Включете се в предизвикателството и тествайте най-новите продукти на Lancôme

  • 18 715
  • 227
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Lancôme е една от най-известните и луксозни козметични марки в света. Известна e както с иновативните си продукти в грижата за кожата, така и с качествената декоративна козметика.

Изберете между хидратираща грижа за кожата и революционна технология в грима и се уверете лично в техните качества.

ÉNERGIE DE VIE

Днешната жена живее живота си на бързи обороти, защото не иска да прави компромиси и иска да се радва на всичко. Натовареното ежедневие и умората обаче неизменно оставят своя отпечатък върху лицето. Затова Lancôme предлага, вместо да сменяте начина си на живот, да положите подходящите грижи за кожата си. Решението е Énergie de vie.
Énergie de vie предлага лесен и ефективен ритуал – подхранване и концентрирана хидратация с антиоксидативни активни съставки за свежа реенергизирана кожа, сияеща от здраве.



- Изглаждащ перлен лосион
Този изненадващ лосион съдържа огромен брой прозрачни и малки перли в множество размери. Подхранващото усещане на олио е съчетано с интензивната свежест на вода за прилив на енергия.

- Изглаждаща и подсилваща сиянието течна грижа
Цялостна, всичко в едно, грижа за кожата, разработена да бъде свежа като лосион, концентрирана като серум и изключително хидратираща. Снабдена с хидратиращи, анстиоксидативни и енергизиращи активни съставки, тази грижа оставя кожата с усещане за свежест и сияние, като има изглаждащ и уплътняващ ефект.

- Нощна възстановяваща маска
Възстановяващата грижа за кожата се нанася след натоварен ден или като силно възстановяваща грижа. Нейната текстура се превръща във вода върху кожата, като понижава температурата си до 1.8 C° и придава мощно усещане за свежест. Нейната формула спомага да се подсили естествената бариера на кожата и да поддържа оптималните нива на хидратация.

Énergie de vie е перфектен избор за дамите във възрастовата група 25-35.


GRANDIÔSE LINER

Защото перфектната очна линия е винаги на мода.
Това е една от най-добре пазените тайни сред гримьорите – прецизно извити четки за лесно нанасяне, креативност и по-красиви очи.



Със своята извиваща се под 35 градуса четка, очната линия Grandiôse мигновено опростява техниката за по-лесно нанасяне. 35 градуса, изразени в 360 градуса  креативност.  
Лиса Елдридж, криейтив гримьора на  Lancôme, е използвала своята експертност и знания, за да определи точния ъгъл, необходим за перфектно прецизно нанасяне.

Апликторът на очната линия Grandiôse може да се извива чрез специалната си ос и да се използва по два начина – прав и извит. Всичко е възможно в наклонената позиция, когато очната линия може да достигне горната линия на миглите по-лесно и по-прецизно, в посока от вътрешния към външния ъгъл на окото. Техниката е лесна и опростена, неограничена във възможности за креативност.

Очната линия Grandiôse има също и изключително тънък връх (само 0.2 мм) от найлонов микрофибър и смолиста текстура – две важни характеристики за абсолютна прецизност на линията. Това е очна линия, при която връхчето ще се напои точно толкова, колкото е необходимо, когато го потопите във флакончето.

Плътно тъмни и наситено матови, пигментите създават необикновено красив резултат върху кожата. Налична в 3 наситени цвята – карбоновочерно, сапфиреносиньо и плътно кафяво, предлагащи лукс и дълготрайност без размазване.



Сега петима от потребителите на BG-Mamma ще имат възможност лично да се уверят в качествата на продуктите, но срещу обещанието да споделят своите впечатления и резултати във форума.

Напишете в коментар как хидратирате своята кожа или какви са затрудненията, с които най-често се сблъсквате в желанието да имате перфектната очна линия.
Три от вас ще получат течна грижа и нощна маска Énergie de vie, а две дами ще могат да експериментират на воля с очната линия Grandiôse.

След изпращане на продуктите темата ще бъде отворена за отзиви, коментари и снимки.

Последна редакция: ср, 27 юли 2016, 11:15 от Адри́

# 1
  • Мнения: 5 668
Използвам хидратиращ крем и лосион. А колкото до очната линия - трудността идва от клепнал клепач  Confused

# 2
  • Мнения: 528
В момента хидратирам кожата си с дневен и нощен крем Lancome Hydra zen и съм много доволна. Този нов продукт определено буди у мен интерес и съм сигурна, че ще е още по-добър. Аз съм на 27 години и перфектно бих влязла във възрастовата група, за която са подходящи новите продукти на марката. Имам нужда от добра грижа за кожата си, тъй като покрай новородената си дъщеря имам доста безсънни нощи, а това определено се отразява на вида на кожата ми.
Колкото до очната линия, аз не ползвам такава, но в никакъв случай не е, защото не се харесвам с нея или не ми допада - напротив! Правила съм опити с много марки очни линии, но не мога да се справя с нанасянето. Никога не става идеална линията, колкото и да се старая. Ще ми бъде любопитно да пробвам тази, писецът й изглежда изключително удобен. Може би най-накрая и аз ще започна да слагам така харесваната очна линия от мен.  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 27 юни 2016, 13:22 от matahari

# 3
  • Мнения: 662
Здравейте!

Хидратирането е основна част от грижата за кожата ми, но само козметичните продукти не са достатъчни, затова се старая да поемам достатъчно количество вода, особено през летните месеци.
Паралелно с това, използвам тоник и подходящи за моята кожа кремове.
Харесват ми и продуктите на билкова основа, защото са лесни за употреба, абсорбират се лесно от кожата и не предизвикват раздразнение.
Разгледах серията Énergie de vie и съм впечатлена от нощната възстановяваща маска, а и попадам в уточнената възрастовата група.


Относно очната линия-това ми е болна тема. Много харесвам резултатите, когато ползвам очна линия, но докато ги постигна, се изнервям, а и губя немалко време. Simple Smile
Или четката ще е със стърчащи косъмчета, или моливът ще е неравномерно подострен.
Определено бих се възползвала от възможността, да изпробвам Grandiôse, защото ми изглежда много лесен за ползване и опростяващ процеса по нанасяне.
Впечатлена съм от вида и описанието на очната линия, изглежда много креативен продукт!

# 4
  • Мнения: 28 874
Хидратирам кожата си първо като пия много вода и съдо ползвам хидратиращ крем.  Simple Smile
Трудностите с очната линия за мен са в постигането на еднаквост при двете очи. Колкото и да се старая, не мога да поставя очната линия симетрично на двете очи и не се получава добре. Затова за момента съм се отказала от експерименти, но никога не е късно да се започне отново!  Peace Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 2 090
Задължително почиствам кожата с лосион или мицеларна вода. През деня слагам крем със слънцезащитен фактор, а вечерта нанасям хидратиращ серум предимно в околоочната част. Проблемът ми е, че имам чувствителна и склонна към омазняване кожа, а хидратиращите продукти са доста мазни. Не мога да се справям добре с околоочната линия, а би било добре да мога, тъй като рядко имам време за сенки на очите.

# 6
  • Враца
  • Мнения: 271
Здравейте,
От години ползвам предимно козметика на Lancome и любима ми е серията Hydra Zen, с която хидратирам кожата си. Другото важно нещо за хидратирането е пиенето на много вода. Задруднението, което имам при нанасянето на очна линия е постигането на симетрия на двете очи. Много бих искала да тествам продуктите и с удоволствие ще споделя резултатите, ако ме изберете Simple Smile

# 7
  • Мнения: 604
Хидратирам кожата си като изпивам  от 8 до 10 чаши вода дневно и ползвам  добре подбрана козметика – тоник, крем, околоочен гел.

# 8
  • София
  • Мнения: 803
Хидратиращ кожата си с повишен прием на течности, кремове за лице и от време на време с маски.
Очна линия никога не съм ползвала, само моливи.

# 9
  • Мнения: 817
За моята кожа вече полагам много повече грижи ,отколкото в минали години.Първо -пия много вода,ям много плодове и зеленчуци.Винаги първо почиствам кожата,а след това ползвам кремове с хидратиращ ефект,ползвам и качествена козметика

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 628
Хидратирам кожата си с пиене на много вода и хапване на плодове и зеленчуци. Кожата ми е свръх мазна и не смея да ползвам никакви кремове, а вече съм на възраст и трябва да ползвам някакви козметични продукти , за да не стана като шарпей Simple Smile

Очната линия ми е трудна за ползване, защото нямам точна ръка и след n на брой опити , успявам що годе да докарам симетрични линии Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 541
Моята кожа на лицето е смесена и обикновено хидратирам сухите участъци с крем. При очната линия проблем винаги ми е било самото нанасяне и от няколко години не съм слагала.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Хидратирам кожата си като пия поне 2 л. вода дневно,
използвам хидратиращи кремове и маски.

   Очна линия нанасям много трудно.Не ми се получава - слагам, трия,
изнервям се и почти никога не са ми еднакви линиите на двете очи Laughing.

# 13
  • София
  • Мнения: 709
Хидратирам кожата си като пия много много вода. Очната линия е задача с повишена трудност за мен, затова съм ползвала само молив досега Crazy

# 14
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 208
Опитвам се хидратирам кожата си като веднъж в седмицата ползвам хиртатираща маска за лице. Всеки ден преди лягане ползвам хидратиращ крем. Що се отнася до очната линия - ползвам под формата на писалка/маркер, тъй като не мога да нанасям равномерно. Предпочитам да се трие лесно при грешка  Crazy
Освен това нанасям само отдолу на окото, а не върху клепача. Да не личи, че не е права очната линия  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 574
Гледам да пия повече вода, хапвам повече плодове и зеленчуци, правя различни сокове и смутита. Правя маски за лице, но по-рядко, защото кожата ми изсъхва и трябяа да ползвам повече крем, след това ми се запушват много порите на лицето и се образуват пъпки. Слагам лек крем вечер а през деня с фактор за да пази от слънцето.
Не слагам очна линия, даже не съм пробвала. Слагала съм молив за очи.

# 16
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Хидратирам кожата си с помощта на хидратиращи кремове и маски. Пия и повече вода.

Ползвам очна линия от около година -година и нещо и все още не мога да свикна с нанасянето и. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 672
Активно наблягам на хидратиращи продукти от всякакъв вид - крем, маска, мицеларна вода, лосион за почистване на грим.  Около очите ползвам хидратиращ околоочен крем всяка вечер преди лягане. Дори душ-гела и измиващия гел за лице ми са хидратиращи. Насилвам се да пия много вода, защото трудно се сещам обикновено.
Ползвам гел очна линия, която в повечето случаи се отпечатва на горната част на клепача ми, въпреки базата за грим, нанесена за тази цел Sad Мисля, че ми е необходима очна линия, произведена специално за моите сгънати клепачи  Confused

# 18
  • Мнения: 1 480
Хидратирам кожата си като пия много много вода. Очната линия е задача с повишена трудност за мен.

# 19
  • Мнения: 47 897
Хидратирам кожата си с повечко вода, и с много леки хидратиращи кремове. Не понасям тежка козметика и не обичам да ползвам много продукти.  Кожата ми е смесена, и не понася и по-мазни кремове или такива с богата структура.
Очна линия много харесвам, но се справям много трудно с нанасянето, поради което слагам само за специални поводи с 300 зора, а много ми отива. Купувам си очна линия тип маркер, но тя много бързо изсъхва  става неизползваема. Бих пробвала тази четка, за да видя наистина ли се работи лесно с нея.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Грижа се кожата ми да е добре хидратирана. Използвам подходяща козметика, храня се балансирано и приемам достатъчно течности.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 978
Хидратирам кожата си с подходяща козметика, с повече вода /най-вече през лятото/, с повече плодове и зеленчуци. В големите горещини, използвам освежаващи спрейчета за лице.
Очната линия за мен е голяма мъка и предизвикателство- харесвам се с нея, но трудно я поставям.

# 22
  • Мнения: 1 473
Хидратирането е основна част от грижата за кожата ми, но само козметичните продукти не са достатъчни, затова се старая да поемам достатъчно количество вода, особено през летните месеци.
Не оставам и без тоник и подходящи за моята кожа кремове. Прочетох за серията Énergie de vie и съм впечатлена от нощната възстановяваща маска.

# 23
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Хидратирам, кожата си с подходяща грижа, но също така правя и ексфолация много често . Гледам хидратиращите ми кремове да са със слънцезащита. Лицето почиствам с лосион, това е най добрият метод, маха и черните точки, много по добре от мицеларната вода поне за мен. Жалкото е че не пия достатъчно количество вода и все пак кожата ми е комбинирана, но повече суха. Пробвах новият Lancôme Energie de Vie Liquid Moisturiser и останах изключително доволна: хидратира, попива лесно и прави кожата гладка, жалко че няма СПФ, но за този вид продукти, това е достатъчно, а и е точно за защита от околната среда. Жалко, че поради слаби финанси не мога да си го закупя, но поне има такива игри. Пожелавам късмет на участниците и благодаря за възможността с тази игра  bouquet . Следващото което ще пробвам е маската имам мостри  Heart Eyes  Не използвам очни линии и спирали, не мога да дам мнение по този въпрос  bouquet

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Хидратацията при мен е основно с прием на много, ама много вода и хидратиращ крем.
Очна линия - уви не мога да си слагам,  а и си мисля, че не ми отива много.  Ползвам черен молив.

# 25
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 510
Хидратирам кожата си с хидратиращи продукти за кожа (тоник, измиващ гел, серум, крем). Пия много вода. Hug
За да нанасям очната линия лесно и перфектно, без излишни "щети", четката ѝ трябва да е твърда, къса и тънка. Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 289
За хидратиране на кожата използвам подходящи за типа кожа козметични продукти. Пия големи количества вода, опитвам се да се храня балансирано. При всичките ми опити за слагане на очна линия не съм успяла да я поставя равномерно, затова и от години не съм опитвала. С удоволствие бих пробвала с тази четка, може и да се получи.  Wink

# 27
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Хидратирам кожата си като пия по 2 л. вода на ден, приемам повече плодове  зеленчуци и почиствам с мицеларна вода, ползвам и хидратира крем.
Винаги съм харесвала подчертаните с очна линия очи, но през годините перфектното й нанасяне остава Мисията невъзможна за мен.

# 28
  • Мнения: 39 048
За кожата си използвам хидратиращи лосиони, домашни маски и много минерална вода за пиене и пръскане на лицето.
За съжаление очна линия не съм ползвала от доста време, поради липсата на време. За жалост най- вероятно съм и отвикнала за полагането й. Новата четка би ми била верен съюзник.

# 29
  • София
  • Мнения: 964
Моята кожа е суха и използвам предимно хидратиращ крем и почистващ лосион.

Относно очната линия,най-трудно ми е поставянето й - все се изкривява и не става така точна и плътна,както ми се иска да е,именно за това рядко използвам.

# 30
  • Мнения: 1 427
Хидратирам кожата си с прием на много течности. Правя си маски за лице, почисвам с лосиони и четка за лице. Очна линия не ползвам, защото ми е трудно поставянето й.

# 31
  • Мнения: 2 725
За хидратиране на моята кожа използвам хидратиращ крем, тъй като кожата ми е суха.
Очна линия  използвам рядко, тъй като се затруднявам при поставянето й, като често линията се изкривява.

# 32
  • Мнения: 828
Хидратирам кожата си с специални крем и лосион за хидратиране, измиващия гел предпочитам да е за чувствителна кожа. Един или два пъти седмично правя и маски Simple Smile

Гримът ми се състои от очна линия + спирала, трудностите ,които съм срещала са кофти писец/четка, не достатъчно плътен туш , а понякога и някакво странно лепкане.  Simple Smile

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
В последно време хидратирам кожата си с различни видове чисти масла, тъй като смятам, че от козметиката, която масово се предлага на пазара не всичката е на достатъчно добро ниво, а аз нямам възможността да купувам различни продукти, които да ползвам седмица или две и след това да избирам следващият продукт.
Колкото до очната линия изключително много харесвам очи с добре нанесена очна линия, но за съжаление аз срещам огромно затруднение при нанасянето й. Почти в 100% от случайте не успявам да направя и двете си очи еднакви и поради тази причина се въздържам от използването й.

# 34
  • Мнения: 2 931
Хидратирам  кожата си чрез прием на много вода  и свежи плодове и зеленчуци и външно чрез хидратиращи кремове и маски.
Очна линия не ползвам, защото в малкото опити които направих, не останах доволна от резултата - не мога да постигна съвършената линия и не мога да гримирам двете очи еднакво!

# 35
  • Мнения: 5 128
Хидратирам кожата си с повишен прием на течности, особено сега през лятото и с използването на добри почистващи продукти, подходящ за мен крем за лице и околоочен крем.

Колкото до очната линия, трудно успявам да направя хубава права линия, някак с молив ми е по-удобно. Обяснявам си го с по-малко практика с този продукт или с това, че може би не съм намерила точната за мен очна линия  Crossing Arms

# 36
  • Марс
  • Мнения: 102
Не използвам никакви кремове напоследък. Просто защото кожата ми се изпотява през лятото, когато имам крем. Когато не съм пила достатъчно вода забелязвам сухота на няколко места по лицето. Очна линия не ползвам отдавна поради това, че често се размазва при изпотяване. С удоволствие бих тествала!

# 37
  • Мнения: 394
Хидратирам кожата си целогодишно с маски и кремове,а през топлите месеци гледам и измивните ми продукти да са хидратиращи

# 38
  • Мнения: 1 283
Хидратирам с ежедневен крем и здравословен живот! Пия и много вода!

# 39
  • на село
  • Мнения: 287
В помощ на хидратацията на кожата използвам крем и хидратираща маска .Много важно е и пиенето на достатъчно вода.
Очната линия е продукт ,който ползвах редовно преди години ,но сега съм го позабравила.Време е да го включа отново в арсенала от средства за красота. Wink

# 40
  • Мнения: 740
Хидратирам кожата на лицето си с крем и маски, както и прием на повече вода.
Очната линия ми беше любима част от грима преди време, но поради липса на такова отпадна във времето.
С удоволствие бих възобновила използването и.  Peace

# 41
  • Мнения: 2 755
За хидратиране използвам хидратиращи кремове и маски. Очна линия използвам само при специални случаи защото ме затруднява нанасянето и. Много трудно става еднаква и на двете очи. По-често слагам молив, но той се размазва много по-лесно и ефектът не е същият.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 355
Хидратирам кожата си с подходящи измивни средства, дневен и нощен крем, а през зимата и серум, също често с масла. Един - два пъти в седмицата прилагам хидратиращи маски и веднъж в месеца - хидратираща терапия при козметик.
Тази течна грижа звучи много интересно, харесвам продукти от типа "много в едно".

Относно очната линия - трудно я докарвам еднаква на двете очи, но много харесвам спиралата Grandiôse, с удоволствие бих пробвала и очната линия.

Последна редакция: пн, 27 юни 2016, 22:26 от Джиджи-биджи

# 43
  • софия
  • Мнения: 2 897
Хидратирам с крем.

# 44
  • Мнения: 251
Водата е живот!
Тази сентенция важи с пълна сила и за нашата кожа.
Старая се да набавя на кожата си достатъчно вода вътрешно,с приемането на течности,както и външно-с подходящи кремове,маски и измивни продукти.
С радост бих ползвала продукти от серията на Ланком,синоним на стил и качество.
Очна линия слагам при повод,но при продукт,с който нанасянето става лесно,поводи ще се намират често;)

# 45
  • Мнения: 812
Хидратирам кожата си с Visioner ,не  ми се получава изобщо с очните линии Tired

# 46
  • София
  • Мнения: 1 428
Lancome е една от любимите ми марки,имам кремове за лице,за тяло,гланцове марката е уникална. Хидратирам лицето и тялото си с хидратиращи кремове,очната линия я поставям горе-долу добре,но още се уча, въпреки,че си слагам от вече сигурно 7 години.

# 47
  • Мнения: 2 843
Обичам Lancome и особено серума Visionnaire, който винаги поддържам. Не бих отказала обаче и повече хидратация; с удоволствие бих пробвала и новата серия, за да я постигна.
Очната линия е неизменна част от грима ми от много години, така че трудности с поставянето ѝ нямам; интересен ми е вашият нов продукт.

# 48
  • Мнения: 2 063
Хидратирам кожата си с подходящ дневен крем, а веднъж седмично - с маска за лице.
Не ползвам очна линия.

# 49
  • Мнения: 913
Хидратирам кожата си както отвътре с пиене на много вода, така и отвън с хидратиращи кремове и серуми.
А що се отнася до очната линия, най-голямата ми трудност са двете ми леви ръце    Mr. Green  Другата голяма трудност е да направя и двете "крилца" като хората.

# 50
  • Мнения: 15
Хидратирам кожата си след почистване с мицеларна вода с хидратиращи кремове, веднъж седмично правя маска с хиалуронова киселина или с алое.Старая се да пия повече вода.
Очна линия използвам от скоро, получава се понякога. Симетрията е трудна за постигане Simple Smile

# 51
  • Мнения: 78
 Хидратирам кожата си с кремове и био масла.Очна линия никога не съм ползвала.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 1 128
Хидратирам кожата си с подходящи кремове и масла.
Използвам и маски за същата цел.
Очната линия изглежда интересна.

# 53
  • Мнения: 703
С годините разбрах, че приемането на течности е много важна за хидратацията. Затова наблягам  на водата и подходяща козметика. Очна линия слагам при повод.
С радост бих ползвала продукти на Ланком.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 154
Хидратирам кожата си с подходящи продукти - крем, маски, лосион. Освен това пия и много водя.
За момента съм се отказала да ползвам очна линия, заради топлото време и и заради кожата ми , която е склонна към омазняване.

# 55
  • София
  • Мнения: 186
За моята кожа първо -пия много вода,ям много плодове и зеленчуци.Винаги първо почиствам кожата,а след това ползвам кремове с хидратиращ ефект,ползвам само качествена козметика.

# 56
  • Мнения: 10 194
До момента не съм използвала очна линия Simple Smile Ще е голямо предизвикателство за мен да пробвам Simple Smile

Като се замисля и за хидратиране не съм ползвала нищо  newsm78 Купувала съм кремове, но нямам навика да ги ползвам, а и не виждам особен ефект с или без тях...

Може пък с Ланком да открия някои тайни  Crazy

# 57
  • София
  • Мнения: 4 736
Хидратирам кожата си с качествени серуми и кремове, периодично маски за лице. Също така като се старая да пия редовно вода, а през деня ползвам понякога освежаващи спрейове за лице Heart Eyes Всъщност вече пробвах маската от тестер и е много приятна като консистенция за през нощта. Сега съм с hydra zen nuit.

Проблемът с очната линия винаги е бил един и същ за мен- да е еднаква и на двете очите! Heart Eyes Mr. Green

# 58
  • Мнения: 252
Хидтратирам кожата си с кремове, серуми и периодично масла. За съжаление още не съм успяла да овладея изкуството на очната линия, но може би точно тази иновативна дръжка ще ми помогне.  Flutter Flutter

# 59
  • Мнения: 1 811
Хидратирам кожата си с помощта на хидратиращи кремове, основно през лятото имам нужда от повече хидратация Simple Smile
Очна линия не съм ползвала от ученическите си години, някакси ме мързи да се занимавам Embarassed Но пък бих опитала, защо не Grinning

# 60
  • Мнения: 4 770
Хидратирам кожата си с много вода, подходящ хранителен режим, овлажняващ тоник и хидратантни кремове, понякога и с домашни маски.
Очна линия в момента не ползвам, но бих искала, защото стои женствено и е по-трайна от моливите за очи. Затруднението при мен идва от факта, че този тип продукти засъхват много бързо и почти не позволяват корекции, което налага да разгримирам и да започна отначало.

Последна редакция: вт, 28 юни 2016, 11:30 от Петенце Цветенце

# 61
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
четейки темата осъзнах колко съм небрежна към себе си  Blush

много харесвам жени с добре положен грим, очна линия, руж..., но не съм от тях  Blush
контактите ми с Ланком се изчерпват с  поем и трезор  Blush

# 62
  • Мнения: 5 892
Хидратирам кожата си с маски и кремове. Кожата ми е мазна, боря "лъсване" и понякога забравям да хидратирам Sad
Очна линия не ползвам, не се харесвам с нея. Спирала ми е абсолютно достатъчна.

# 63
  • Мнения: 14 471
Кожата ми е нормална към суха и изисква сериозна хидратация. Ползвам и сутрин, и вечер серум и крем, 2-3 пъти седмично хидратиращи маски.

Много харесвам очна линия, но очите ми са кръгли и досега не съм успявала да я сложа добре.

# 64
  • Мнения: 1 998
За хидратиране на кожата използвам хидратиращи кремове и пия повече вода, а относно очната линия - не използвам такава, през годините, така и не се научих да я нанасям.

# 65
  • Мнения: 4 198
Хидратирам кожата на лицето си с тоник и хидратиращи дневен и нощен крем. Серум за околоочния контур. Ползвам переодично и маски за почистване и хидратиране.

Очна линия избягвам да ползвам, защото двете ми очи не са напълно симетрични и не успявам да я нанеса еднакво.

# 66
  • Мнения: 651
Хидратирам кожата си с лосин и крем на билкова основа.Пия много вода.
А при слагането на очна линия се затруднявам много често от формата на четката.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Хидратитам кожата си с кремове и маски,наскоро открих сухо олио за лице и съм влюбена в резултата.
За очната линия-на 34г съм и от 16 годишна ползвам очна линия.Вече съм си изработила техника на нанасяне,но с най-голям интерес прочетох за новата очна линия на Ланком с четка,която се извива под ъгъл 35 градуса.Интересен ми стана и прецизният апликатор.С най-голямо удоволствие бих я пробвала и бих споделил отзиви и снимки в темата.
За мен ще бъде чест ако ме изберете да тествам някои от прекрасните Ви нови продукти Hug bouquet

# 68
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
За хидратиране на кожата използвам нощен хидратиращ крем, а очна линия отдавна не съм ползвала, тъй като никога не успях да я сложа еднакво и на двете очи. Винаги едната е по - дебела или сложена накриво.

# 69
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
Хидратирам кожата си с маски и кремове. Пия много вода.

# 70
  • Мнения: 1 745
Пия повечко течности и ползвам хидратиращи кремчета всяка вечер.
Очна линия съм взела от тези,които са като молив,с твърда четка-писец. С другите нямам шанс да се справя.  Blush Ползвам я рядко,защото ми отнема време.

# 71
  • Мнения: 2 833
Хидратирам кожата с кремове за лице, също така пия много вода и ям много витамини под формата на плодове и зеленчуци : ))) Относно очната линия - опитвам се от години да направя перфектната линия, но никога не се получава идеално ( изпробвала съм и с дълга четчица и твърда четка - тип писец )
Ще се радвам да спечеля някой Ваш продукт и да споделя впечатления след това  bouquet

# 72
  • Мнения: 223
Задължително почиствам кожата с мицеларна вода. През деня слагам крем със слънцезащитен фактор, а вечерта нанасям хидратиращ серум предимно в околоочната част. Що се отнася до околоочната линия  не  се справям добре..но продължавам да опитвам.

# 73
  • София
  • Мнения: 19 972
Кожата ми е изключително суха /а и бедна на липиди/, затова всички продукти, които ползвам, са хидратиращи и подхранващи - нощни, дневни и околоочни кремове, серуми, маски, почистващи продукти, масла. Като грижа  и подпомагане на  кожата отвътре пия много вода, ям плодове и зеленчуци в големи количества и пия подходящи хранителни добавки.
При нанасянето на очна линия в последните 1-2 години ме затруднява падналият клепач.

# 74
  • Мнения: 89
Хидратирам кожата си с много вода, хидратантни кремове, понякога и маски.
Очната линия за мен е задължителна, без нея не мога! Заинтригуваме Grandiose и с удоволствие ще я пробвам....

# 75
  • Мнения: 1 450
Не мога да хидратирам успешно кожата си - нито през зимата, нито през лятото. Тя е непрекъснато суха, а в същото време и много предразположена към акне.

# 76
  • Мнения: 1 177
Хидратирам кожата си с кремове дневен и нощен, маски да лице.
Очната линия ползвах преди. Сега винаги бързам сутрин заради детето и не ми остава време. Заинтригуваме Grandiose и с удоволствие бих я пробвала:)

# 77
  • Мнения: 1 423
Кожата ми е суха и хидратирам денем и нощем.
 През деня използвам хидратиращи серуми и кремове.
Вечер слагам хидратиращ гел.
Винаги съм отворена да пробвам нов продукт за хидратация, особено на Ланком  Heart Eyes.

# 78
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Хидратирам кожата си като пия много вода и ползвам дневен и нощем крем. Веднъж седмично използвам и маска за лице.
Относно очната линия смея да твърдя, че нямам проблем с нанасянето й, въпреки че в последно време не съм ползвала на бебето му е все тая дали мама има или няма очна линия.  Laughing Мисля, че нанасянето във водната линия е по-пипкава работа поне за мен, доста време ми трябваше да свикна.

# 79
  • Мнения: 188
Не знам дали ще се справя с очната линия-от 10 год.не съм си слагала, защото трудно се нанася, а които се нанасят по-лесно, нямат плътен цвят. За хидратацията нямам осовено свободно време, което да отделя. От както съм с две деца, рядкоправя нещо специално за кожата си.

# 80
  • Мнения: 498
Хидратирам кожата си с подходящ дневен крем, а веднъж седмично - с маска за лице.

# 81
  • Мнения: 13 490
Хидратирам кожата си с много вода. Дневен и нощен крем редовно всеки ден.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Хидратирам кожата си,която е нормална към смесена с дневен и нощен крем,масла за лице и хидратиращи серуми. Обожавам и мицеларните и термални води.Ланком ми е един от най-любимите брандове и за парфюми и за козметика и ще бъда много щастлива ако ме изберете да опитам някой от новите Ви продукти. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 2 361
Хидратирам кожата си като вечер използвам хидратиращ измиващ гел,а сутрин хидратиращ крем.
За очната линия-първо слагам черен молив и след това по очертанията минавам с очната линия  Simple Smile

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Ползвам серум или силно хидратиращ крем за дневна грижа, а сега през лятото понякога нанасям само слънцезащитен. Почиствам грима си с гел или измиващо олио, след което премахвам остатъка с мицеларна вода. Преди нощната грижа с тампон с розова вода освежавам лицето.

Относно очната линия - винаги съм имала проблем с лявото око. Не че не се справям, но ми е малко по-бавно нанасянето. Същото важи и за спиралата.

С удоволствие ще споделя впечатленията си, ако имам възможността да пробвам някой от продуктите. Peace

# 85
  • Мнения: 2 894
Хидратирам кожата на лицето с крем. Почиствам с мицеларна и розова вода.
С очната линия се справям, като бих използвала ежедневно, но марките, които аз съм ползвала до сега са нетрайни и след няколко часа се размазват и трябва постоянно да дооправям грима. Работя на 12-часови смени и с удоволствие бих изпробвала дали тази очна линия би издържала толкова часове.  Crazy

# 86
  • Мнения: 343
Хидратирам кожата на лицето с дневен/нощен крем и тоник. Ползвам и серуми от време на време. Проблеми с перфектната очна линия нямам, открила съм продукт с лесно нанасяне и висока издръжливост, но с удоволствие бих сравнила продукта на Lancome с използвания от мен.

# 87
  • Мнения: 160
Хидратирам с поемане на много течности и рационално хранене, достатъчно сън и нулев стрес. Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 1 364
Хидратирам с кремове, маски за лице и доста често с нанасяне на масла Simple Smile)
С очната линия като цяло трудно се справям, но може би по-скоро ми липсва практика Simple Smile

# 89
  • Мнения: 243
Хидратиране: Hydrance Optimale UV Légère.Ползвам този крем от зимата и все още го обичам толкова, колкото в самото начало . Има UV защита, много е лек и е абсолютно подходящ за кожата ми, защото хем е прекрасно хидратиращ, хем не позволява на кожата ми да се омазнява през деня.

# 90
  • Gulyantsi
  • Мнения: 225
Моята кожа на лицето е смесена и  хидратирам само сухите участъци с крем.
Очна линия нанасям трудно, получава ми се неравномерно и затова не си слагам.

# 91
  • Мнения: 324
Хидратирам кожата си като пия много вода, използвам хидратиращи продукти (маски, серуми, кремове...)
Очна линия поставям с лекота, но заради падналият клепач не винаги залагам на нея.

Страшно любопитна съм към новите продукти на Ланком и нямам търпение да пробвам някои от тях. Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 351
За хидратиране на кожата използвам нощен хидратиращ крем, а очна линия отдавна не съм ползвала, тъй като никога не успях да я сложа еднакво и на двете очи.

# 93
  • Мнения: 36
Хидратирам кожата си първо като пия много вода и също ползвам хидратиращ крем.
Трудностите с очната линия за мен са в постигането на еднаквост при двете очи.

# 94
  • Мнения: 106
За хидратация на кожата пия по 3 л вода. Измивам си лицето с хладка вода и внимателно попивам с памучна кърпа. Също си правя 2 пъти седмично маска с прясна краставица.

# 95
  • Мнения: 910
За хидратация използвам кремове и лосиони, очна линия не ползвам-или не си я слагам както трябва, или просто не ми отива.

# 96
  • Мнения: 14
Кожата ми е суха и чувствителна затова задължително дълбоко хидратиращ дневен крем нанасям всяка сутрин. Очите са това, което ме откроява, тъй като са зелени, а съм с кестенява коса и затова полагам основно грим на тях за подчертаване. Очната линия е ежедневната им краска, подходяща за офиса и единствената дилема при нанасянето й е, че не мога да реша кой вид да си направя- по тънка, по-дебела, котешки тип....  Simple Smile

# 97
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Аз знам рецептата за перфектно хидратирана кожа, но за съжаление съм на светлинни години от спазването ѝ.

И все пак, хидратирането „отвътре“ става с балансирано хранене, с прием на достатъчно течности, фибри и витамини, както и редовно „оводняване“, дори когато не сме толкова жадни. Не трябва да се пропуска и достатъчният сън за регенерация на клетките.

Хидратирането „отвън“ се постига с подходящ хидратантен дневен крем + подхранващ нощен. При по-мазна или смесена кожа, особено около дните на менструацията, може да се използва или само дневен, или само нощен крем (в тези дни кожата е доста по-мазна).

Повечето съвременни дневни кремове съдържат слънцезащитни филтри, с минимален фактор 15. През лятото вместо дневен крем може да се използва тониращ крем с по-висок слънцезащитен фактор (30-50+).

Почистването на кожата с цел добро хидратиране също се прави с подходящи продукти, например измиващ гел или мицеларна вода, или пък тоалетно мляко при по-суха кожа.

Аз доста често използвам „чиста“ розова вода вместо почистващ продукт, най-вече защото през повечето дни не се гримирам и не се налага сваляне на грим.

За мен продуктите на Ланком са желани, но на този етап недостъпни, така че не съм ги използвала и не ги познавам.

Очна линия последно съм използвала преди 23 години, когато бях на 18 и стилът ми на гримиране беше съвсем различен. На почти 41 г. мисля, че ОЛ би ме състарила, особено предвид това, че не съм майстор в нанасянето ѝ, така че, в редките случаи когато се гримирам за официално събитие, използвам кафяв молив за очи или само спирала за мигли. Доколкото помня, някога целта ми беше да постигна „котешки очи“, затова нанасях различна дебелина очна линия по дължината на клепача - в началото и в края по-тъничка линия, а по-средата - по-изразена.

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 16:07 от Мяуче

# 98
  • Мнения: 7
Пиенето на повече от 1,5 литра вода на ден е от изключително значение за добрата хидратация на кожата.Почиствам кожата на лицето си всеки месец при козметик.Сутрин и вечер почиствам кожата си с мицеларна вода,нанасям тоник за лице и хидратиращ крем.

Очна линия не използвам тъй като не мога да я нанасям правилно,въпреки огромното ми желание. Simple Smile

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Хидратирам кожата си най-напред отвътре. Пия много вода, приемам специални добавки с колаген и витамини. Старая се да се храня балансирано, избягвам рафинираните продукти и трансмазнините. Хидратирането отвън за мен е с подходящ за сезона и кожата ми крем- дневен и нощен. Добро почистване, тонизиране и след това хидратиране. Маски- 2 пъти седмично, в зависимост от това как се усещам в момента. Задължително слънцезащита. Харесвам флорални води, особено розова и тази от лайка. През лятото винаги имам под ръка спрей с термална вода.
Очна линия не мога да нанасям, за мен това е mission impossible SmileПоради тази причина използвам молив.

# 100
  • Мнения: 66
 Хидратирам кожата си като пия много много вода. Очната линия е задача с повишена трудност, но по-рано винаги имах очна линия.Сега само слагам молив.

# 101
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хидратирам кожата си чрез хранителен режим + много вода, с добра козметика - през деня хидратантен крем, през нощта - подхранващ + околоочен за най-чувствителната зона, периодично маски и използвам слънцезащитни продукти почти през цялата година, тъй като кожата ми е много бяла.
С нанасянето на очна линия нямам никакъв проблем  Simple Smile, правя го с едно движение, максимум две, ако е по-плътна и искам да придам по-друга форма на окото. Ако случайно ръката ми трепне, никога не поправям, трия и наново Simple Smile.

# 102
  • Мнения: 13
почиствам кожата с лосион или мицеларна вода

# 103
  • Мнения: 423
Хидратирам кожата си като пия много вода, хидратиращ крем и лосион.
С очната линия имам проблим, да е еднакво поставена на двете очи  Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 740
Хидратацията на кожата е основен момент в грижите, които полагам .Тя включва мицеларна вода, тоник и хидратиращ крем.Нямам търпение да пробвам новата очна линия на Ланком, тъй като имам нужда от точно такава прецизна четка.

# 105
  • Мнения: 19
С напредване на годините  се налага все повече и повече да се грижа за кожата си .Налагам си да пия повече вода, което за мен е трудна работа.Използвам  кремове за лице специално предназначени да я хидратират , обезателно след сваляне на грима оставям кожата да си почине, при свободно време си правя от  маски като гледам да са натурални. А за очната линия проблема е с равномерността за двете очи и с трудността да извия ръката си по подходящия начин.

# 106
  • Мнения: 4
Имам много суха кожа и затова полагам много грижи, за да я хидратирам, като още съм в търсене на перфектния хидратиращ крем за моите нужди - през деня използвам крем със слънцезащитен фактор, а вечер дълбоко хидратиращ. 

# 107
  • Jambol, Bulgaria
  • Мнения: 7
за да хидратирам кожата си използвам лосион и хидратиращ крем,пия повече течности

# 108
  • Мнения: 1
Здравейте.За почистване на грим използвам измиваща пяна.Оставям да изсъхне лицето и след това почиствам с тоник.Маска за лице си правя с натурани и естествени продукти-кисело мляко,мед и яйце.След маска винаги нанасям подхранващ крем.Харесвам марката на която е наградата.Използвам от тази серия възстановяващия нощен серум и съм много доволна.Усещането което дава на кожата е много приятно.Успешен ден.Simple Smile

# 109
  • Мнения: 21 207
За хидратиране на кожата  - прием на вода ,както и измиване на лицето с подходящ продукт , мицеларна вода и хидратиращ крем ,разбира се.

# 110
  • Мнения: 30
Поставянето на очна линия е голямо предизвикателство за мен.. колкото и да се старая, никога не мога да направя двете линии еднакви. А и повечето очни линии на пазара имат дебели връхчета и е доста трудно да се постигне тънка и прецизна линия

# 111
  • Мнения: 133
Задължително почиствам кожата с лосион, тоалетно мляко или мицеларна вода. През деня слагам хидратиращ дневен крем. Не мога да се справям добре с околоочната линия, трудно постигам да е еднаква и на двете очи.

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 959
Хидратирам кожата си първо като пия много вода и също ползвам хидратиращ крем и серум.
Трудностите с очната линия за мен са в постигането на еднаквост при двете очи.

# 113
  • Мнения: 1 548
Измивам си лицето с матиращ гел, после тоник и хидратиращ крем за лице.
При използването на очна линия, винаги имам проблем с равномерността и с извиването на ъгълчетата.
Но с новата очна линия на Ланком не би трябвало да има този проблем. Бих пробвала с удоволствие Simple Smile  Peace

# 114
  • Мнения: 2 683
Хидратирам кожата с щадящ гел за лице, след него нанасям хидратиращ крем. Освен това правя маски и се опитвам да пия повече вода.
Трудност, която срещам при поставянето на очна линия е основно при постигане на еднакви опашки.

# 115
  • Мнения: 7
Използвам различни домашни маски за хидратация ,а проблемът ми  с очната линия е ,че ми отнема доста време да я поставя еднакво и на двете очи .С удоволствие бих изпробвала вашите продукти и съм сигурна че резултата ще е перфектен Simple Smile)))

# 116
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
Хидратирам кожата си по няколко начина - с подходящи козметични продукти и подходящи храни и течности.
От зимата насам ползвам този сет Lancome Hydra Zen и мога да кажа, че кожата ми е добре хидратирана.Под яркото слънце естествено ползвам и слънцезащитен крем.
Приемам повече течности - вода, фрешове, смутита.Сънят също е важен за подобряване на кожата, но при мен е мираж с 10 месечно бебе, което вади зъби  Grinning

Относно очната линия за мен проблем е да направя напълно еднакви "опашки" и на двете очи.

