Колко време беше кървенето след абразио?

  • 1 812
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 931
Здравейте,

Знам, че е индивидуално, но искам да сверя. Преди 2 седмици ми отстраниха неуспешна бременност с вакуум и още кървя, дали е нормално? При вас колко време продължи кървенето?
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 260
До около 5 дни Не ти препоръчвам да поставяш тампони или да се ползват басейни особедно в тези жеги. Ако кървенето продължава повече от обикновенното, температура или съсиреци, консултирай се с лекар  Peace

# 2
  • Мнения: 1 124
При мен продължи почти цял месец.Беше слабо кървене, но не спираше.Според доктора в резултат на обърканите хормони.Ако имаш болки и температура задължително иди да те прегледат!

# 3
  • Мнения: 931
Нямам температура и болки. С изключение на първите 2-3 дни, в които имах слабост, граничеща с припадъци, но я отдадох на ефекта от упойката и на нервното напрежение. От тогава насам си се чувствам чудесно, но кървенето си продължава. Не е много обилно, но пък продължително...

# 4
  • Мнения: 931
В случай, че някой попадне на темата, ще напиша и развитието.

На следващия ден след като съм написала направих кръвоизлив - силен и болезнен, залепи ме за леглото, не можех да помръдна. Обадих се на лекарката ми, тя нещо измънка, извика ме на другия ден на преглед. Реши, че била станала овулация, която се е изляла в коремната кухина. Имаше доста кръв, но вече съсирена. Каза ми само да изкарам с повече почивка няколко дни.

Пет дни по-късно - втори кръвоизлив, който вече така ме залепи, че за малко да изгубя съзнание. По спешност в Пирогов и - оказа се извънматочна бременност. Да, точно така, след мисед аборт, абразио с вакуум и всичко по учебник, оказа се, че вътре в матката е имало само някакво рефлекторно образувание (според доктора от Пирогов, според мойта лекарка си е било съвсем истински плоден сак), а истинският плоден сак си е кървял в тръбата, докато най-накрая я е взривил. От месеците кървене и кръвоизливите бях изгубила доста кръв, направо си е късмет, че ме спасиха.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 261
Lulu25, минала си през голямо премеждие.... оттук насетне ти трябва едно хубаво възстановяване и добър специалист, за да няма повече грешки! Ето една темичка, която може да ти е от полза  bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=931187.new#new

Общи условия

Активация на акаунт