След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти и партньорите им -183

  • 39 088
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Скрит текст:

Ей, тия журналя големи риби  Mr. Green В цял Истанбул все на Кюса "случайно" попадат  Rolling Eyes И пред тях е най-успешния в момента артист, но те само от кака си Гупа се интересуват  newsm78 И от ненаписания и все още сценарии  Stop Боре, Боре, голям си шаран  Mr. Green Беше казал в едно интервю, че харесва жени, които са стъпили здраво на краката си и не разчитат на други. Като гледам тая как му се е метнала на гърба, бая здраво е стъпила на краката си  Joy  Joy  Joy

Дани  Hug
Диди  Hug

Леле, опасна е тази жена! Сякаш тя е на върха на славата, сякаш тя е главната в романтична комедия еталон за всички, които така нескопосано се опитват да пресъздадат Ашка, че става смешно. Гледах едно видео от вчера на едно магазинно предаване и пак за Гупа и Боре, как не я изоставил нашия. Значи това да си с такава като Гупа голямо геройство ще излезе, щом е вечно в устата на журналята тази тема и вечно се възхищават на Баръш за геройството!

Два клипа от две предавания от последните дни, в които леят хвалебствия за Гупсето, доколкото разбрах от няколкото момента, които погледнах. Дори не ми се гледа всичко!
https://www.youtube.com/watch?v=ZUDhH6qwgpM

https://www.youtube.com/watch?v=UGIf9vvzRDk

Нищо не казвам, ама си мисля- от къде на къде всички са се впрегнали да хвалят Кюса и непрекъснато да се афишира връзката ѝ с Борко? Имам чувството, че цялата медийна гилдия работи за тая световноизвестна актриса  Mr. Green  Thinking



Кита не беше ли търговец някакъв  newsm78 Сега де не станал шивач  Tired
Диде, той май  е пишман търговец, като всичко останало. Обаче защо ми се струва, че съм виждала тези снимки с рисунките му. Не съм сигурна, но така мисля. Ди ще осветли темата със сегашните творчески занимания на Кита.

# 736
  • София
  • Мнения: 30 079
Здравейте! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Кита не беше ли търговец някакъв  newsm78 Сега де не станал шивач  Tired

Да не го готвят за стилист на сезон 2? Laughing

# 737
  • Мнения: 13 725

-Что твой папа купил мне на годовщину свадьбы?
-Не знаю
-Ты уверена?
-Папа сказал не говорить тебе
-Что я сказал не говорить?
-То ,что купил маме колье...Упссс
 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт