Има ли бг майчета в Гърция?

  • 1 960
  • 36
  •   1
Отговори
Zdraveite, na vsichki uchastnici v tozi gotin forum.
Bih iskala da kontaktuvam s maicheta, koito jiveiat v Gr. Tuk sam ot 5 godini, sina mi koito e na 3g i polovina se rodi tuk. Maja mi e siriec. Deteto mi uchi tri ezika - bg, arabski i gracki. smiatam che se spravia dobre, no e mnogo stesnitelno i kogato sme na van sred chujdi hora otkazva da govori. Ima li momicheta, koito biha iskali da spodeliat opita si s men. Shte se radvam ako niakoi mi otgovori. Laughing

Здравейте, на всички участници в този готин форум.
Бих искала да контактувам с майчета, които живеят в Гърция. Тук съм от 5 години, сина ми който е на 3 г. и половина се роди тук. Мъжът ми е сириец. Детето ми учи три езика - български, арабски и гръцки. Смятам че се справя добре, но е много стеснително и когато сме навън сред чужди хора отказва да говори. Има ли момичета, които биха искали да споделят опита си с мен. Ще се радвам ако някой ми отговори. Laughing

Моля, пиши на кирилица

Последна редакция: вт, 02 май 2006, 21:18 от Diviana

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
заповядай в темата арабски мами,щом таткото е сириец, нашите деца са многоези4ни, има и такива теми отделно. Peace Hug

# 2
  • Мнения: 2 924
Аз съм в Гърция:)
Но като гледам май сме едно голямо малцинство във форума:)
В кой град живеете? Ние в Патра.

# 3
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравей и добре доШла  Hug
ЗаЩо не погледнеШ темата "Кои сме ние" горе в на4алото? Там Ще видиШ кои са мамите с Гърция  Grinning

# 4
  • Мнения: 130
Здравей и от мен!  Simple Smile
Аз съм в Гърция и по точно на Родос,ти къде си?
Форумът е страхотен,тук ще намериш много полезна информация,аз за съжаление повече чета от колкото да пиша,но се радвам че гръцката групичка се увеличава!  Hug

# 5
Az sam v Athina. Mnogo se radvam che popadnah v tozi forum i che mi otgovorihte. Utre shte pisha poveche.

Аз съм в Атина. Много се радвам, че попаднах в този форум и че ми отговорихте. Утре ще пиша повече.

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 00:18 от Diviana

# 6
  • Мнения: 4 390
Здравей и добре дошла от мен също!
Ще те помоля само да пишеш на кирилица. Grinning
Как да го правиш, прочети ТУК.

Поздрави. Simple Smile

# 7
Здравейте, приемам забележката.

# 8
Здравейте и от мен,живея в Атина,работя в издателска къща.радвам се да си пиша с Вас.Имам най прекрасното куце и с него прекарвам следобедите си из парковете. 

# 9
Здравейте.

Много се радвам. че ми пишете. Каде по-точно живеете в Атина. Аз сам в кв. АГ Варвара. Аз не работя, гледам детето си, момченце на 3г. и половина.

# 10
Аз съм на ''Панорму''има спирка на метрото ако се сешташ.Ох,много ме тормози този  KREDOR .не мога да намеря буквата ''ch''.Къде е на клавиатурата?

# 11
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Аз съм на ''Панорму''има спирка на метрото ако се сешташ.Ох,много ме тормози този  KREDOR .не мога да намеря буквата ''ch''.Къде е на клавиатурата?

Добре дошли и на двете във форума  bouquet!

"ч" е на клавиша преди "1"
"ю" е на клавиша след кавичките
"я" е на клавиша "q"
"ь" е на клавиша "x"
Надявам се да съм го обяснила добре Wink.

# 12
  • Мнения: 392
Здравей, съседке! Ами какво да ти кажа, и аз живея в Аг. Варвара - голямо съвпадение. Пиши ми на лични да се разберем и да се видим някой ден. Радвам се, че има и от моя квартал във форума.   bouquet

# 13
  • Мнения: 505
Здравейте момичета, искам да ви попитам нещо странично  Simple SmileКазаха ми, че на гръцки Ния означава венец, много ме интересува и ще се радвам на информация от първоизточник.

# 14
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
........ че на гръцки Ния означава венец

Има няколко думи за "венец", но нито една не прилича на "Ния" Wink.
"стефани"- венец
"маис"- венец
"ула"- венци (зъби)

Общи условия

Активация на акаунт