Има храни, които “изгарят” мазнините

  • 64 409
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Открих,че в България ги няма и се примирих...ще се мъча да забравя за хляба изобщо.

# 31
  • Мнения: 5 103
Хммм интересно.

# 32
  • Мнения: 2 959
...ще се мъча да забравя за хляба изобщо...
Eve- Nadine, а защо трябва да го забравяш след като организма Ти явно има нужда от него?! Има доста добри пълнозърнести хлябове, които като ги препечеш стават перфектни и за сандвич, и за хрускане. По 1-2 филийки дневно е идеално за добро тяло, още повече че орг-ма има нужда и от въглехидрати. Peace Успех Ти желая! Hug

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Хм, чувала съм, че и ябълките изгарят мазнините, но в комбинация с нещо друго Grinning

# 34
  • Мнения: 13 512
Хм, чувала съм, че и ябълките изгарят мазнините, но в комбинация с нещо друго Grinning
Със секс,наи-вероятно! Laughing

# 35
  • Мнения: 2 195
Мерси много!Най съм съгласна с обезмаслените продукти и водата!

# 36
  • София
  • Мнения: 10 858
Има доста добри пълнозърнести хлябове, които като ги препечеш стават перфектни и за сандвич, и за хрускане. По 1-2 филийки дневно е идеално за добро тяло, още повече че орг-ма има нужда и от въглехидрати. Peace Успех Ти желая! Hug


Момичета, мислите ли, че пълнозърнестите и ръжено-пшеничните  хлябове са от хубаво, истинско пълнозърнесто и ръжено-пшенично  брашно? Отдавна купувам само такива хлябове /на Нилана и Симид/, но честно казано се съмнявам в съдържанието им. Имате ли инфо по въпроса?

# 37
  • Мнения: 7 914

ама пък бил агрисивен към емайла на зъбите... newsm12

# 38
  • Мнения: 4 473
Относто пикантното имам някои резерви Thinking. Та нали то предизвиква апетит, как ще се слабее от него Rolling Eyes.

# 39
  • Мнения: 1 202
Е май аз ще си остана дебеличка ! newsm48
Защото не обичам лимон,грейпфрут,люто пък въобще не мога да ям Naughty а канелка обичам да има единствено когато пия виенско кафенце!
И диетите въобще не мога да спазвам/всичко сладичко ме изкушава/.
И затова взех поне на фитнес да ходя по малко ! newsm39

# 40
# 41
  • Мнения: 5 647
Не знаех, че от пикантното се слабее. Нали навсякъде отричат приемането на люто и пикантни храни.  Thinking

# 42
  • Мнения: 686
Ще пробвам със сока от грейпфрут и без това много го обичам

# 43
  • София
  • Мнения: 361
Ще пробвам със сока от грейпфрут и без това много го обичам
Hug

# 44
  • Мнения: 1 195
Знам, че е хубаво сутрин на гладно да се изпие сок от прясно изцедени лимон, грейпфрут и портокал - изгарят мазнините и спомага за изхвърляне на токсините..... или нещо такова  newsm78
 

Simple Smile и аз това съм чула ама хич не си представям деня да ми започне със сок от лимон или грейфурт Sick
после цял ден ще съм кисела Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт