на пущината и за да се извеждат токсините. И също така има вакуум, но той е лек пулсиращ вакуум, като потупване. Не боли и не стават синки.

Другото, което е само за целулит и за твърд целулит са акустичните вълни. Усещането е, като едно тракане по кожата. Няма болка, няма затопляне. Само трака. Но липсва стягането и другите ползи.

# 665
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
И аз имам целулит, който искам да премахна и не съм го третирала с нищо. Така, че бих следила темата с удоволствие, би ми била доста полезна.
Дали има някакви домашни лекове против целулит?
Има уреди за масажи. Аз съм много доволна от   Casada  Tapimed. Силиконови вендузи и антицелулитни кремове. Има още доста съвети в предишните страници. Peace
П. П. А и много течности трябва да пиеш най-вече вода за дрениране.

# 666
  • Мнения: 4 940
И аз имам целулит, който искам да премахна и не съм го третирала с нищо. Така, че бих следила темата с удоволствие, би ми била доста полезна.
Дали има някакви домашни лекове против целулит?
Има уреди за масажи. Аз съм много доволна от   Casada  Tapimed. Силиконови вендузи и антицелулитни кремове. Има още доста съвети в предишните страници. Peace
П. П. А и много течности трябва да пиеш най-вече вода за дрениране.
Благодаря!
А би ли ми препоръчала някой ефикасен антицелулитен крем?
Как мога да разбера какъв е целулитът ми - мек или твърд?
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 667
  • Мнения: 125

a.l.e.n.a Според вас този тип процедура дали ще има ефект или ще го направи още по-видим както LPG / Vela Shape ? https://dermavita.bg/%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82% … BB%D0%B8%D1%82-17

# 668
  • In transit
  • Мнения: 11 777

a.l.e.n.a Според вас този тип процедура дали ще има ефект или ще го направи още по-видим както LPG / Vela Shape ? https://dermavita.bg/%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82% … BB%D0%B8%D1%82-17

a.l.e.n.a правилно те е насочила към уредът, който може да ти помогне. Тези, които си пробвала не дават кой знае какъв резултат. Според мен и един добър масаж ще свърши същата работа като LPG например. Защо се опитваш да намериш нови уреди, за които само ще си дадеш парите? Според мен е възможно да имаш и някакъв хормонален проблем, затова да се увеличава целулита както казваш вместо да намалява. Важно е как се храниш, колко течности пиеш има ли достатъчно движение.

Да споделя, че при мен и венус-а и бодиФХ дадоха много добри резултати, съчетани с дрениращи антецелулитни масажи. Сега продължавам само с масажите. Чак не вярвах, че мога така добре да се повлияя.

# 669
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Mikkey  Hug много се радвам Simple Smile

Аз в последно време реших да се взема в ръце. 5-6 месеца, че и повече без спорт, не много рационално хранене, добре работещи хормони и прекъсната поддръжка и започнах да не изглеждам както искам. Та подходих комплексно - режим, спорт, процедури и мога да кажа, че за първи път в живота ми, моето критично око - гледа в огледалото и няма забележки. Манията ми по съвършенство е задоволена  Mr. Green Сега никакво отпускане и поддръжка на резултата  Heart Eyes



Yanira, акустичните вълни съм правила там, заедно с ексилис. Мисля, че бяха 2-3 пъти в седмицата АВ и веднъж ексилис.

Сега лично - предпочитам Венус легаси - веднъж седмично, отколкото 3 пъти да ходя за 4 процедури, които и като цена за седмицата са повече. Но минах през това - преди да открия Венуса Simple Smile

Пробвай, ако решиш Simple Smile Не би следвало да стане по-видим, процедурата не е дренираща, само разбива. Нещо, като тракане от кастанети се чува.

# 670
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
Тинити, последно си бях поръчала един антицелулитен крем на кройтерхоф, за след баня и масаж.Ползвала съм и други,ама не помня фирмата. Всъщност, според мен по-голям ефект има самият масаж а не крема. Поне аз имам това впечатление.
 Иначе за масаж ползвам олио от арган,или зехтин,или с каквото разполагам в момента.

# 671
  • Мнения: 3 938
Гелът на Кройтерхоф до попиване ли го масажирате или се мажете и чакате сам да попие?

# 672
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Гелът на Кройтерхоф до попиване ли го масажирате или се мажете и чакате сам да попие?

   При мен попива доста лесно, не е нужно да го втривам продължително. Peace Но пък ужасно ми пари в някои участъци на краката. Confused

# 673
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
Гелът на Кройтерхоф до попиване ли го масажирате или се мажете и чакате сам да попие?

   При мен попива доста лесно, не е нужно да го втривам продължително. Peace Но пък ужасно ми пари в някои участъци на краката. Confused
И при мен е така.

# 674
  • Мнения: 3 938
Аз на краката го изтърпявам, но мноого ми пари на ръцете. Особено, ако имам разранена кожичка или съм се порязала, е направо ужас.
Пробвах да го нанасям с ръкавица, но не попива изобщо  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт