Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 17 апр. 2006, 22:22 ч.

Нежелано окосмявяне

  • 515
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
От 6 месеца започна да ми се окосмявя лицето засега е почти незабележимо .Имам гуша и пия л тироксин лекарката каза че не е от него .Преди никога не съм имала такива проблеми .Мисля да отида на дерматолог правилно ли е и ако не е при какъв специалист да отида.Живея във Велико Търново ако някоя мама знае нека ме насочи. newsm78

# 1
Мисля, че е на хормонална основа, пусни си едни хормонални изследвания за всеки случай!

# 2
  • Мнения: 295
От лятото до сега два пъти си правих изследвания всичко е в норма newsm78

# 3
  • Мнения: 249
Щом не е на хормонална основа сигурно е от хапчетата,които пиеш.Нищо,че лекарката ти е казала,че не е от тях-няма да ти каже в очите:Да-заради моите хапчета,сега страдаш.Така мисля аз.

# 4
  • Мнения: 3 847
От 6 месеца започна да ми се окосмявя лицето засега е почти незабележимо .Имам гуша и пия л тироксин лекарката каза че не е от него .Преди никога не съм имала такива проблеми .Мисля да отида на дерматолог правилно ли е и ако не е при какъв специалист да отида.Живея във Велико Търново ако някоя мама знае нека ме насочи. newsm78
На ендокринолог отиди,не на дерматолог схоред мене

# 5
  • Мнения: 5 650
Кажи на лекарката си, ако има възможност да ти смени лекарствата.

# 6
  • Мнения: 1 934
Кажи на лекарката си, ако има възможност да ти смени лекарствата.

мисля и аз че при ендокринолог трябва да отидеш.

# 7
  • Мнения: 295
Ами аз на ендокринолог ходя точно тя ми ги изписа .Реших да отида при друг лекар ендокринолог.

# 8
  • Мнения: 3 847
Ами аз на ендокринолог ходя точно тя ми ги изписа .Реших да отида при друг лекар ендокринолог.
Най добре да,събери повече мнения

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт