Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 апр. 2006, 20:20 ч.

Въпрос за млякото Alfare

• 1 703
  • 1
  •   1
Отговори
  • Pleven
 Здравейте,момичета.Кажете ми нещо повече за млякото Алфаре? В Плевен ,където живея изписват такова мляко за деца с алергия.От това,което прочетох във форума установих,че почти всички бебоци с алергий пият Фризопеп.Каква е разликата ммежду двете млека и защо се предпочита  Фризопеп?Благодаря ви предварително.

# 1
  • София
Според прословутия алерголог д-р Мустаков (който преди близо година реши, че синът ми има АБКМ, но засега тази диагноза не се потвърждава) трите млека - Фризопеп, Алфаре и Ал 110 май беше третото - са еднакви като терапия срещу алергията. Той винаги изписвал Фризопеп, тъй като най-лесно се намирал в аптеките. Може плевенските аптеки да зареждат предимно с Алфаре и затова да са те насочили към него. Освен това той май спомена, че Фризопеп-ът е най-евтиното и ако ти се наложи да купуваш допълнително извън бройките от Здр. каса, ще ти излезе по-тънко. А, и също така добави, че Фризопеп е най-малко горчивото от трите вида, т.е. има най-голяма вероятност детето да хареса именно него. Не мисля, че има място за притеснение за това, че ти изписват Алфаре.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт