Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
75-89 от 106 отговора
Канелата при мен действа.Купих си масажен крем с канела, и много добре ми действа на сланинките.

е сега ако кажеш и кой е крема и колко струва много ще те обичам Hug

Крема е Рубидерм-масажен крем-анти целулитен,на Талодерма,250мл.,около 5лв. Използват го масажистки за антицелулитни процедури.Една аптекарка ми го похвали,та взех да пробвав = много съм доволна
Цитирай

страхотно обичам нарязана на кубчета ябълка поръсена с канела и съвсем малко кисело мляко... а то било и хубаво за отслабване.
Люто не обичам, но мисля да се напъна малко и да хапвам повече чили, на няколко места пише, че действа израгящо на мазнините, даже Бейонсе така се била стопила за онзи филм, в който се снима.
Цитирай

Канелата при мен действа.Купих си масажен крем с канела, и много добре ми действа на сланинките.

е сега ако кажеш и кой е крема и колко струва много ще те обичам Hug

Крема е Рубидерм-масажен крем-анти целулитен,на Талодерма,250мл.,около 5лв. Използват го масажистки за антицелулитни процедури.Една аптекарка ми го похвали,та взех да пробвав = много съм доволна

bouquet Hug много те обичам Love
Цитирай

Ау, и аз ще си взема този масажен крем! bouquet
Габи благодаря за информацията Hug
Цитирай

Това за канелата не го бях чувала. Thinking
сега си пия кафето с канела
 става много добре
благодаря на авторката на темата
 bouquet
Цитирай

моляви кажете може ли да ям ананас от консерва или е разрешено плода във суров вид bouquet
Цитирай

моляви кажете може ли да ям ананас от консерва или е разрешено плода във суров вид bouquet
предполагам става въпрос за суров
консервирания съдържа захар и консерванти
Цитирай

Е май аз ще си остана дебеличка ! newsm48
Защото не обичам лимон,грейпфрут,люто пък въобще не мога да ям Naughty а канелка обичам да има единствено когато пия виенско кафенце!
И диетите въобще не мога да спазвам/всичко сладичко ме изкушава/.
И затова взех поне на фитнес да ходя по малко ! newsm39
kkjkjlkiba
Zdravei mila
az sam otskoro tuk.Iskam da ti kaja kak otslabnah az.
5 dni qdoh samo:pile6ko (vareno,pe4eno bez nikakva maznina) s podpravki pojelanie,riba kakvato obi4a6 (no ne parjena i ot konserva v koqto ima olio),pue6ka 6unka (olekotena),tele6ko(ako obi4a6),estestveno bez maznini,kiselo mlqko,vareni qica,pile6ki drob4eta ,kolkoto iskam i po kolkoto pati na den se setq Peace Peace.Trqbva da pie6 po1 1/2 l voda na den.i otsabnah s 5 kg.
Pri strogo spazvani predi tova dieti s koito si sazdadoh imunitet i ne svalqh pri gladuvane dori.
Davam ti savet da si kupi6 knigata- Kak da otslabnem zavinagi- ot knijarnica Helikon.
Tova ne e reklama,struva 10 lv.nima tova ne e malko sled kato e svarzano s blenuvano i sigurno otslabvane.
Цитирай

Тук има цяла тема за тази диета, на Дюкан, ако не се лъжа беше.
Цитирай

Много добра статия, аз си употребявам всичките храни, които са споменати.
Може би най-малко ям люто, но ще се старая повече Smile
Цитирай

колко ефект има Mr. Green и за колко време?
Цитирай

суров, естествено
Цитирай

Аз съм чувала, че зелето е една от храните който помагат за отслабване.То съдържа много фибри и витамин С.
Цитирай

Да споделя и аз нещо Smile Похапване на зелце, сурово и без подправки прави чудеса, ананасът е скъп но може да допълва диетата, но за тези, които обичат чай - чаят Пу Ерх на Витакс с аромат Ърл Грей ще им реши проблемите трайно. С него от известно време боря килцата че са много а е вече лято и не мога да се пъхна в дрешките .......  Доскоро кърмех денонощно, а сега само вечер и чаят не пречи. Много да внимават мамите с канелата ако чакат мъничко човече!!!
Цитирай

О, този чай все го гледам в супермаркета и все си мисля, че нищо не действа  Thinking
Разкажи малко повече за него, моля  Praynig
Цитирай

75-89 от 106 отговора