# 117
  • София
  • Мнения: 561
Хидратирам кожата си, като се старая да ползвам качествени хидратиращи продукти!
Очната линия за момента е неизползван за мен продукт, въпреки че бих искала да се науча да си я поставя,, особено за по официален или вечерен повод.

# 118
  • Мнения: 1 400

За своята кожа се грижа да я хидратирам  с кремове, които са специално за хидратация. Глезе я с маски и пия много вода.
Въпреки че нося всеки ден очна линия мисля, че минах през всички възможни начини за нейното поставяне и въпреки това все някъде е неравна, недостатъчно плътна като цвят, недостатъчно еднаква на двете очи. Някои от продуктите пък още на половината ден очната линия вече не е линия. Понякога искаш да си направиш тънка линия, а тя ставаа дебела и обратното. Понякога като се видя си мисля .... някой математик докато ми говори сигурно му се ще да вземе линия и транспортир и да я оправи  Joy .

# 119
  • Мнения: 115
Кожата ми е нормална към суха, така че хидратацията за мен е задължителна след измиване с подходящ продукт. Обичам да използвам мицеларна вода, след което нанасям серум и хидратиращ крем сутрин и вечер, а през деня понякога хидратирам с термална вода. За съжаление не успявам да пия достатъчно количество вода, но се опитвам, защото вътрешната хидратация е също от голямо значение за кожата Simple Smile

# 120
  • Мнения: 219
Здравейте,
Аз хидратирам своята кожа с кремове и маски. Винаги наблягам на това кремът да е по-лек, но пък за сметка на това да е попивен. И при кремовете и при маските залагам на натурални продукти висок клас или медицинска козметика. Допълнителна хидратация на кожата ми при много топло време дава  термалната вода, която е мой верен съюзник по пътя към красивата кожа. При очните линии по-скоро проблем съм имала, ако линията е с твърд писец, а не с четчица, клепачите ми са чивствителни и от триенето се подуват, същият ефект се получава и от консистенцията при някои спирали. Напоследък съм се установила на една марка, която ме удовлетворява като качество и резултат и съм доволна.

# 121
  • Мнения: 433
Кожата ми е смесена към мазна и това е проблем, когато ползвам очна линия, защото се размазва. Слагам и основа, но тя не винаги помага.
Относно грижата за кожата използвам четката на Кларисоник Миа 2 с измиващ гел, маски за лице, когато имам време. След почистването обтривам с ментова или розова вода и нанасям лек серум за лице.
До сега не съм ползвала продукти на Ланком, но бих ги пробвала с интерес. Simple Smile На 26 съм и мисля, че продуктите от тази серия биха ми харесали много.

# 122
  • Мнения: 48
Хидратирам кожата си като пия много много вода. Очната линия е задача с повишена трудност за мен, затова съм ползвала само молив досега

# 123
  • Мнения: 2 110
Не мисля, че хидратирам кожата си достатъчно...Пия вода, но през летните месеци почти спира да използвам кремове за лице - не мога и не мога да намеря подходящия за моята кожа, не се чувствам комфортно.
Надявам се, ако спечеля, това да се окаже моята козметична серия!  

# 124
  • Мнения: 741
всяка сутрин и вечер измивам лицето си с измиващ гел,след това сутрин нанасям крем против зачервявания и крем със защитен фактор ,вечерта нанасям след гела хидратиращ нощен крем . с очната ли ния не се спрявям никак не мога да нанеса права линия и след много не сполучливи опити се отказах и не ползвам очна линия,но иновативния продук на ланком е много изкушаващ и ще ми е много интересно да го пробвам

# 125
  • Мнения: 4 181
Ползвам хидратиращ крем с алое вера. Очна линия слагам рядко, старая се да не ми трепне ръката и двете линии да са еднакви.

# 126
  • Мнения: 60
Очна линия -  само при специални поводи. Изглежда страхотно, но е твърде сложно упражнение за всеки ден. Може би с вашия продукт нещата не биха стояли по този начин:)

Хидратация - задължително, но все още съм в търсене на идеания за мен продукт. Кожата ми се чувства страхотно, ако нанасям нощен крем.

# 127
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Аз хидратирам с други марки кремове, просто вашата марка ми е непосилна, но имам подарък един крем от нея и много ми хареса, харесвам и спиралите, а най=любимият ми парфюм също е на Ланком. Заинтригува ме очната линия, нещо не ме бива да си слагам и го правя много рядко, въпреки че се харесвам с очна линия.

# 128
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 743
Използвам нощен крем, а за очната линия... все не мога да открия перфектният продукт и бих се радвала ако мога дс опитам с Вашият! Wink

# 129
  • Мнения: X
Опитвам се да хидртатирам кожата си , но не съм сигурна,че успявам да го направя добре.
Съвсем от скоро започнах да използвам продукти за лице .
Задължително пия много вода , сутрин и вечер нанасям крем .Под очите околоочен крем .Преди това измивам с подходящи продукти .
Маска все още не съм правила на лицето си  Embarassed ,но бих пробвала и се интересувам от маските .Проучвам ги в момента .
За очанта линия при мен е невъзможно да нанеса хубава линия Simple Smile
Ще погледна вашата . Вижда ми се улеснено нанасянето с нея .

# 130
  • Мнения: 238
Използвам хидратиращ крем, който не се справя добре, кара ме да се изпотявам повече, а за очната линия , когато бързам не съм толкова прецизна и не мога да направя симетрични линии...

# 131
  • Мнения: 9 467
Хидратация правя основно с маски, съдържащи черноморска луга, морски водорасли и лечебна кал.

Очна линия ползвам, и тъй като нанасянето ѝ с четка, ми е трудно, тази определено изглежда по-удобна за употреба
Peace

# 132
  • София
  • Мнения: 10 858
Хидратирам всякак, вътрешно и външно.
Пия хилауронова киселина и колаген, много вода, добавки.
Външно - хидратиращи и подхранващи пяни и тоници за почистване, задължително серум, крем и Ув отгоре. Маски - през ден. Масла също, особено зимния период.

Очна линия ползвам ежедневно, предпочитам нанасяне с четка. Също така слагам и сенки като очна линия.

# 133
  • Мнения: 633
Моята кожа е суха, на места суха като вестник и опъва Simple Smile Без хидратиращ крем не оставам, най -предпочитана от мен е медицинска козметика, която се продава в аптеките. Като допълнение ползвам хидратираща маска и ми се отразява много добре. Любопитно ми е дали вашите продукти са наистина така добри или всичко е въпрос на маркетинг? Има доста статии по въпроса, ето една на български език http://www.168chasa.bg/Article/1152932
Очна линия не ползвам, не мога да коментирам.
Успех с кампанията Peace

# 134
  • Мнения: 220
Използвам лосион за почистване, хидратиращ крем и околоочен крем . А колкото до очната линия - трудността идва от това, че имам паднал горен клепач и за съжаление резултата от нанасянето на очната линия не винаги е задоволителен.

# 135
  • Ямбол
  • Мнения: 30
Хидратирам кожата си с дневен хидратиращ крем и 1 седмично си правя маска на лицето . Продуктите на Ланцоме са ми любими Simple Smile

# 136
  • Мнения: 466
Аз хидратирам кожата си като я почиствам с мицеларна или розова вода, след което нанасям лек или по-плътен хидратиращ крем за лице според сезона. Лятото е богато на доста сезонни плодове и когато имам възможност се мажа с каквото ми падне - краставица, пъпеш, праскова, грозде, или други плодови киселини, които ми действат супер освежаващо и хидратиращо

# 137
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Хидратирам кожата си с дневен и нощен крем, с маски за лице, с различни плодове и зеленчуци, които ги нанасям на лицето. Стремя се да пия много вода.
Очна линия нося почти всеки ден. Ползвам мека четка. Не изпитвам затруднение като я нанасям.

# 138
  • Мнения: 2 561
Хидратирам кожата си с подходящите за мен продукти.За целта ползвам интензивно хидратиращ крем за блясък с 24 часова хидратация  Heart Eyes Резултата е чудесен-сиян и равномерен тен,мека и спокойна кожа с освежаващо ухание  Heart Eyes
Очна линия ползвам.Справям се добре.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Кожата ми е смесен тип и се грижа за нея с дневен крем, и маска веднъж месечно.
Редовно почиствам като особено ми харесват скраб продуктите.
Въпреки че харесвам очна линия, рядко ползвам, заради падналия клепач.
Харесвам подуктите на Ланком, особено спиралите и глосовете.

# 140
  • Мнения: 7
Почиствам кожата с мицеларна вода. Използвам дневен и нощен хидратиращ крем. А при използване на очна линия най- трудната част за мен е да я нанеса еднакво и на двата клепача.

# 141
  • София
  • Мнения: 638
Аз предпочитам  хидратираща грижа за кожата! Сутрин и вечер се мия с четка за почистване на лице и пяна за дълбоко почистване . Слагам дневен и нощен серум с защитен фактор 15 Simple Smile

# 142
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Редовно използвам с цел хидратация крем и лосион, но задължително приемам поне 3л вода дневно за да подпомагам процеса на хидратация и отвътре Simple Smile

# 143
  • Мнения: 454
Използвам молив за очи, защото ми е трудно да нанеса правилна и еднакво очертана очна линия.
Кожата ми е проблемна и много, много суха. Хидратирам с пиене на вода и ползвам хидратиращи продукти за лице.

# 144
  • Samokov
  • Мнения: 341
Кожата ми е чиста и безпроблемна и се нуждае само от хидратиране с лек крем и използване на крем за слънчева защита през цялата година.Очна линия не ползвам често ,но нямам проблем с нанасянето и,

# 145
  • София
  • Мнения: 1 296
Кожата ми е комбинирана и за хидратация предимно използвам комбиниран продукт - маска плюс измиващ ексфолиант. Измиващият ексфолиант използвам вечер, а като маска два пъти седмично. След ексфолирането прилагам свиващ порите крем. Сутрин използвам дневен крем със слънцезащитен фактор.
Очна линия не използвам.

# 146
  • Варна
  • Мнения: 1 578
Да си призная в това отношение съм доста не мърлива.Не спазвам всички стъпки и ритуали.Не винаги нанасям крем. EmbarassedНе защото към дадения момент нямам такъв,а това се случва,когато имам време или пък с сетя,че трябва.Кожата ми е чувствителна,смесена и в никакъв случай не е дехидратирана.Единствения ритуал,който имам е сутрин и вечер да  си измия  лицето със soothing cleansing milk by .......Като казвам измивам е в буквалния смисъл използвам тоалетното мляко вместо сапун  в комбинация с вода и си измивам лицето.Първо с леки кръгообразни движения на влажна кожа и ръце,а след това обилно с вода.След което нанасям около очен крем,а останалите мазила ако се сетя било то дневен или нощем крем.За сега това работи за мен.

Относно очната линия предпочитанията ми са да е с четка,а не с писец тип фулмастер,защото от това което съм изпробвала до сега стигнах до извода и  реших,че четката е по прецизен и лесен метод за прилагане.
Затруднения срещам в това да намеря и качествена и дълготрайна очна линия,която след като изсъхне да не се напука или пък да се сдобия с отпечатък върху горния клепач особено в тези горещи дни.Да издържи през целия ден след нанасянето и.

# 147
  • Хасково
  • Мнения: 592
Хидратирам кожата си като използвам серум за лице и  пия много вода  Peace

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 1 429
Задължително сутрин слагам дневен хидратиращ крем,понякога ползвам и хидратиращи маски.На очите рядко слагам грим,защото до сега не съм попаднала на грим,който да не ми дразни.

# 149
  • Мнения: 468
Опитвам да се хидратирам кожата си с дневни хидратиращи кремове, серуми и като консумирам много течности. След края на работния ден винаги почиствам лицето си и го оставям "да диша". Очна линия така и не се научих да поставям еднаква на двете очи. С удоволствие бих се включила в теста на вашите продукти!

# 150
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 678
Хидратирам кожата си като се стремя да пия много вода. Ползвам хидратиращи продукти за лице и термални води. 
Трудностите с очната линия за мен са в постигането на еднаквост при двете очи... Опитвам се, но не ми се получава добре...

# 151
  • Мнения: 261
В момента хидратирам кожата си с кремове - дневен и нощен, но работя на смени и будуването през нощта дава своя отпечатък върху кожата ми. Ще се радвам да тествам новите продукти на марката върху себе си Simple Smile

# 152
  • Мнения: 468
Честно казано изпитвам голяма трудност с хидратирането  на лицето си,тъй като кожата ми е смесена и от доста години се боря да я изсушавам  ooooh!Смятам че е крайно време да започна да я хидратирам и това е един доста добър вариант Simple Smile
Хобито ми е професионалния грим и както знаете доста трудно се борави с чужди и различни лица и форми.С удоволствие бих опитала  новата спирала..убедена съм,че ще ме улесни доста.

# 153
  • Мнения: 109
До момента не съм имала възможността да се докосна до продуктовата гама на  Lancome. С интерес и любопитство обичам да изпробвам нови продукти и когато се уверя в техните свойства и резултати, обичам да оставаме приятели за напред! Грижата за кожата е особено важна, затова и старателно избирам козметиката, която ползвам! Преди да пристъпя към хидратирането на моята кожа е много важно тя да е старателно почистена!  От няколко години се доверявам на мицеларната вода на доказана марка, като използвам два вида - за чувствителна и дехидратирана кожа. След като съм почистила лицето, нанасям хидратиращ крем с лека текстура или серум за лице. Веднъж или два пъти в седмицата си правя маски, като понякога това са домашно приготвени такива. В ежедневието си пия много вода и фрешове, хапвам плодове и зеленчуци, за едно по-красива и сияйна кожа!  А относно очната линия - никога не съм слагала такава, смятам, че няма да успея да се справя, струва ми се трудно и много прецизно за изпълнение. Наскоро четох статия за въпросната очна линия на  Lancome и специалната извиваща се четчица - звучи наистина различно и интригуващо, замислям се, че може и да се престраша да опитам ... Simple Smile

# 154
  • велико търново
  • Мнения: 584
Опитвам се да хидратирам кожата си с много вода, нощтен крем, но в жегите денем не знам с какво да избегна лъщенете и омазняването. Simple Smile

# 155
  • Мнения: 459
Хидратирам кожата си като се стремя да пия много вода. Ползвам хидратиращи кремове за лице и тяло.
Трудностите с очната линия за мен са в постигането на еднаквост при двете очи... Опитвам се, но не ми се получава добре...

# 156
  • Мнения: 96
Хидратацията на кожата се постига с постоянни грижи и добра козметика, каквато е Вашата. Участвам с удоволствие!

# 157
  • Мнения: 1 265
След измиване оставям водата да изсъхне на кожата.Използвам плодове и зеленчуци и като  храна и като маски.Хидратиращи кремове и маски.При поставяне на очна линия може да се прояви творчество, дори да не е толкова прецизно поставянето и.

# 158
  • Мнения: 41
Използвам овлажняващи и хидратиращи продукти за лице. Ям сезонни плодове и зелнчуци, пия много вода.

# 159
  • Мнения: 814
Използвам добър хидратиращ крем. Peace А що се отнася до очната линия,никога не мога да я докарам еднаква и на двете очи. Laughing

# 160
  • Мнения: 37
Хидратирам своята кожа,като я измивам с гел,след това нанасям на полусухото лице няколко капки бадемово масло и след това крема.Също пия по 2 литра вода.

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 777
Кожата ми е мазна и да успея да я хидратирам без омазняване е почти мисия невъзможна, но не губя надежда да намеря точния продукт.
Относно очните линии така и не се научих....

# 162
  • софия
  • Мнения: 1 707
Хидратирам  кожата си с 2-3литра вода на ден.З а лицето си използвам крем на Клиник ,преди време ползвах Хидра зен нощен но нещо не ми хареса.Но https://www.google.bg/search?q=miracle+de+teint&client=table … y6Et9Ez9T1fk_M%3A тези два фон дьо тена ги ползвам вече 2 години и не ги заменям за нищо.
С радост бих ползвала новата серия ,очна линия не мога да си сложа и затова не ползвам.

# 163
  • Мнения: 534
Хидратирам вечер кожата с  гел за лице, след него хидратиращ крем. Правя си домашни евтинки маски и пия много вода и студени чайове.

Не ползвам никакъв грим, но пък пуша  Crazy

# 164
  • Мнения: 1 513
Лятото хидратирам кожата си само вечер с крем,а сутрин с лосион или тоник.

Очната линия ми е голяма мъка. На едното око става перфектна,на другото по-дебела...и като се започне едно триене,дооправяне.

С интерес и удоволствие бих пробвала продуктите Hug

# 165
  • Мнения: 114
Хидратирам кожата си като използвам различни хидратиращи продукти за лице и пия много вода.
Правила съм опити с много марки очни линии, но досега все са били неуспешни. Никога не става идеална линията, колкото и да се старая. С удоволствие бих пробвала вашите продукти.

# 166
  • GYM
  • Мнения: 814
Хидратацията е основна грижа за мен! Пия много вода, ползвам хидратиращ крем, серум. Когато имам време се подлагам на допълнителни процедури в салон.Въпреки това, има моменти, когато кожата ми не изглежда в най-добрата си форма и това е свързано със стрес, напрежение и недоспиване.
 Обожавам очна линия! Използвам ежедневно, единствено сега в жегата е неприятно, ако се размаже, за това още издирвам такава с максимална издръжливост и качество.

# 167
  • Мнения: 201
По -принцип никога не съм обичала  да пия много вода и го отчитам като грешка, затова от около един месец съм си поставила за цел да пия поне по един литър и половина на ден и за сега успявам и даже усещам, че вече не ми е толкова неприятно и задължаващо, а напротив чувствам се добре. Иначе почиствам два пъти на ден с мицеларна вода, ползвам и хидратиращ крем и крем за около очите.
Очна линия не използвам, защото просто не мога да я нанасям добре, но за специални случаи се старая доста и понякога ми се получава сполучливо.

# 168
  • Мнения: 31
Здравейте!Покрай грижата за двете деца все по-рядко намирам време за себе си.Това обаче в никакъв случай не означава,че съм се занемарила.Гримирам се по-рядко,отколкото ми се иска,но никога не забравям за ежедневната хидратираща грижа за кожата(дори без капка грим,здравата и сияйна кожа изглежда страхотно) и на лицето, и на тялото!Конкретно за подхранване на кожата на лицето ползвам козметиката на Биодерма-ежедневно Мицеларната вода Hydrabio H2O и Hydrabio Perfecteur SPF 30.Веднъз седмично полвам маската от същата серия.Досега не съм ползвала нощна грижа,а имам интерес.Бих желала да започна с качествен продукт,а Ланком е доказана марка,дано предизвикателството ми донесе късмета да тествам  Énergie de vie!

# 169
  • Мнения: 219
Хидратирам кожата си сутрин и вечер с хидратиращ крем. Стремя се да приемам много течности.

# 170
  • Мнения: 3 757
За моите близо 40 години кожата ми е много хубава.Допреди няколко години беше мазна, но с годините стана нормална и с повече грижи-редовно почистване и подходящи кремове и здравословно хранене се поддържа в добър вид.
Очна линия не използвам,защото покрай бебето спрях да се гримирам-редовно се гушка и ме целува и после не съм добра гледка с размазания грим Simple Smile.

# 171
  • Мнения: X
Опитвам да се хидратирам кожата си с дневни хидратиращи кремове, серуми и като консумирам много течности. След края на работния ден винаги почиствам лицето си и го оставям "да диша". Очна линия така и не се научих да поставям еднаква на двете очи. С удоволствие бих се включила в теста на вашите продукти!

# 172
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Хидратирам кожата си единствено с дневен крем. Много харесвам очна линия, но така и не съм открила най-подходящия продукт за мен. Принципно имам точна ръка, но винаги се получава разлика между двете очи и рядко си харесвам резултата. С удоволствие бих изпробвала и тази очна линия.

# 173
  • Мнения: 5 343
Старая се да пия много вода, още повече, че кърмя. Сутрин и вечер си слагам хидратиращ крем, а 3 пъти през нощта и хидратираща слипинг маска, с която спя. Ползвам и хидратиращ крем за околоочния контур.
Очна линия никога не съм си слагала.

# 174
  • Мнения: 404
За хидратиране на кожата използвам крем за суха и чувствителна кожа със SPF-15,но за съжаление се налага крема да е непрекъснато в чантата ми.Около два  часа след нанасяне няма и помен,че съм ползвала крем.Лицето ми става на петна със сухи и белещи се участъци.Незнам на какво се дължи- пробвала съм различни кремове и всеки път в така.А от някои кремове усещам парене- явен знак, че не са за мен.

Последна редакция: пн, 04 юли 2016, 00:14 от vladka_sun

# 175
  • Мнения: 48
Хидратирам кожата си първо като пия много вода и също ползвам хидратиращ крем и серум.
Трудностите с очната линия за мен са в постигането на еднаквост при двете очи.

# 176
  • Мнения: 350
Използвала съм два продукта на Lancom - червило и крем и от двата бях много доволна.
Имам много суха кожа и трудно я хидратирам. Опитвам с традиционните средства и използвам различни хидратиращи кремове.

# 177
  • Мнения: 770
За да е максимално хидратирана кожата ми се старая да пия повече течности. Козметиката - хидратиращ лосион и крем. Очна линия обаче не ползвам - никак не отива на чертите ми.

# 178
  • Мнения: 94
Хидратирам моята кожа, като ежедневно нанасям хидратиращ крем или серум за лице и хидратиращ лосион за тяло. Допълнително използвам и хидратиращи маски.

# 179
  • Мнения: 1 180
Ето кои са потребителите, които ще получат новите продукти на Lancôme и ще имат възможност да споделят в темата своите впечатления след употребата им:

BBeLLa и Аглая Епанчина ще имат възможност да тестват иновативната очна линия Grandiôse.
Капитан Морган, Илли и Reinа ще хидратират кожата си с продукти от серията Énergie de vie.

Честито!


Очакваме петте печеливши да ни изпратят e-mail на igra@bg-mamma.com, като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на продуктите (имена, адрес и телефон).

# 180
  • Мнения: 1 180
Темата отново е отключена, за да могат петте дами, които получиха продукти от Lancôme, да споделят своите първи впечатления.

# 181
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 510
Благодаря още веднъж за наградата, която спечелих - очна линия! bouquet

Да споделя впечатленията си: Прецизен писец, лесно се нанася, чупещата се дръжка наистина е улеснение, особено за начинаещи, но и в изправено положение дръжката е удобна и също се работи лесно. Единствения недостатък според мен е малкото количество туш. Цветът е най-черното черно, прекрасен цвят, наистина. Hug

# 182
  • Мнения: 2 843
В началото искам да изкажа най-сърдечна благодарност за получената награда.

Ползвах очната линия три пъти. Имам дългогодишен опит с подобни продукти от други марки, но някак все се насочвах към очни линии с четки, поради което изпитвах съмнение дали ще се справя успешно с писеца. Още при първата употреба разбрах, че в това отношение няма да имам проблем: писецът е изключително прецизен, върхът му е по-тънък и от най-тънката четка, което дава възможност за майсторски завършек на линията. А за начинаещите дами наличието на писец със сигурност би улеснило работата с продукта.

Към удобствата добавям и специфичната дръжка: може да се ползва стандартно права, но и под ъгъл, като за мен вторият вариант, макар и пробван за първи път, бе по-комфортен - ъгълът е преценен най-оптимално спрямо захвата. За мен чупещата се дръжка е също откритие!

Най-впечатлена съм от цвета на туша: наистина най-черното черно, по-черно от въглен. Матово, класическо, без посредствени блясъци. Изключителна издръжливост показва тушът - гримът издържа безпроблемно през целия ден тъкмо в най-големите жеги. Нарочно, преди да разгримирам, колкото за теста, пръснах малко вода на очите си - гримът не се размаза, което показва устойчивост на влага и евентуално изпотяване. Инак, махането на очната линия е съвсем лесно със стандартните продукти за целта: измивни гелове, млека, мицеларни води.

При третото ползване възхитата ми към продукта, без да изчезне, все пак беше мъъъничко помрачена: усетих писеца по-сух, което ме насочва към мисълта, че този прекрасен продукт може би няма да може да се ползва дълго. Тушът наистина е малко. Ето тук Lancôme са в състояние да оптимизират още продукта.

Още веднъж благодаря много!

# 183
  • Мнения: 1 283
Изпробвала съм маската до сега, нямам още възможност от натовареното си ежедневие да използвам лосиона, но ще се поправя в скоро време! Впечатленията ми от маската са невероятни: прави кожата ми мека, гладка, мирише изключително свежо и приятно, нанася се леко и кожата ми остава трайно свежа и хидратирана. Продукта е уникален! Ще пиша и когато използвам лосиона!

# 184
  • София
  • Мнения: 436
Използвам хидратиращи продукти откакто навърших 25 години. Не оставам без хидратация, даже понякога подновявам по 2 пъти на ден, през зимата и по-често Simple Smile
Очна линия също ползвам, но харесвам цветни такива.

# 185
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Използвам хидратиращи продукти откакто навърших 25 години. Не оставам без хидратация, даже понякога подновявам по 2 пъти на ден, през зимата и по-често Simple Smile
Очна линия също ползвам, но харесвам цветни такива.
Здравейте,

Играта е приключила отдавана, в момента темата е отворена за споделяне на мнения от избраните потребителки за тест.

# 186
  • София
  • Мнения: 4 736


Здравейте,

Аз получих продуктите на снимката- течна грижа и нощна маска, а сама впоследствие си закупих лосиона от серията enrgie de vie, защото останах  много доволна от първите два продукта.

Както бях писала и преди, бях тествала продуктите от тестер и планирах да се сдобия с тях и съответно имах някакви първоначални впечатления, но сега след двуседмична постоянна употреба съм още по-доволна.

Серията е в много красиви, стъклени флакони (с изключение на лосиона, който е в типичната за Ланком опаковка за този тип продукт- пластмасова с малък отвор). Ароматът е свеж и скоро след нанасяне спира да се усеща.

И двата продукта са с лека консистенция и се усещат силно овлажняващи без да са мазни.

Течната грижа използвам през деня, консистенцията е много лека и с едно изпомпване може да се нанесе върху цялото лице. Дава мигновено омекотяване на кожата и е не ми омазнява допълнително (със смесена кожа съм). В най-големите жеги, когато обикновено следобед "лъсвам", матирах челото с кърпичка. Кожата ми се чувства много добре и балансирана.

Маската е продуктът, за който имах най-голямо желание. Има хубава, пухкава консистенция, която се разнася много лесно и попива за около 30 минути максимум. Използвам количесто, колкото от всеки нощен крем. Количеството е 75 мл и би стигнала за доста време.
На сутринта кожата е супер свежа, напомпана и с приятен, равномерен тен. Хидратира отлично. Не съм я ползвала като стандартна маска- да нанеса обилно, да изчакам и да попия/отмия. Ефектът е много добър при често използване и съм я използвала почти всички вечери, откакто я имам. Също не води до допълнително омазняване при мен.

 Hug bouquet

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 13:05 от Илли

# 187
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Илли, върху течната грижа нанасяш ли ежедневния си крем или това е достатъчно?
Аз също съм със смесена кожа и се чудя дали няма да стана много мазна през деня:)

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 14:39 от mariaki

# 188
  • София
  • Мнения: 4 736
Не, тя замества крема просто консистенцията е различна Peace bouquet

Аз я пробвах първо от тестер, препоръчвам ти и ти първо да пробваш.

# 189
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Благодаря, задължително ще си потърся тестер:)

# 190
  • София
  • Мнения: 19 972
Благодаря на любимия ми бранд за възможността да тествам продукти от новата им серия!  bouquet

Все още не съм тествала течната грижа, защото ми се наложи да пътувам, но ползвам маската вече десетина дни и съм влюбена в нея, а това се случва изключително рядко в козметичния ми живот.   Blush
Както е споменала вече Илли, флаконите са в прекрасно свежо зелено, а ароматът е много приятен, без да е прекалено интензивен и натрапчив.
Честно казано, ако бях видяла продуктите в магазина, със сигурност щях да ги подмина, защото кожата ми е много суха, а и вече съм 40+ и щях да сметна, че са прекалено слаби за мен.  Blush
Консистенцията на маската е на гел-крем с белезникав цвят. Когато я отворих, първото нещо, което си помислих беше, че ще е абсолютен абсурд това гелче да задоволи нуждите на капризната ми суха кожа. Но останах изключително изненадана. При досег с кожата, гелът се превръща във вода, като я кара да се чувства мигновено освежена, хидратирана и разхладена. Все едно след дълъг ден на слънце си наплискал лицето си с хладка вода. Не попива без остатък в кожата, а оставя много фин филм, който на допир не е изобщо мазен.
Кожата ми, която напоследък беше посивяла от умора и без никакъв тонус /защото в момента съм изложена на много силен стрес, а страдам и от безсъние/, сутрин е отлично хидратирана, свежа и сочна, с равномерен тен.  Heart Eyes

# 191
  • Мнения: 1 831
Не използвам никакви специални кремове за хидратация.Първо си почиствам лицето всяка вечер от грим и мръсотии ,второ - пия много вода  и трето - използвам природни маски - с мед ,краставици и подобни.
Обужавам очните линии и грим тип ''котешко око''.На мен ръката ми винаги трепва и не се получава желаната линия.

# 192
  • София
  • Мнения: 1 580
Reinа, и аз като теб мислех, че ще ми е твърде слаба тази серия, защото съм с много суха кожа, но от известно време ползвам течната грижа и съм много приятно изненадана, че през деня дори само тя ми е достатъчна, без да слагам допълнително крем отгоре. Сега много ме привлича маската след коментарите ви  Crazy

# 193
  • Мнения: 30 965
Мен също ме привлича маската.

# 194
  • Мнения: 2 843
И мен маската много ме заинтригува. Каква е цената ѝ?

# 195
  • София
  • Мнения: 19 972
Reinа, и аз като теб мислех, че ще ми е твърде слаба тази серия, защото съм с много суха кожа, но от известно време ползвам течната грижа и съм много приятно изненадана, че през деня дори само тя ми е достатъчна, без да слагам допълнително крем отгоре. Сега много ме привлича маската след коментарите ви  Crazy

Адри, непременно пробвай маската. Моята кожа е бедна на липиди и без мазничко не мога, все гледам кремовете и серумите да са с по-богата текстура, но този продукт е просто страхотна благодат за кожата, особено сега в горещините.
Аз още не съм пробвала течната грижа, защото се наложи да пътувам, но маската взех със себе си. За първи път ми се случва толкова бързо да се влюбя в продукт.  Crazy

# 196
  • София
  • Мнения: 1 580
Reinа, като те чета, явно сме с един тип кожа. Задължително пробвай течната грижа сутрин. Буквално събужда лицето за секунди. Маската със сигурност ще я пробвам. И мен ме интересува колко струва  Thinking

# 197
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
И мен маската много ме заинтригува. Каква е цената ѝ?
И аз се поинтересувах, вследствие на което се затвърди впечатлението ми, че продуктите са недостъпни спрямо семейния бюджет.

Ето примерна цена на маската тук. Предполагам, че на други места няма да е много по-евтина или много по-скъпа.

# 198
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 678
И мен маската много ме заинтригува. Каква е цената ѝ?
И аз се поинтересувах, вследствие на което се затвърди впечатлението ми, че продуктите са недостъпни спрямо семейния бюджет.

Ето примерна цена на маската тук. Предполагам, че на други места няма да е много по-евтина или много по-скъпа.
Линкът не се отваря.

# 199
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Скрит текст:
И мен маската много ме заинтригува. Каква е цената ѝ?
И аз се поинтересувах, вследствие на което се затвърди впечатлението ми, че продуктите са недостъпни спрямо семейния бюджет.

Ето примерна цена на маската тук. Предполагам, че на други места няма да е много по-евтина или много по-скъпа.
Линкът не се отваря.


http://www.lancome.co.uk/skincare/by-range/energie-de-vie/

# 200
  • София
  • Мнения: 4 736
Около 130 лв е маската в Бюти зоун.

# 201
  • Мнения: 30 965
Точно така 120 и нещо лв. мисля.

# 202
  • Плевен
  • Мнения: 53
Опитвам се хидратирам кожата си като веднъж в седмицата ползвам хиртатираща маска за лице. Всеки ден преди лягане ползвам хидратиращ крем. Що се отнася до очната линия - ползвам под формата на писалка/маркер, тъй като не мога да нанасям равномерно. Предпочитам да се трие лесно при грешка   Hug

# 203
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Съжалявам, не знам защо линкът се деформира, след като го публикувам (възможно е темата да не допуска публикуване на връзки).

Както и да е, на сайта на parfimo открих маската за 109,30 лв. Именно този линк бях публикувала, но смятам, че интересуващите се могат и сами да стигнат до него.

# 204
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168

Капитан Морган и Reinа имахте чудесната възможност да получите и изпробвате и течната грижа.
Ще се радвам да споделите мнението си и за нея.

# 205
  • Мнения: 162
Аз имам може би доста странен метод за хидратиране, като след като почистя лицето си с измващ гел, от грима и замърсяванията, още на влажна кожа нанасям масла от шипка, чиа и макадамия. Маслата върху влажна кожа създават усещане за задържане на влагата в кожата.
Относно очната линия-просто обожавам да съм гримирана така-очна линия и спирала, дългите години на поставяне на очна линия са ме направили перфектна в поставянето, но не бих отказала тази хитринка, благодарение на която очната ми линия пак ще е перфектна, но без да ми отнема толкова време.

# 206
  • София
  • Мнения: 1 956
Моята кожа е по принцип нормална и склонна към дехидратация. На 34 имам само фини линии при мимика на очите, които при спокойно лице ги няма. Всяка грешка или мързел в грижата веднага проличават. Така че всеки ден сутрин и вечер измивам лицето с внимателно подбран много щадящ продукт. През ден замествам миенето с него с ензимен прах с цел разтваряне на мъртвите клетки. После слагам антиоксидантно масло и накрая или 50 фактор слънцезащитен или качествен крем.
По въпроса за очната линия. Това е грримът, който обожавам. Може нищо друго да не сложа на лицето си. Понякога дори спирала не слагам - когато знам, че ми предстои да си мия лицето няколко пъти през деня при спорт, горещини и др. Според случая рисунъка варира -от фино тънко подчертаване в ежедневието до всякакви импровизации за специални поводи. Поради това за мен е трудно да работя с очни линии тип фулмастер (с него въобще не може да се импровизира с различни по дебелина а наситеност линии и особено с по-прецизни форми). Перфектна очна линия постигам с течна такава с фина мека гъвкава истинска тънка четчица от косъм. Пак добре се получава със скосена мокра четка и наситени сенки. Никога не ползвам молив за очна линия. Той за мен е за опушен грим.

# 207
  • Мнения: 1 283
Вече пробвах и течната грижа. Наистина името и подхожда прекрасно-страшна грижа за кожата е този продукт! Моята кожа е суха и няколко часа след поставяне на крем пак е суха. С тези продукти обаче този проблем изчезна. Разликата е изключителна. Дори колежките ми я забелязаха. И няма как да бъде иначе. Кожата ми е мека, свежа, хидратирана и ухае на пролет. Много се радвам и благодаря за продуктите. Спечелихте си един клиент в мое лице, плюс още няколко...

# 208
  • София
  • Мнения: 19 972
Reinа, като те чета, явно сме с един тип кожа. Задължително пробвай течната грижа сутрин. Буквално събужда лицето за секунди.

Адри, благодаря!  bouquet Пробвам я от вчера.  Grinning Като първи впечатления мога да споделя, че и тя много ми харесва. Винаги пробвам със страх нови продукти, защото кожата ми е страшно капризна и реактивна, а в последните години разви и някаква алергия към определени козметични съставки.  Confused
Текстурата е много приятна, лека и водниста, като серум на водна основа.  Blush Ароматът ме изненада. Не зная защо очаквах да е същият като на маската, но не е - доста по-интензивен е, леко лимонов. И двата продукта създават невероятно усещане за свежест, но докато маската я чувствам по-зен и релаксиращо, течната грижа ухае и създава енергизиращо чувство.
Като апликация също много ми хареса - мека, лека, копринена текстура, която попива бързо, но не оставя кожата ми опъната и жадна. Няколко минути след нанасяне усещам лицето си сочно, освежено, добре хидратирано и някак светнало и енергизирано.  Blush
Утре ще опитам да съчетая течната грижа с някой от наличните ми кремове, защото въпреки усещането за хидратация, днес ми беше малко трудно да разнеса ББ крема си.

# 209
  • Мнения: 1 283
На мен пък маската ми хареса повече и като аромат, и като чувство за дълготрайна свежест, но и двата продукта си ги бива!

# 210
  • Мнения: 430
Пия повечко течности вода натурален сок и ползвам хидратиращ крем всяка вечер и сутрин .
Очна линия съм взела от тези,които са като молив,с твърда четка-писец. С другите няма да се справя.   bouquetПолзвам я рядко,защото ми отнема време. Simple Smile

# 211
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Маската е наистина УАУ ефект . Много свеж вид на сутринта, ама много и лицето е гладко и хидратирано, ако искате да се сдобиете с нея по добре поръчайте от чужбина излиза много по евтино с 40 лева при намаление. Серумът за кратко го пробвах и от него съм много доволна.

# 212
  • Мнения: 218
Хидратирам кожата си, както и всички мами, с хидратиращи кремове. Проблемът, с който се сблъсквам е, че част от тях омазняват без да хидратират в дълбочина, което не е удано за една нормална дехидратирана кожа.

# 213
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Темата отново е отключена, за да могат петте дами, които получиха продукти от Lancôme, да споделят своите първи впечатления.



Цитат
BBeLLa и Аглая Епанчина ще имат възможност да тестват иновативната очна линия Grandiôse.
Капитан Морган, Илли и Reinа ще хидратират кожата си с продукти от серията Énergie de vie.

# 214
  • Мнения: 316
използвам хидратиращ крем през зимата и слънцезащитни цветни продукти през лятото;  много харесвам добре поставена очна линия, но за съжаление при мен не се получава раавномерно и избягвам  Peace

# 215
  • София
  • Мнения: 19 972
На мен пък маската ми хареса повече и като аромат, и като чувство за дълготрайна свежест, но и двата продукта си ги бива!

И на мен маската ми харесва повече към момента, но може да е защото не съм ползвала серума достатъчно дълго, за да разгърне пълния си ефект. Реших да не го вземам на морето, а като се прибера ще си купя крем на Ланком, с който да го съчетая, защото само серум не ми е достатъчен.
Между другото, първите три дни на морето ми изби някаква алергия /не разбрах от слънцезащитата или от слънцето/ - малки червени петънца по цялото лице. След употреба на маската като нощен крем, сутрин лицето ми беше спокойно и без никакви следи от зачервяванията.

# 216
  • Мнения: 885
Хидратиране си кожата и се старая да използвам силно хидратиращи кремове,млека,лосиони,серуми.
Обожавам очните линии.тип тънка четчица като тази на Ланком са ми любими.

# 217
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Така хвалите тази маска, че съм напът да я взема. Подходяща ли е за комбинирана кожа?

Взех си очната линия и съм доволна, изключително удобен писец и смятам, че и начинаещ би се справил отлично. Цвета наистина е много наситен, признавам, че докато четях момичетата, които я спечелиха бях скептична.
Издържлива и не се размазва, маха се изключително лесно.
Ползвала съм я два пъти и засега не забелязвам писеца да е по-сух, ще видим занапред.

# 218
  • София
  • Мнения: 19 972
Ивекс, пише, че е подходяща за всеки тип кожа.  Peace
Тя така или иначе изобщо не е мазна - консистенцията е на гел, а усещането при нанасяне е като за мокра кожа. А и всяка кожа има нужда от хидратация.

# 219
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря. bouquet

# 220
  • Мнения: 2
здравейте прекрасни дами Wink
Маската е подходяща за всеки тип кожа. Просто нанасяте количество в зависимост от нуждите Вашата кожа - за суха кожа по-голямо количество, за нормална към смесена респективно по-малко. Вие ще усетите. Излишното количество може да се попие, ако е необходимо.
Една прекрасна охлаждаща хидратация.

# 221
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
очната линия в какъв ценови диапазон е?

# 222
  • Мнения: 30 965
64 лв. е мисля.

# 223
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Мерси  bouquet

# 224
  • Казанлък
  • Мнения: 589
В момента хидратирам кожата си с дневен и нощен крем Lancome Hydra zen и съм много доволна. А по отношение на очната линия, проблеми нямам с нанасянето й.

# 225
  • Мнения: 5
Само 1 продукт съм използвала на Lancome - парфюм La vie est belle.Много ми харесва,без съмнение и другите продукти ще са супер!  Wink

# 226
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Любимият ми парфюм   Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 6
Ползвам (6 години) BOCAGE Deodorant creme - много е хубав  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт