Отлитането на порасналите деца от семейното гнездо

  • 35 712
  • 204
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Искаш да кажеш, че когато ти се прибереш от работа, при тях е сутрин и той тръгва? 
Чета ви, макар че не ми е актуално. Не искам децата ми да ходят по чужбина, но защо ли ми се струва, че и това ще стане. Интересно ми е как се чувствате и донякъде споделям. Не съм много в темата, но брат ми е далече, кофти е.  Sad

# 196
  • София
  • Мнения: 16 064
Аз нямам навика да контролирам какво правят ежедневно големите ми деца, пиша/чувам се с тях 1-3 пъти седмично, колкото и с приятелките си. Така е откак са заминали да следват, така че сега, когато баткото учи в Щатите, не е по-различно.

# 197
  • Мнения: X
Различни нрави.
Аз с майка ми се чувам 1нъж на 1-2 месеца, напоследък. Преди беше по-често, но сега е така. Предпочитам по-близки отношения. Дори и ежедневното чуване го предпочитам пред настоящето положение, така че разбирам хората, които се чуват ежедневно с близките си. Надявам се някой ден да не го правя, би било често по моите разбирания, но да видим, да не се заричам. Поне със синчето няма да го правя, той и без това не си пада по телефонни разговори и никога не е обичал, не вярвам тепърва на 18+ да заобича.

# 198
  • София
  • Мнения: 19 094
Напоследък целенасочено звъня на майка ми само за да се наприказва, защото тя не излиза сред хората и е изолирана, а баща ми хич не е от разговорливите.

# 199
  • София
  • Мнения: 16 064
Напоследък целенасочено звъня на майка ми само за да се наприказва, защото тя не излиза сред хората и е изолирана, а баща ми хич не е от разговорливите.
И MM така прави с неговата, един вид психотерапия. Аз толкова много наведнъж не мога да говоря  Embarassed. По принцип мразя телефони, подсъзнателно ги асоциирам с проблем.

# 200
  • София
  • Мнения: 16 064
И сега, петъчно да развеселим темата:

https://www.facebook.com/absurdabilia/videos/1031607133600273/

# 201
# 202
  • София
  • Мнения: 16 064
Не посмях да го шерна във ФБ, представих си как го гледа свекърва ми...и като не знам колко носи на такъв хумор Embarassed Embarassed Embarassed.

# 203
  • Мнения: 4 270
Не посмях да го шерна във ФБ, представих си как го гледа свекърва ми...и като не знам колко носи на такъв хумор Embarassed Embarassed Embarassed.

Ако видя такава закачка бих напуснала всеки дом Mr. Green

# 204
  • София
  • Мнения: 24 839
Не посмях да го шерна във ФБ, представих си как го гледа свекърва ми...и като не знам колко носи на такъв хумор Embarassed Embarassed Embarassed.
И кво, оказа се душица ти!?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт