На 1,4г все още на Милумил 3,да минавам ли на Нестле Джуниър

  • 614
  • 13
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Искам и да попитам дали би ни повлияла смяната на марките?
А вие по кое време давате млякото? newsm78

# 1
  • Мнения: 3 042
Добре е след като детенцето е навършило годинка да започне да пие АМ за след годинка.

Преди да стане малкият на годинка не съм си позволявала много честа смяна на марките АМ, въпреки, че по едно време отказа да пие мляко.
Но след годинка смених доста и то за кратко.  Не съм имала никакви проблеми.

Млякото го давам вечер, но моят син понеже не иска да пие АМ му го слагам във вечерята /супа/.

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Макси пиеше Милумил 3, но от 1 седмица е на мляко за след годинка - Фризо 3 Peace

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
всъщност кои млека са за над годинката?

# 4
  • Мнения: 3 042
всъщност кои млека са за над годинката?

Фризо 3, Нестле джуниър и Селия 3 /поне за тези знам аз/.
Моят син е на Селия 3.

# 5
  • Мнения: 4 187
Според мен е добре да минете не Нестле Джуниър, вече сте достатъчно големи.
Моя приятелка обаче , която даваше Аптамил 3, смени млякото след годинката и не остана доволна. Даваше Фризо 3 известно време , но после се върна към Апатамила. Дъщеря и е на 1,7 месеца!

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
всъщност кои млека са за над годинката?
И на Аптамила пише, че е за деца от една до две години ConfusedПродават и в шишета за директна консумация за възръст от 2-3г.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами ние сме на 1год и 3 мес,но още си пие Милумил 3,попитах педито,каза че нямало нужда да го сменям,понеже и то се пие след годинката.Малкия го пие вечер по 280гр,но по всяко време на деня да му дам все ще си го пие.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 175
Ами ние сме на 1год и 3 мес,но още си пие Милумил 3,попитах педито,каза че нямало нужда да го сменям,понеже и то се пие след годинката.Малкия го пие вечер по 280гр,но по всяко време на деня да му дам все ще си го пие.
Това все едно аз съм го писала, само дето не съм се сетила да питам педиатъра. Изобщо не съм се сетила, че е надраснала Милумил 3. Леле убихте ме, моята никак лесно не приема такива смени.

# 9
  • Мнения: 5 299
 Do преди седмица давах Милумил 3, сега давам мляко за след годинка на Нестле. Давам го ве4ер преди лягане.

# 10
  • Мнения: 394
Аз пък не мога да разбера,защо детето още е на АМ? newsm78
Няма лошо-ама 280 гр. си предполагат,че оановно си кара на него ooooh!
Не сте ли захранили вече,не яде ли кисело мляко?Не е ли на кухня?Или на домашни манджи? newsm78 newsm78 newsm78
На тази възраст вече трябва да ядът всичко.Много ми е странно #Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 6 175
Ами моето дете не обича кисело мляко от шише или чаша. Като види лъжица пищи на фалцет(особено последната седмица) и ако изяде нещо с лъжица ще е 6-7 хапки, още толкова залъка хляб и няколко маслинки. А млякото поне го пие, че АМ е обогатено и с витамини и минерали.

А иначе, аз като и кажа, че ТРЯБВА ДА ЯДЕ ВСИЧКО, тя плесва с ръце и отговаря: "Дадено мамичко добра, заради тебе всичко ще ям" Wink

# 12
  • Мнения: 3 042
Аз пък не мога да разбера,защо детето още е на АМ? newsm78
Няма лошо-ама 280 гр. си предполагат,че оановно си кара на него ooooh!
Не сте ли захранили вече,не яде ли кисело мляко?Не е ли на кухня?Или на домашни манджи? newsm78 newsm78 newsm78
На тази възраст вече трябва да ядът всичко.Много ми е странно #Crazy

Не виждам нищо лошо в това дете на 1г3м все още да пие АМ. Нали има АМ от 1 до 3г. За мен е съвсем нормално дете на тази възраст да вечеря  само 280 мл АМ. Дъщеря ми до почти 3 г  само мляко вечеряше, друго не искаше. На нея и давах кисело, защото тогава нямаше АМ за след годинка, а киселото и го правех домашно и бях сигурна, че давам мляко.През деня си хапваше и попара и храна от детската кухня. Аз бих се радвала ако синът ми пиеше толкова мляко на вечеря, дори и да не ядеше друго вечерта. Но той отказва категорично да пие мляко и за това ми се налага да му го пробутвам в супата.
Не виждам нищо странно в това дете на 1г3м да не е захранено с кисело мляко. Днешното кисело мляко не е много истинско. Ако синът ми не беше отказал да пие АМ и аз не бих го захранила с кисело мляко, но нямах избор. Но след като отказа да яде  кисело мляко пак си ползвам АМ и смятам да го давам до 3г.
Синът ми е на 1г7м и има много неща, който не яде. Така, че за мен  е напълно нормално и никак не е задължително дете на тази възраст да яде всичко. Дъщеря ми беше същата и с течение на времето, като поотрасна /след като стана на 3г/ започна да яде всичко.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Кво пък толкоз странно видя дете на 1 год да пие вечер Ам? newsm78 Сина ми яде всичко,но вечер си чака задължително млякото,дори и през ноща пие по още 200гр.Ще му давам АМ докато той не се откаже от него,а не аз да го спирам при положение че детето толкова много го обича и да му набутвам тия гадни изкуствени кисели млека,аре нема нужда Naughty

Общи условия

Активация на акаунт