Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 апр. 2006, 22:22 ч.

Нежелано окосмявяне

• 508
  • 8
  •   1
Отговори
  • България
От 6 месеца започна да ми се окосмявя лицето засега е почти незабележимо .Имам гуша и пия л тироксин лекарката каза че не е от него .Преди никога не съм имала такива проблеми .Мисля да отида на дерматолог правилно ли е и ако не е при какъв специалист да отида.Живея във Велико Търново ако някоя мама знае нека ме насочи. newsm78

# 1
Мисля, че е на хормонална основа, пусни си едни хормонални изследвания за всеки случай!

# 2
  • България
От лятото до сега два пъти си правих изследвания всичко е в норма newsm78

# 3
  • ВАРНА
Щом не е на хормонална основа сигурно е от хапчетата,които пиеш.Нищо,че лекарката ти е казала,че не е от тях-няма да ти каже в очите:Да-заради моите хапчета,сега страдаш.Така мисля аз.

# 4
От 6 месеца започна да ми се окосмявя лицето засега е почти незабележимо .Имам гуша и пия л тироксин лекарката каза че не е от него .Преди никога не съм имала такива проблеми .Мисля да отида на дерматолог правилно ли е и ако не е при какъв специалист да отида.Живея във Велико Търново ако някоя мама знае нека ме насочи. newsm78
На ендокринолог отиди,не на дерматолог схоред мене

# 5
Кажи на лекарката си, ако има възможност да ти смени лекарствата.

# 6
  • Пловдив
Кажи на лекарката си, ако има възможност да ти смени лекарствата.

мисля и аз че при ендокринолог трябва да отидеш.

# 7
  • България
Ами аз на ендокринолог ходя точно тя ми ги изписа .Реших да отида при друг лекар ендокринолог.

# 8
Ами аз на ендокринолог ходя точно тя ми ги изписа .Реших да отида при друг лекар ендокринолог.
Най добре да,събери повече мнения

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт